Sosyal bilimler lisesi hakkında bilgisi olan?

Merhabalar.15 yaşında bi kardeşim var bu yıl liseye başladı,sosyal bilimler lisesine gitti çok isteyerek zaten tm istiyordu şuan alanında en iyi eğitimi de orası veriyor.1 yıl hazırlığı kafasına çok takmamıştı ama şimdi çok pişman gittiğine.sınıfından da hiç memnun değilmiş sınıftaki herkes birbirinden nefret ediyor diyor önceden çok samimi dostlukları vardı şimdi böyle bir ortama düşmek onu çok sarstı sanırım hergün ağlayarak geliyor eve.birtek onların sınıfında böyle bir sorun varmış sınıf değişikliği düşündük o da olmuyor,okul değiştirse seneye değiştirebiliyor ancak o zaman da 1 yaş küçüklerle başlayacak zaten burdakilerle bile anlaşamıyor biraz olgun bi kişiliği var onlarla hiç anlaşamaz.5 senem boşa gitti diyor dil öğrensem ne olacak osmanlıca almanca ünide ne işime yarıcak diyor.herkes abu konular hakkında pek bi bilgim yok lütfen yardım edin ne yapmalıyız çok üzülüyorum bende

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kararı 15 yaşındaki birine bırakırsanız böyle olur tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben de aynı lisedeyim ve aynı şeyleri yaşadım. Tam bir fiyasko. Kardeşiniz hangi ilde ? Aynı okuldan falan olmayalım :=)

0|0
    0|0
    • siz kaçıncı sınıfsınız mezun mu oldunuz? ne yapmalıyız sizce ya tecrübelerinizle bi yol gösterin lütfen :) hiç düzelmiyor mu bu durum

• kardeşine neden topu atıyorsun 15 yaşındayım desene

0|0
    0|1
  • Rehber ögretmen servisi var kardeşinin hayat hikayesini dinlemek zorundamiyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• değiştirsin okulunu.bi arkadaşım var sosyal bilimlerden çok pişman.5 sene okunur mu ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...