Göğüs küçülmesi neden kaynaklanır ?

üç dört kilo fazlam var spor yapmaya başladım fakat zaten küçük olan göğüslerim iyice küçüldü .yani kilo verdikçe daha çok göğüslerden gidiyor . böyle olmaması için neler yapabilirim?

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• yakında hiç gögüs kalmıcak korkarım:(

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Bazı insanlar kilo alırken bölgesel kilo alırlar.Zayıfladığı zamanda en çok zayıflayan bölgesel kilo aldıkları yer olur.Anlayacağın göğüsün zaten küçükmüş.Kilo aldığın için büyük zannediyor muşsun.

Göğüsler kas çalışan kadınlarda zaten dikleşip gerilerek bir miktar çekilir.Spor yaptığınız için sarkık olan göğüsler çekilmiş olması normaldir.Size küçülmüş gibi gözükebilir.

Bu durumda ise, psikolojiktir.Göğüslerin,izin küçüldüğünü sanırsınız ancak aslında ne küçülür nede büyür.Bu durum kendini aynada fazla incelemenden kaynaklanabilir.

Son durum, bu aynanın yapısı ile ilgili bir durumdur.Bazı aynalar insanı kalın ve kısa gösterir, bazıları uzun ve ince.Bu aynalarda ki farklardan dolayı size öyle gelmiş olabilir.

Bu konuda ki araştırmalarım böyle.Ancak uzman değilim.Bu konuyu estetik cerrahi ile görüşmeniz gerekir.Ben kulaktan doğma bilgilerin doğruluğunu araştırıp yazıyorum.Bu durumdan dolayı sizi yanıltmak istemem.Önerim doktora gitmeniz yönünde!

Umarım sorununuz yakın zamanda çözülür iyi forumlar.

0|0
    0|0
    • yaptığın yoruma bak :) burda çok ciddisin :) kopyala yapıştırmı yaptın naptın :D

• haklısın belkide . kas çalıştığım için çekilmiş olabilir . iki ay sonra ilk kez farkettim alışamadım belkide . teşekkür ederim ciddiyetle yanıt verdiğin için

• Ya şu elma kadar dediğin espiri beni çok güldürdü asıl sen sağ ol!

• Yapamazsin,hem dogumdan once kucuk olmasi daha iyi dogumla beraber buyuyeceginden abarti buyuk olmasindan kurtulursun :)

Meme dokusunda yag ve bez hucreleri var.

Yas ilerledikce yag artar ,bez hucreleri azalir.

Menstural siklusun son 15 gununde bez hucreleri cogalir ve su tutar.

Kanamayi takip eden 1-2 gunde gene kuculur.

Bu araliga denk gelmis olmayasiniz ?

0|0
    0|0
    • o aralıkta değilimm aslında belkide kilomdan dolayı büyümüştü şimdi normale döndü

• Mumkun tabiki ama zaten genc yaslarda cok fazla kuculemez.ne kadar daha kilo versenizde cok fark etmez artik.

Ileri yaslarda daha cok farkedebilir ;)

• Göğüsleri büyütmek için kullanılan kremler ve masaj teknikleri olduğunu duydum.Hatta bazı göğüs petleri göğüsleri büyütmek için kullanılıyormuş.Sen araştır belki bir şey çıkar...

0|0
    0|0
  • doğumla büyür rahat ol

0|0
    0|1
  • sporda kücül evet gogus calısma fazla

0|0
    0|0
  • Kilo al o zoman göğüsü geliştirecek hareketler yap belini ince tutmak istiyosan da mekik felan çekersin ..

0|0
    0|0
  • herkesin kilo verme yeri yanlıştır. kimi göbekten, kimi kalçadan verir. şans işte sen de çok sevdiğin göğüslerinden veriyorsun

0|0
    0|0
    • şans mı kara talih denir buna :) işte spor geçmişi olanbiri varsa belki bi tavsiyesi olur diye sormuştum ama yok sanki

• spor geçmişi fayda etmez bacım. çok efor harcamadan nereni zayıflatmak istiyorsan oraya yöneleceksin

• vakum gerek

0|0
    0|0
  • kilo al yanı bogazına bak karımda zayıftı öyle bı baktımkı 48 kğ 58 ze çıkardım yedirdim iştah açıcı seyler yedı az ye sık ye

0|0
    0|0
  • Kalıtsal bişi değil mi göğüs boyutu bişi yapamazsın

0|0
    0|0
  • kızlık hormonlarını sık sık harekete geçir. ya da kilo al ama kilo alınca kötü gözüküyor.s

0|0
    0|0
  • kaç derecede banyo yapıyon ?

0|0
    0|0
  • bence sporu bırak :))))

0|0
    0|0
  • spor salonunda senin sorununa yönelik aletler var onlarla çalış

0|0
    0|0
  • Evlendiğinde büyür merak etme :)

bebişe hamile kal görürsün poşet gibi olur

0|0
    0|0
    • illaki ama şu an da bu problemleri düşünüp canımı skamam :) sadece alt bedenden incelmek istiyorum ama hep gidiyor en iyisi bi spor hocasına danışmak heralde

• popo basen sıkılaştırma ve zayıflaması istiyorsan

apartmanın merdivenlerini 2 şer 2şer çık tek tek in her gün 1 saat yap 2 ay sonra

beybi olursun

• bunun için birkaç yöntem var ama ulu orta söylenmez.

0|0
    0|0
  • kafam kadar göğüsü napçan bırak küçülsün :)

0|0
    0|0
  • ya ufak göğüs hiç sevmiyorumm

0|0
    1|1
    • bende erkek olsam sevmezdimm :) ama erkek arkadaşımlaproblem olmadı bu hiç ben kendim için istiyorum kendim seviyorum

• ben dert ederdim ama ufak olmuyo işte

Kızlar Ne Diyor 7

• hem kilo verip hem sıkılaşınca daha çok küçülür

fazla kilonun tek güzel tarafı büyük göğüsler,teselli ikramiyesi gibi asdfghjk

0|1
    0|0
  • Göğüs egzersizleri var canım hemen onları yapmaya başla, bir cerraha, cilt doktoruna gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • bir yerde okumuştum aslında bölgesel zayıflama diye bir şey yokmuş kilo verme vücutta yağ oranının fazla olduğu yerden az olduğu yere doğru olurmuş yani göğüslerinin küçülmesinin nedeni budur ama çok önemseme boşver

0|0
    0|0
  • afsafsgdgfdfg aynı benim durumum

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • bn hamileyken sisti sonra bebek dustu kuculduler 😯

0|0
    0|0
  • kilo vermekle olur