Sporda, ilk 25 dk koşu şart mı?

Süre değişebilir de her programda ilk 25 dk koşu. ben onu yapıyorum daha sonraki hareketlerde terlemiyorum vücudumun ısısı düşüyo. en son bisiklet yapıyorum onda biraz terler gibi oluyorum o kadar...
nasıl daha verimli spor yapabilirim?

Güncellemeler:
mesela 1. gün bacak, 2. gün göğüs, 3. gün kondisyon hareketi yazmıştı. ama bacak skılaştırma hareketini her gün yapıyım dedim daha etkili sonuç için. ikinci gün yapamadım ağrıttım sanırım..

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 10 dk ideal fazlası gereksizz

0|0
    0|0
    • neden? kiloluyum ama
      hız nasıl olmalı?

En İyi Kız Görüşü

• karbonhidratlarını yakman için şart sonra yağ yakımına geçer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sakatlanması engellemek için ısınma şart , bu da en iyi hafif tempo koşu ile olur

0|0
    0|0
  • hayır ilk başta koşulmaz en son koşulur.

0|0
    0|0
  • İlk 25 dk koşuda vücut ısınır, vücut ısınınca kasların daha rahat esner, kas esneyince yapacağın hareketlerde zorlanma olmaz sakatlık yaşamazsın.

0|0
    0|0
    • Teri yüksek tempoda atarsın daha çok, tempon düştükce vücut ısında düştüğü için ter azalıyo, yüksek verim için bilinçli ve beklentiye göre tempo belirlenmeli, her seferinde kademe atlayıp daha fazla efor tüketebilirsin

• Aynen öyle , spor şart

0|0
    0|0
  • Program baglı bu senin cardiyo mu daha çok çalışman gerek yoksa ağırlık giricek misin zayıf mısın kilolu musun squat gerek var mı felan hepsine baglı program ayarlamak

0|0
    0|0
  • koşunun amacı bence vücudu harekete alıştırmak hafif tempo koşu... vücut kaslarını açmak... ısınma hareketi gibi düşün...

0|0
    0|0
  • ısınma şart. on dk koşsan yeter

0|0
    0|0
  • ısınana kadar

0|0
    0|0
  • Isınma için 5 -6dk koşu yeterli fazlası luzumsuzdur tabi fitness yapiyorsan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1