Barcelona ve bayern münih karşılaşsa nasıl bi oyun ortaya çıkar arkadaşlar?

İki takımda topla oynamayı çok seven takımlar tabi bayern münih daha tempolu oynuyor barcelona daha fazla topla oynuyor,iki takımda 4-5-1 oynuyor(barca 4-3-3 gibi oynuyormuş gibi gözüksede) iki takım karşılaşsa nasıl bi oyun ortaya çıkar ? kim daha şanslı olur arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Barca Milan'ı bir geçsinde :D

Dortmund var daha kimse önemsemiyor ama adamlar barcadan daha hızlı oynuyorlar,3 top kalecideler yahu

0|0
    0|0
  • ya ben özelikle onların eşleşmesini istiyorum bence bayern barcaya güzel bir ders verirdi bu sene şampiyonlar ligi bayern münihin olacak şimdiden yazıyorum .)

0|0
    0|0
    • benimde favorimde bayern ama barca'yla karşılaşsa nasıl bi oyun ortaya çıkardı merak ediyom.

• toni kross, bastian ikilisi üstülük kurar barcaya bence karşılıklı git gel olur hele birde barca ilk golü yerse saldıracan barcayı riberiyle robenle kevgire çevirir bayern.D

• o dogru :D:D robben ribery kanatları akar ki bekleride açık gibi bayern'nin lahm ve alaba :D martinez bastian,kroos üçlüsüde hayvani bi ortasaha bi olarakta teknik olarakta.

• Barça maçı alırmış!Barça babayı alır.Siz bayerni granada levante falan mı sandınız.Öyle pas trafiği işlemez Bayerne.Ntvspor barça maçlarını veriyo izliyosunuz bişey sanıyosunuz gidin biraz bayern maçı izleyin.Münih bu senenin en büyük favorisi ŞL de.

0|0
    0|0
    • yahu ben iki takımından maçlarını izliyorum izlemediğim maç yok avrupa ve şampiyonlar ligide birlikte bende sanmıyorum bayern'e karşı öyle top çevirceğini filan ki maç kafa kafaya olur size soruyorum yani maç nasıl geçer diye.

• hata yapan kaybeder ;)

0|0
    0|0
  • Bayern Münih,hertürlü geçsin isterim

0|0
    0|0
  • Bayern Munich zorlar ama Barcelona maçı alır 2-1

0|0
    0|0
  • Finalde karşılaşsalar da izlesek.

0|0
    0|0