Aşkınız için, Kaynanızla aynı evde yaşamaya razı olur musunuz?

Özellikle bayanlara sorum evleneceğiniz erkek ailesinin tek çocuğu diyelim yani adamın hayaında sadece annesi ve babası var başka kimse yok kardeşi akrabası vs. tek çocuk olduğu için aileside onu yanından ayırmak istemiyor ve Bu kişi anne ve babasıyla 2 katlı bir evde mütevazi bir yaşam sürüyor diyelim sizde bu kişiyi seviyorsunuz ve onunla yuva kurmak istiyosunuz... Bu kişiyle aynı evde anne ve babasıyla birlikte yaşamayı kabul eder misiniz? (ev 2 katlı yani altlı üstlü oturacaksınız kaynananızla tabi ama arada kapı yok yani tek bir daire gibi dubleks işte) Bu şekilde yaşar mıydınız? rahat eder miydiniz? yoksa araya kapı taktırmak yada başka eve taşınmak mı isterdiniz? Tşekkürler!

Güncellemeler:
gelen yorumlar hep olumsuz yönde (: simdi ben evlenmek için ya ailemden vazgeçicem yada evden öyle mi? yani ya ailem gidecek başka ev tutacak yada ben gidip başka ev tutacam ki param yok tutamam :S ozaman bu dubleksi satıp 2 daire almak gerekicek ki bu evi çok seviyorum :( offff en iyisi evlenmeyeyim ben ya :S ne zor şeymiş..

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Düşüncelerime bakarsan ailenin tek çocugu diye evlenince yanından ayrılmayacak diye birşey yok! Bu tip düşüncelere sahip olan aileleride hiç anlamıyorum madem evlendiriyorlar ogullarını bıraksın yuva kursun kendi hayatını yaşasın ayaklarının üstünde dursun ne öyle yanımızdan ayırmak istemiyoruz tek çocuk vs vs.. Ben kalmazdım.. ayrı bi eve geçerim her ne kadar aşık olursam olayım seveyim rahatsız olurum bu durumdan. ayrı eve geçerim onun annesi babası gelir oturmaya kalmaya eglenmeye herşey yaparız bizde gideriz yardımda ederim herşeyde bulunurum ama aynı yerde yaşamam...

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Rahat edilmez.Anne Baba varken yasamak baska, tek basina ikiniz basbasa yasamak baska ve aileler cocuklarinin iliskilerine evliliklerine bir yerde illakin burnunu sokuyorlar.Yasanirda zamanla huzur bozulur rahat edilmez.Ama vardir belki öyle yasayip mutlu olan insanlar kimbilir.Kisi razi olsa da aslinda içinde heves ettigi evlilik baskadir kocasiyla basbasa bir hayat...

0|0
    0|0
    • diyorsunuz... yani rahat etmesede etmiş gibi yapar hımmm

• Olmaz cidden olmaz zamanla bozulur evliliginiz, birbirinizden sogur hatta evliliginiz bile biter...

• aynı evde kalmayı kabul etmezdim çnkü tek çock babasından çok annesinn bitanesi olur ve kaynana gelininden kıskanır oğlunu görmediğim şey değil bu şeklde ayrılan çok kişi var

0|0
    0|0
    • evet annem öyle şapur şupur öpüyo sürekli taciz ediyo yaa :)

• evet işim çok zor benim :( bazem kendim bile tahammül edemiyom anneme boğmak istiyom kadını :S

• böyle düşünmee.. annen o senn tek olduğun için böyle yapıyo.. aslında özel oluck biraz k.bakma ama yaş geçmediyse kardeş istediğini söyle çok rahatlarsın emn ol :)

• ben 1 kişiyle yuva kurmak için evleniyorum, ailesiyle değil. yaşayamam deli gibi aşık olsamda bu olamaz. çünkü ileride büyük sorunlar oluyor ve sonu hüsran. çevremde bunun örneği çok.

0|0
    0|0
  • büyük konuşmayım ama yaşamam.

0|0
    0|0
  • eğer ki çok seviyorsam sıkıntı olmazdı. şöyle düşünürdüm; bu kadın benim sevdiğim adamı doğurmuş, seve seve yaşarım onunla. tabi eğer cadalozluk yapmazsa :)

0|0
    3|1
    • vay be helal olsun :D yalnız cadolozluğun garantisi yok tabi :)

• bence o evi satıp iki katlı ayrı olarak tabi.. ev al en iyiisi bu

0|0
    0|0
  • oyy kıyamam yaa. sen yine umutsuzluğa düşme, belki sevdiğin kız kabul eder bu durumu.

0|0
    0|0
  • Şahsen istemem aynı evde yaşamayı , mutlaka sorunlar olucaktır.

0|0
    0|0
    • anladım sanırım haklısınız

Erkekler Ne Diyor 1

• Rahat edemezler..

Yatakta yaşanacak bütün oyunları kısık sesle oynamak kadar acı verici bi olay olamaz onlar için..

1|0
    0|0
Yükleniyor...