Hayatınıza girdiğiniz erkeğin ''hayatının anlamı''olmadığınızı hala niye çözemediniz?

hayatınıza girdiğiniz erkeğin ''hayatının anlamı''olmadığınızı hala niye çözemediniz?

bir tevazu gösterin

dötünüz kalkmasın

tamam eyvallah hayatımızın bir rengisiniz

ama herşey siz değil..bizim de arkadaşlarımız...sizden önce bir yaşantımız var

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıların hayatları sevgiliden ibaret olmasa keşke. Kendi hayatı yok diye erkeğinkini de kısıtlamaya çalışmasa.

Sevgili yapınca da çok büyük iş başarmış gibi tüm vaktini sevgilisini ayıran erkek arkadaşlarım olmasa. 6 ay aramayıp sormayıp, hacı kızdan ayrıldım, akşam içelim mi diye kapımda bitmese.

0|0
    0|0
    • adamsın++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

• Sağ olasın.

Kızlar Ne Diyor 8

• isimize gelmiyor panpa.

0|2
    0|1
  • Hayatımıza giren erkek de, sadece ona aitmişiz gibi sahiplenmesin.

Mal mıyım yani, neyiz biz?

Karşımdaki insan nasılsa, ona göre hareket ederim..

0|1
    0|1
  • Asosyaller ondan.

0|1
    0|0
    • Kesınlıkle ama kesınlıkle aynı fıkırdeyım asosyallıkten sıgınacak liman arıyor o da yakınındakı sevgilisi...

• Yani insan sıkıntılı olduğu anda en yakınındakine sarar zaten. O da sevgili oluyor.

• aynen yorumunu benım cevaba yapta haberım olsun :D

• öyle olmalı zaten sağlıklı bir ilişki için

0|1
    0|0
  • İlişkinin başında kadının peşinden sanki onun hayatınızın bir anlamıymış da o olmazsa bir hiçmişsiniz gibi koşmayın o zaman.sonra da sıkılınca tam zıttı oluyor o zaman da kadınlar çok şey bekliyor dersiniz bu ne perhiz ne lahana turşusu kurufasülyee!

0|0
    0|0
  • bazı erkekler önce onların her şeyiymiş gibi yaparlar.sonrada senden daha öenmli işlerim var olur.benim asıl anlamadığım bu .

0|0
    0|0
  • Fotoorğafın ters:DSoruyu anlamadım ssorry:D

0|0
    0|0
  • ben masumum:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Mal bunlar çünkü.

Na şu kadar akıl yok hiç birinde..

Uyuyan pamuk prensesin, hiç bir zaman öpülmediğini ve uyandırılmadığını farzedin mesela..

Uyusun a.k. öyle asırlar boyunca, kimin umrunda?

Bir erkek olmadan, asla var olamıyor abicim bunlar.

En kalitelisi dahi..

Ha bir de erkeğin dükkanında erkeğe posta koyanlar var.

Sen kimsin lan? Ederin nedir?

Bendeki lütuf olmasa, kaç para edersin?

, link

1|2
    0|1
  • kımsesız hıssedıyor dısa acılmıyor ve onun hayatın anlamı oldugunu dusunuyor sacma...

0|1
    0|0
  • Tekrar tekrar okudum ve halen anlamış değilim.Hangi türkçe bu pardon da?

0|0
    1|0
Yükleniyor...