Sizin hobiniz le fobiniz neler birkaç tane yazarmısınız!!!

evet fobi sevmediğiniz (korktıgunuz ) şeyler hobi (sevdiğiniz) şeyler neler yzarmısınız benim hobim tamirat ,elsanatı.bisiklet sürmek fobi yükseklik,yüzme sizinkiler neler yada duyduğunuz en ilginç fobide olabilir

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Tek başıma bilmediğim biyerde dolaşmak hobim o bilmediğim yerde gece dolaşırken karşıma bir köpek çıkması da fobim:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hobi dans etmek müzik dinlemek gezmek

Fobimde böceklerden korkuyorum :)

0|1
    0|0
    • :) oo dans etmek ben pek rastlamıyorum buralarda olsada dans etsek

• :) ya evi sarsaydılar duaet sarmamışlar :) bakalım ozaman kaynarsumu yoksa başka şeymi dökülürdü tahmin edemiyorum

• Bisikletten dustugumden hala kocaman yaralarim vardir benim :)) (6-7 ay gecti bu arada) hobilerim cok banal.. Gezmeye asigim.. Fobim.. Sinek! Igrencc

0|1
    1|0
    • manşalah demek bisikleti öyle sürmüşsünki yaralar daha var hı

• Artistlik yapalim derken olduk guzellikten

• Fobim orumcek ve bocekler

Hobim say say bitmez :)

0|1
    0|0
    • ee enaz 3 tane yaz peki fobin neler

• gerçekten tuhaf evi temizlemek benim bildiğim kadarıyla kadılar ev işlerinden hoşlanmaz kaçarlar yinede güzel

• Yosunlaar, hamam böcekleri.. ne iğrençler öyle. dokunmayı bırak adları geçtiklerinde titriyorum.. köpeklere ilgim var. tek gerçek hobim onlar sanırım

0|1
    0|0
    • özlikle kedi ler çok şirin onları yiyesim geliyor kedi köpekleri :)

• bende kedileri seviyordum. ta ki kuduz aşılarımı olana kadar.. :/

• bisiklet sürmek benim fobim :) cidden bak evde bisiklet var daha önce hiç sürmediğim iin korkuyorum düşmekten sonra karanlık var oda kabus çok gören biriyim hobi olarak tiyatro

0|1
    0|0
    • inan bana bisikleti öğren sürmesini anlatamam nasıl birzefk hele hava yamurlu iken hem sür hem ıslanmak süper bir iki kez yaptım süper ama öğren vaz geçemiceksin

• çareçok bende yeterki kır o fobiyi sende korumalık yan teker taktır :) sonra dua edersin :)))

• sonra da herkesin alay konusu :) şaka bi yana inş. öğrenicem bi ara

• Karanlıktan acayip korkarım

tek fobim budur

Hobileri say say bitmez hiç girmiyorum

0|1
    0|0
  • fobim yok.

0|1
    0|0
  • böcekler böcekler

0|1
    0|0
    • korkma insan yemezler tabi piton yılanı için geçerli değil :)

• yalnız olmak yuksekte olmak

0|1
    0|0
  • yılan , akrep ... ; evde uyumak , iphone

0|1
    0|0
    • evde uyumak anladımda ipone herhalde teknoloji tutkunluğu hı

• aynen tekno dünya :)

Erkekler Ne Diyor 3

• hobi = film izlemek, pc oyunları, yalnız sahilde yürümek, yemek yapmak, futbol, basketbol ve masa tenisi, araştrma yapmak bide laf sokmak :)

fobi : yüksekten atlamak, yemeğimin içinde kıl çıkması, arkadan birinin sütyenimin kopçasını çekmesi :))

hobi>fobi :)

0|1
    0|0
  • hobim oyun, fobim karanlık

0|0
    0|0
  • yeni yerler keşfetmeyi severim. kapalı alanlardan korkarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...