Protein tozu kullanimi?

selam Arkadaslar.
Spordan hemen sonra 2 olcek protein tozu alsam daha etkili olur mu?

Tesekkurler :)

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben herbalife beslenme danışmanının yanında çalışıyorum bizde spor yapan müşterilerimize herbalife 24 ürünlerinden veriyoruz spordan önce sonra ve spor sırasında alıyolar size de öneririm araştırabilirsiniz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ölçek yeterlı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Once alman gerekiyo diye biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fazla kullanım ishal, mide bulantısı, aşırı susuzluk, şişkinlik, kramplar, iştah kapanması, bitkinlik ve baş ağrısı oluşur. 1 ölçek alsan yeterli olacaktır. Birde kullanır kullanmaz Kasların balon kadar olmaz. sonra protein tozu işe yaramıyor demeyesin.

0|0
    0|0
  • fark etmez öncede alınır sornada kanks

0|0
    0|0
  • Cahillikten başka bişey değil en sinir olduğum şeyler. Sonra oram buram ağrıyo diye ağlamayın. Fazlası sana yağ olarak geri döncek ve hiçbirşey yapamayacaksın, düzgün kullan

0|0
    0|0
  • Sabah Uyanır Uyanmaz 1 Kaşık Ve Spor Sonrası 1 Kaşık Sütlede Karıştırma Suyla Karıştır Saf Whey Olmasınada Dikkat Et.

0|0
    0|1
  • ne zamandır spor yapıoysun yenı baslayanlar ıcın proeın tozu almaya gerek yok zaten yedıgın besınlerden alırsın gereken besınlerı daha saglıklı olur. sadece et ve sut urunlerını ogunlerınden eksık etme

0|0
    0|0
    • 3 aydir toz kullaniyorum ama 2 yildir spor yapiyorum

• Beslenme yetersiz ve protein almadgin zaman bisey olmayacagini biliyorsundur.. protein ile yeni tanistim spor hakkinda çok sey biliyorum zaten bilmedigim sey protein

• aynen oyle bu sporun yuzde 60 ı beslenme yuzde 30 u atreman yuzde 10 u dınlemedır unutma. saygılar

• olur. Whey gold standart işin erbabıdır.. Çikiltalısına hastaydım

0|0
    0|0
    • Bende whey gold standart kullaniyorum spordan hemen sonra 2 olcek gece yatmadan once 1 olcek aliyorum.. çok agir calisiyorum hazirana kadar tas gibi olmam lazim :D

• birazda et tavuk yumurta üçlüsüne yüklen o zaman. Spordan önce 1 ölçek spordan sonra 1 ölçek + et tavuk ye.

• Olur ama kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...