UEFA Avrupa Ligi 2. turunda Galatasaray ve Fenerbahçe'nin rakibi kim olur?

Temsilcilerimizin muhtemel rakipleri: Molde, Liverpool, Krasnodar, Napoli, Rapid Wien, Braga, Lazio, Lokomotiv Moskova, Basel, Tottenham, Schalke 04, Athletic Bilbao, Manchester United, Bayer Leverkusen, Olympiakos, Porto. Tahminleri alalım :)

Güncellemeler:
Benim tahminim Fenerbahçe-Napoli eşleşecek Galatasaray-Rapid Wien bakalım kimin tahmini tutacak, tutan tahmin olursa ilk tutturana EİG :)
Fenerbahçe-Lokomotiv Moskova eşleşmesi Galatasaray-Lazio eşleşmesi oldu 2 takım içinde fena bir kura olmadı sanırım :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• belli oldu hepsini başarılarr

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenerbahçe - Leverkusen 😊

0|1
    0|0
    • Fanatik Galatasaraylı olarak inşallah eşleşmezsiniz diyorum çok zor eşleşme olur. Daha 2 gün önce Bayern Münih'i yenmiş Mönchengladbach'a 5 attılar :D

• Paket ederler bizi 😂

• liverpool cikabilir o kel adam cekerse
    manchester feneve dusebilir

0|1
    1|0
    • Liverpool zor günler geçiriyor ama ingiliz takımları devre arasında boş durmaz takımı toparlar o yüzden kurada Galatasarayıma gelmesini istemem Schalke, molde, olympiakos, rapid wien, basel tercihim :)

• Evet iki takımda çekebilecekleri en iyi kuralardan birini çektiler :)

• İnşallah gaysaraya güçlü bir takım gelir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir ikisi dışında kazık rakipler

Portekiz ingilizler olur

0|1
    0|0
    • Zaten bu turda kolay rakip gelse bile bir üst turda kolay takım kalmayacak her türlü kazıklar gelecek karşımıza önemli olanda onları geçmek :)

• çok babayaro takımlar var ya bir takım kurtulsa diğerine mutlaka gelir bence :)
    galatasaray - lokomotif
    fenerbahçe - liverpool diyeyim

0|1
    0|0
    • Aynen öyle kolay takım yok denecek kadar az inşallah onlarda bize denk gelir..

• Galatasaray-Molde veya olympiakos
    Fenerbahçe-Krasnodar veya Rapid Wien

0|2
    0|0
    • Güzel eşleşmeler olur inşallah diyelim :)

• 6S - Manchester United gelsin.

Fenerbahceme de - Basel :)

0|1
    0|2
    • Basel feneri napar biliyo musun sen? kevgire çevirir. Büyük takım gelmesi için dua et bence.

• dostum senin mantığına göre Altınordu -Real madrid'de şamp. ligi finali oynayabilir. Matematik olarak bununda olasılığı var. Felsefe yapmaya gerek yok Futbolda ütopik düşünmeye hiç gerek yok :D

• @zafersenindir Tamam ozaman bu konuyu kaydet bir yere sonra konsalim. :)

• napoli fenerbahçe tottenham galatasaray

0|1
    0|1
    • Vur dedik öldürdün dostum ikiside zor eşleşme :)

• Ben 2 takımında devre arasında gereken takviyelerle toparlanıp daha iyi olacağını düşünüyorum.

• inşallah

• kesin kazık bir takım çıkar

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum 2 takımdan en az birine istenmedik bir takım gelecek gibi..

• Fenere Manu, Gsye leverkusen

0|0
    0|1
Yükleniyor...