Teröristlerle pazarlık edenler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

cumhuriyet tarihinde bir ilk.

yenilgiyi kabul edip masaya oturmuş bir tablo var ortada.

ben şahsen utanıyorum ve bunu vatan hainliği sayıyorum

bu şekilde düşünen pek çok kişi olduğunu düşünüyorum.

adamlar üstüne mehmetçik kanı sinmiş çapulcuları memlekete otobüs üstünde sokuyor,buda yetmiyor mecliste temsil ettiriyor,maaş aldırıyor.(hapiste olanları da çıkartarak) ve sonunda teröristbaşı adadan demeç verir hale getiriliyor.

bu memleket sahipsiz değil.biri yada birileri çıkar buna dur der.hiç şüphem yok.

bugüne kadar yetim kalanlar,dul kalanlar,ölenler,yaralananlar,uzuvlarını kaybedenler hesap sormazmı onlardan ? en başta ALLAH sorar .tüyü bitmemiş yetimin hakkı var üstlerinde.

25 yaşında bir arkadaşım vardı.ayağının birini hakkari de mayına basarak kaybetmiş.onun acısını kim anlayabilir ?

ben teröristle anlaşacağıma son nefesime kadar çatışmayı tercih ederim.yaşım 49 .alsalar hiç tereddüt etmem gene askere giderim.

askerliğimi yedek subay olarak olağanüstü hal bölgesinde yaptım.anam ağladı anam.bizden çok daha zor şartlarda görev yapan arkadaşlarımız vardı.parmakları kopan,kafayı sıyıran,intihar teşebbüsünde bulunan nice insan gördüm.

sizler rahat yataklarınızda yatarken benim arkadaşlarım içinde koyun leşi bulunan kuyudan su içiyorlardı.

sonuçta şunu söylemek istiyorum ;

ben yaptığım hizmeti bu devlete,bu millete ve bu zihniyete helal etmiyorum.

sadece vatana ediyorum.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu pazarligi yapan kansizlar zamaninda çoklu ayaklanmaların öncüsü olan Derviş Mehmet denen soysuz tohumsuzun torunlaridir.O zaman da zihinleri zikirleri fikirleri ne ise aradan 90 yıl geçmesine ragmen gram oynamamistir.O zaman ermenilere peşkeş cekerek bir cikar saglama peşinde geberdiler simdi de kürtler üzerinden prim yapma derdindeler.Bunlar polis devriyesi yapan memura kurşun sıkan gece sınır nöbetindeki mehmetçige bomba atan merzifon eşşekleri ile müzakere peşinde olsunlar bizim sıgır halkımız da akp denilen kukla partinin kömürüne 100 liralik gida yardimina hür oyunu satsın hür demokrazim böyle bir bokluktur işte

0|0
    0|0
    • eyvallah kardeş sağol

benim gibi düşünenler olduğunu bilmek bile güzel...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• hala sizin gibi birilerinin olduğunu bilmek gurur verici. öyle bi hale getirildiki artık oy kaygısı neredeyse türk olmayı yasaklıcaklar bu vatan için canını ortaya koyanlara saygısızlıktır bu

1|0
    0|0
  • umarım birileri dur der

ama herkes kendi halinde

abim sana saygım sonsuz

bende vatan hizmetimi böyle yapmak isterdim

ama istediğim halde ankaraya yollandım

bunları göreceğime keşke kafama sıksalardı

0|0
    0|0
  • Aklımdan siyaset ve ülke meseleleri üzerine bir çok düşünce geçsede, bu konuları Allah'a havale ettim. Bizim toplum diğer toplumlar gibi değil. Araştırarak değil yaşayarak tecrübe ediyor. Bu sebeptende, aklımız başımıza gelene kadar olan sürede, daha çok canımız yanar. Toplumumuzda insanlar birey değil, ya sabit bir ideoloji peşinde ya da bir şeyh peşinde. Dünyadaki teknoloji düzeyine göre olmamız gereken insanlığın çok uzağındayız. Kişisel fikrim, terörü meclise sokan, terörle el sıkışmaz mı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...