Parkour And Freerunnig [ Dizimdeki ağrılar ve ayağımdaki ağrılar ] Sporu bırakmak istemiyorum! ?

Parkour And Freerunnig [ Dizimdeki ağrılar ve ayağımdaki ağrılar ] Sporu bırakmak istemiyorum! ???[FOTOĞRAF] BU Yaz manzarayı izlerken çektiğim bir fotoğrafdır arada sırada yüksek yerlerde extreme yaparım yani çılgınca şeyler. [Kısacası gereksiz dikkat çekmek için ]

Parkour And Freerunning yaklaşık 3-4 aydır spora ara verdim çünkü squat çekerken kondisyon antremanlarnıda çömelip kalkınca her iki dizimdende ağrı alırdım bu durumdan dolayı hemen ORTOPEDİ Doktoruna başvurdum ve sonucunda sağ dizimi 2-3 haraket ettirerek elledi so ldizimede aynısını uyguladı fakat SAĞ Dizimde AÇILMA OLDUĞUNU Söyledi ve spora bir süre ara ver dedi 3-4 aydır yapmıyorum ama nedense 2 dizimdede ağrılar var ve spor yapmaya yapmaya ayağımdada ağrılar oluştu ayağımın arka kısmındaki üst kemiğin kısmı ağrıyordu 1 hafta önce hiç yürüyemiyordum bu yüzden bu seferlik önerilere gore Fizik doktoruna başvurdum birkaç test yaptırdı kontrol etti ve bürsürü test yaptırdı emar vb kan alma falan filan bundan 10 gün önce gittiğim fizik doktoruyla uğraşıyorum ve yarın doktora gidiceğim sonuçları öğrenmeye umarım Açılma yoktur çünkü iki dizimdede ağrı var sadece sağ dizimde değil ikincisi ayağımda ağrılar oluştu Romatizma'dan şüpheleniyorum ve Parkour Freerunnig sporuna çok bağlıyım bırakamam yani Sizce sorunum nedir? Spora kesinlikle ara vermek istemiyorum veya bırakmak istemiyorum çünkü Moralim çok bozuk

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• allah şifa versin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...