Spor salonunda karın kası için olan aletin adı ve muadili nedir?

en çok onu kullanırdım. evde ona benzer ne yapabilirim ve piyasada benzeri araç satılıyomudur?
oturuyosun aletin kol kısmına havlu koyuyosun. ağırlık seviyesini ayarlıyosun ve öne doğru göğsünle itiyosun.
bilenler anlamıştır sanırım ve yardımcı olursa sevinirim...

Güncellemeler:
bekle bekle kendim buldum:))
ürün bu www.finspor.com.tr/.../

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kelebek adi. Evde mekik cekebilirsin ben fitness + evde hergün 80 mekikle ben 2 3 ay önceden baslayanlardan daha iyi kas yaptim. Yere uzan ayaklarini birlestir ve ve dizini kirmadan ikisini birden kaldirip indir bu da karin kaslarni calistirir

0|0
    0|0
    • zamanında binden fazla yapardım mekik ama hiç faydası olmamıştı. artık sıkıntıdan bırakırdım o duruma gelmiştim ama baklava olmamıştı:)) salonda o aleti bir kaç ay kullanmam bile hemen fayda etmişti. o aleti eve alamam tabi aşırı pahalı olduğu için:)) tek o alet içinde salona gitmek istemiyorum.

• Sadece karin kasi istiyorum diye sadece o bölgeye calisirsan olmaz. Hem saglikli olmaz hem karin kasiyla guzel goruncem diye vucudunun tipini kaydirirsin. Ayrica belki protein tuketmedigin icin cikmiyodur. Gunde 10 yumurta beyazi yedigimi hatirliyorum :D protein tozu kullanabilirsin zararli falan degil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...