BEŞİKTAŞ-Galatasaray maçı ne olur?

Sizce bugün BEŞİKTAŞ'ım nasıl bir performans sergiler?

Ben Lizbon maçından sonra futbolcularımızın daha iyi bir maç sergileyerek taraftarı mutlu edeceğini düşünüyorum.

Ve sizce bugün kale de Tolga Zengin mi olmalı yoksa Günay Güvenç'e bir şans verilmeli mi?

Güncellemeler:
Bu arada bugün 14 Aralık. Bundan 24 yıl önce 14 Aralık 1991'de Mühendis Oktay Galatasaray'lı taraftarlarının linçine uğrayıp öldürülmüştür. Üstelik üstünde Beşiktaş atkısı değil Juventus atkısı varken. O gün Cincon'u 1-0 mağlup etmiştik bugün de yeneceğiz.

Ruhu Şad olsun

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün oktay abinin kabri ziyaret edildi , statta da kulağı çinlatilacak , sol tarafımızda her zaman

gs taraftari eger bu cinayetten utansaydi katilini yillarca tribünde amigo diye tutmazdi.

Gunayla başlayacağız muhtemelen , 3 puanı 3 atıp alacağız eğer bazı güçler gs nin yarıştan kopmasini istemezse

1|1
    0|0
    • Teşekkürler değerli görüşün için.

Galatasaray bu cinayetten utanmıyor ki zaten, ultraslan'ım sayfasında konuyu nasıl ele aldıklarına bakarsan anlarsın zaten. Rivayetmiş bizim dediklerimiz falan filan. Ki dediğin gibi senelerce tribün liderliği de yaptı sebo.

Alırız inşallah. Ümidim dileğim o yönde..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• umarım beşiktaş kazanır..
    https://www.youtube.com/watch?v=LWAQn-BFKMg

1|1
    0|0
  • tabiki beşiktaş kazanır

1|1
    0|0
  • İlk 11 fiyat farkı 10.000.000 $ galatasaray önde. Ben bir Beşiktaşlı olarak takımımın sonuna dek arkasındayım. Tolgamızında canı sağolsun

0|1
    0|0
  • Berabere biter

0|0
    0|0
  • bence tolgaya şans verilip sporting maçındaki hatasını telafi etmesine izin vermeli. birde derbide oynamazsa tolga psikolojik olarak çöker. maç beşiktaşın bence

0|0
    0|0
    • Yok ki.. Belinden sakatlanmış. Kale de Günay var

• ospinayı alsaydık devre arasında çok rahatlardıkta zaman geçmiyo. ayrıca

• ayrıca olcay ismail köybaşı ve tosic de kısa sürede gitmeli takımdan

• Besiktask halleder bu isi

0|0
    0|0
  • ben gs liyim. ama beşiktaş alır diyorum

0|0
    0|0
  • Tolga kadrodan çıkarıldı kalede günay var. Ben sanmıyorum galatasarayı yenebileceğimizi gerçekçi olursam

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kalede kesinlikle Tolga olmalı

1|0
    0|0
    • Bende kendisinin artık yedekte olması gerektiğine inanıyorum. Günay Güvenç'e bir şans verip yeni bir kaleci transferi yapmalıyız

• bence bu maç tolga zengin olmalı

Yükleniyor...