Aşık olup , Severek evlendiniz, çok mutlu yaşadınız ve eşiniz öldü? Nekadar vefalısınız?

Aşık olup , Severek evlendiniz, çok mutlu yaşadınız ve eşiniz öldü? Nekadar vefalısınız? Ondan sonra başkasıyla evlenirmisiniz, diyelim yaş ortalaması 35-40 falanken öldü.

Düzenli olarak mezarını ziyaret edermisiniz? vb.

Yoksa vefazısca önümüzdeki hayata bakalım mı dersiniz.?

Güncellemeler:

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• dün akşam bir film izledim konu aynen böyleydi,aşkın gücü diye,herkes gerçek aşkı bulamaz yaşayamaz,genelde erkeler yoluna devam ederler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• erkekler hatun olduklerınde sapkasıını basına takar mezarlıktan donerken cıkarırlar atar .. sevgı bır yere kadar erkek mılletı bekarken nefsının pesıne dusmuss eee eş olunce mı dusmeyecek

0|0
    0|0
  • İnsanın psikolojisini bozuyorsunuz şu havada..

Ölürüm, daha iyi. Kadere bak anasını..

link

0|1
    1|0
  • Allah korusun da evlenmem herhalde.ya da büyük konuşmayayım gönül bu belli olmaz

0|0
    0|0
  • anılarla yaşarım sadık kalırım eşime

0|0
    0|0
  • Zor soru, mezarini ziyaret etmem edemem lan onun bilincinde yasanmaz yani, oturur evimde o varmis gibi davranirim herhalde.

0|0
    0|0
  • Bir daha evlenemezdim.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• severek evlendim ama hani allah korusun oyle birsey olursa tabiki anilari kalir sevmeye devam ederim ama sanirim buyuk konusup birdaha evlenmem de diyemem yalnizlik allaha mahsusdur diyede bir laf var insan yinede yaninda birisini ariyor

0|0
    0|0
    • ne laf olursa olsun, bu vefa meselesi. Mesela benım teyzemin 2 çoıcuğı biri 1, diğeri 2 yaşındayken kocası öldü, iki çocuğunuda büyütüp evlendirdi, kendiside şuan evlendi.. yaklasık 30 yıl sonra..

Ama vefalıysan evlenmessin o ayrı

• bekadar kari bosamak kolay derler hani umarim boyle birsey basina gelmezde eger gelirsede insallahda ayni bu dediklerinin arkasinda durursun.. ben evliyim cocugumda var esimi cokda seviyorum hic aldatmadim aldatmamda ama gercekten ondan sonra evlenmem diyemem bu cok agir ve buyuk bir soz hayat insanin karsisina ne cikartir hic bir zaman bilemeyiz

• sık sık zziyaretine giderim ve bidaha evlenmem semaya elimi açar canımı alması için yalvarırım.ihtiyar olduğumda kimsenin başına bela olmıyım diye...

0|0
    0|0
  • Evlenirim tabi onun yasınımı tutacam zaten bırakıp gitmiş

dünyadaki imtihanını tamamlamış beni bebelerimle tek başıma koydu gitti

onun üzüntüsünüm yaşayacam daha hiç bana göre değil

1 sene toparlama müddetinden sonra hemen bir hatun bulur evlenirim

0|0
    0|0
  • severek evlenirsem bu durumda daha evlenmezdim

0|0
    0|0
  • ne gidecem mezarlığa başkasını bulur hayatıma devam ederim. biri öldü diye hayatamı küseceksiniz komik olmayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...