Biraz uzun oldu ama okuyun lütfen...

Benim bi tane arkadaşım var çok yakınız, bu bi çocukla çıkıyodu çocuk böyle serseri tipli bişey. Bu çocukla kaç defa çıkıp ayrıldı sonunda çocuk bunu aldattı ve çok üzdü. Bi kızla yattı. Düşünün yani neler neler yaptı. Çocuğuda sevdiğini zannediyo. Kaç defa konuştuk bunu arkadaşımla, konuşma o çocukla dedim ama beni dinlemedi hep konuştu. Sonunda çocukla tekrar konuşcağını söyledi bende onu düşündüğüm için konuşma seni yine üzcek bak dedim. Yakın arkadaşım ise ne yaptı dersiniz? Benimle arasına mesafe koycağını söyledi çocuğa karşı çıkarsam. Yani bi çocuk için yakın arkadaşının arasına insan mesafe koyar mı? Nasıl bi çocuk olduğunu da anlattım. Ne yapmalıyım, nasıl düşünmeliyim sizce?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Ciftin arasina girersen,suclu hep sen cikarsin.

Kendi dusen aglamaz bosver,gene aglayrak geldimi yaninda olma belli bir sure ki burnu surtsun bence

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bu onun hayatı ama ben senin yerinde olsam çocukla değil arkadaşınla mesafe koyarım o lafı dedikten sonra hatta bırak mesafeyi konuşmam bir daha bile

0|0
    0|0
  • bence önüne somut deliller koymalısın önüne. fotoğraf, yada başka bir kızla iken baskında olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşın şuanda mantıklı düşünemiyo bu belli. bence herşeye rağmen onun yanında olmaya devam et. o seni itsede bırakma. çünkü arkadaşlık dostluk bu demek. sen onu uyarmakla üstüne düşen vazifeyi yapmışsın. artık ilişkisi hakkında yorum yapma ama yanında olmaya devam et... çünkü tekrar kırıldığında sende onun yanında olmazsan bunu anlatması çok zor olacak

0|0
    0|0
  • Girme aralarina birak ne halt yerse yesin, nasilsa pisman olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...