Alkışlar Şenol Hoca'ya gelsin mi?

Geldiğinden beri derbilerde iki de iki. Galatasaray'lı arkadaşlara da geçmiş olsun...

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Bjk mi aldi😁
    Ben demistim ya

0|1
    0|0
    • Hangi takımlıydın? Dediysen ne güzel aferin kız :D

• Olmadı şimdi turtacım sen sus dicem :) Şaka bir yana Feneri severim Galatasaray'a göre

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayın kadrosu biraz daha iyi olsa derbi bu şekilde olmazdı, bu kadar ezik olmazdı. Fener maçını Beşiktaş'ın Nasıl kazandığını zaten biliyoruz. Şenol hoca en büyük sınavını hafta içi verdi. Akıllı bir takım çok iyi olmamasına rağmen Beşiktaş'ı çok rahat yenebilir. Tebrik etmek gerek Beşiktaş'ı ama özellikle ismaili.

0|1
    0|0
    • Galatasaray o nedenle ilk defa bu kadar ezik oynadı zaten. Kadro felaket

• Gomezi Galatasaraya Koy Galatasaray, Muslerayı Beşiktaş'a koy Beşiktaş şampiyon olur özet bu aslında.

• Aynen bence de haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de ygs lys deki Şenol hoca sandım ders anlatan😛

0|1
    0|0
  • kardeşim çocukları yönetim istifa ben yöneticem bu takımı b*k ettiler koydular önümüze

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• neye yarar asil olmasi gereken Avrupada yok cesaretli olup Tolgayi daha once kesecekti simdi burada derbi kazandi diye yere goge sigdirmayalim gercekci olalim.
    besiktas bir derbi kazandi hepsi bu sampiyon olmadi yani

0|1
    0|0
    • Orası öyle de kaç yıl sonra derbi kazandık o da iyidir. Avrupaya ben de üzüldüm Tolga sağolsun

• Beşiktaş derbi kazanamaz Beşiktaş sonunu getiremiyor diyenlere teker teker yutturuyoruz

0|1
    0|0
    • Aynen kardeşim Tolga sağolsun Avrupa'dan elendik

• Helal olsun hocamıza kanks

0|1
    0|0
  • Trabzonspor koydugu icin derbi diyemiyorsun

0|1
    0|0
    • Trabzon farklı bir derbi bu İstanbul derbisi

• gelsin bakalımmm

0|1
    0|0
  • Bide deplasmanda görün hemen şampiyonluk moduna girmeyin

0|1
    0|0
    • Girmiyoruz zaten artık nasılsa olamıyoruz :D

• Kan aldık. Kase top falan oynamadı zaten. İlk yarı o oyunla gol atabilsek farklı olurdu sonuç

0|1
    0|0
  • Kaleci transferi geldimi değmeyin keyfimize

Şenol hocam diret şu kaleci transferini !

0|1
    0|0
  • Beşiktaşın şike yaptığını söyleyen hocayı takımın başına getirmeleri ayrı bir konu

0|1
    0|0
Yükleniyor...