Erkek arkadaşımın benden önceki ilişkisi

günaydın arkadaşlar. 2 aydır süren bir ilişkim var. erkek arkadaşımın benden önceki son ilişkisi bir ay kadar sürmüş. kızı hiç sevmediğini ve zamanla soğuyup ayrıldığını söyledi. eski kız arkadaşının hediye ettiği bilekliği taktığını öğrendim hatta kendisi söyledi. ben kızınca çıkardı. bir kaç gün sonra yine elinde gördüm. size soruyorum sizce insan kalbinden silip attığı birinin hediyesini neden hala saklar?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bana böyle şeyler saçma geliyor hediye o ana özeldir kişiye saygıdır atılmaz aynı hıyarlığı bende yaptım kız arakdaşlarımın aklına uyup ama hediye saygıdır hatırlamadır bir insan size değer verdiğinde birşeyler hediye eder o simsegel şeyi gördüğünüzde onu hatırlarsınız tamam çok berbat bir ilişki yaşamıssındır sevmemişsindir ama be güzel kardeşim o hediyeyi aldığın gündemi sevmiyordun o günün koca hayatının içerisinde bir önemi yokmu hiç anı dolabında bırakta güzel bir hatıra olarak kalsın nacizane fikrim bu dostlar...

0|0
    0|0
    • anı dolabında kalsa bir derece. takma dediğim halde 2 dir elinde

• artık istesede takamaz dün akşam elime verdi fırlattım onu. ama kırdı beni bi kere o napıcaz bilmiyorum. çok teşekkür ederim

• halilcim başımın üstünde yerin var kardeşim buyur söz sende :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bileklik hoşuna gitmiştir:D hmmm, o zaman yeni bir bileklik alıp onu takmamasını söyle:P

0|1
    0|0
  • Hoşuna gidiyordur bileklik belki altında anlam arama erkek unuttum demişse unutmuştur

0|1
    0|0
    • hoşuna gittiğini bir anlam çıkarmamam gerektiğini söyledi. Ama benim hoşuma gitmediğini de anladı.Yanımda çıkarıp başka bir zaman tekrar kolunda olması hala daha anlam aramamaya devam mı etmeliyim

• Bence sen biraz kıskanıyorsun kabullenemiyorsun olmuş bitmiş ilişki kafanı kurcalamasın takmazsa içinde uhdesi kalır bırak taksın keyfini alsın zaten kendi çıkarır bir zaman sonra illa eski sevgliye ait şeyler onu hatırlatır diye bir durum yok benim eski kız arkadasımda bana kazak almıştı onu giyiyorum hatırlattığı için hayır beğeniyorum giyiyorum

• tüm erkek arkadaşların yorumu hemen hemen aynı. bir anlam çıkarmamam doğrultusunda. o zaman siz fazla rahat biz öyle değil. teşekkür ederim yorumların için

• Atmaya kıyamamıştır.

0|0
    0|0
  • Hoşuna gittiği için takıyordur hemen yalnış düşünme

0|0
    0|0
    • ben eski sevgilimden kalan bir hediyeyi hoşuma dahi gitse yeni sevgilimin gözüne sokmam siz erkekler biraz fazla rahatsınız

• Evet hemde fazlaca rahatız biz ohhh hayat bize güzel anasını satim

• yeni ve güzel bi bileklik al ona artık bunu takıcaksın de.. onun hoşuna gider sende rahata kavuşursun...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ozaman hala kalbinde o kiz. unuttugun bitmis olan birinin esyasini tasimaz insan hele yeni bi iliskiye girdiyse. hos degil. cok hosunada gitse o hediye tasinmamali uzerinde. yeni sevgilinin aklinda soru isaretlerine sebep olur. atmak istemiyorsan bile kolunda boynunda tasimazsin odadanda at bi koseye sakla hosuna gittiyse hediyesi. ama ben sahsen bitmis olan iliskimin biseyini saklamak istemem bana onu hatirlattigi icin. yeni sevgiliyin hediyesini tasi onu mutlu et aklina sorular sokacagina. benim sahsi fikrim bu

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum sana. Aynı şeyi ben yapsam ne olurdu diye bi soru sordum. ayrılık sebebi olurdu bi daha sakın bunu söyleme dedi. ve birden kaskatı kesildi. özür diledi bunu hiç düşünmedim aptalın tekiyim falan dedi. inanmak istiyorum ama aklımda hep soru işaretleri

• ozaman hic korkma bu yuzden ayrilinca uzulurum diye birak o uzulsun senin gibi kizi kaybettigi icin gelip gecen eski iliskisi icin. bak sana demis sen oyle yapsan ayrilirmis. ozaman ayrilmamizi istemiyorsan takma artik onu de. kabul ediyorsa seni gonlune sokmustur yok hala tasimakta israr ediyorsa eskiyi unutamamistir. bu sebepten ayrilirsan bile uzulme o uzulsun

• dün akşam elime verdi al at dedi bende bir hışımla sokakta yere fırlattım. ama dünkü olaydan önce ben ona çıkarmasını söyledim çıkardı bir hafta sonra geri taktı. artık istesede takamaz attım ama beni kırdı zaten önceki hareketiyle

• Her şeyden olabilir

-Hediyeyi begendigi için takmak isteyebilir.

-Hatıra kalsın diye saklıyor olabilir.

-Kızı unutamadıgı için saklıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Bilekliği beğeniyordur :D

0|0
    0|0
  • Beğendiği içindir.

Senin yerinde olsam bileklerini keserdim, öyle şey mi olur lan .

0|0
    0|0
    • olmaz işte. baya trip falan attım bin bir türlü şirinlikler yaptı. bunun için ayrılıyorum dersem daha çok üzülürüm diye korkuyorum

Yükleniyor...