Hiç birisini sevipte asla konuşamadığınız oldu mu?

Genelde birisinden hoşlanılınca ona yakın olmak konuşmak isteriz. Fakat şöyle bir durum yaşayanınız var mı? Gördünüz içiniz titredi ona karşı birtakım hol duygularınızın olduğunu farkettiniz. Hergün gördüğünüz halde değil ona açılmak daha konuşamadığınız biri oldu mu hayatınızda? Diyelim kız öğrendi hislerinizi başkalarından.. Kaçtınız mı sevdiğinizden hiç?

Güncellemeler:
hol değiş hoş* olacaktı yazım hatası için özür dilerim.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu çoğu kişinin başına defalarca gelmiştir ama genelde olan oldu mantığıyla devam eder konuşmalar nasıl olsa öğrendi der konuşur

0|0
    0|0
  • ilkokulda bir kız vardı 7 sınıfta iken cok hoşlandım bir arkadaşım vardı ona söyledm oda gitti ona söyledi arkadaşım kızdı kitap hediye etmiştim içine anlamlı aşk dolu sözcükler kız voleybol oynuyordu benıde oraya cagırdı beni gercekten seviyormusn dedi evet dedim simit ısmarladım daha cocuktuk ya sonra ben başka şehire gittim 1 gün cıkmış olduk ama halen facede görüyorm söylemk geçiyor içimden ama onun sevgilisi var batsın bu dünyaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
    • hergün arkadaşı resmen bas bas bağırıyor kaş göz yapıyor şarkılar açıp. Bizi birbirimize yakınlaştırmaya çalışıyor. Çocukta bunları görüyor. Bende görüyorum da görmezden geliyorum. Aynı ortamda birbirimizden kaçıyoruz resmen.

• bende hiç anlmaıyorum. Ve sanırım başkasıyla çıkıcam. Aslında istemiyorum ama yapıcam. Herkesin çenesini kapatmak için şans vereceğim beni seven birisine. Belki zamanla onnu severim of bilmiyorum k,

• bencede senin için en hayrlısı öyle gözüküyor belkı mutlu olrsn aklına fazla takma bence kendi kaybeder

• ortaokul bittiği yıl olmuştu, niyeyse o' nu görünce dilim tutulurdu, babamın çok yakın bi arkadaşının baldızının kızıydı, karşılaştığımızda o benimle konuşurdu ama ne söylüyor hiç anlamazdım, o yüzden bi cevap veremiyordum:P görünce kalbim güp güp atardı ama hiç açılamadım, bi tek o oldu:D

0|0
    0|0
    • konuşmuyor muydun hiç? Ben ona birkaç kere birşeyler söyledim yüzüme bakmadan kıkırdadı falan. Arada dönüp ondan tarafa bakardım direk sanki başka şeylerle ilgileniyor gibi yapıp beni dinlerdi anlardım. Tuhaf davranıyor ne yapacağımı bilemiyorum:D

• :D bence de mantıklı:P

• :D:D

• evet konusamadıgım oldu sevdıgınden emın olmadıgım oldu o anda.. sevdıgımı bıle soyleyemedım o zaman ıcımde kaldı resmen.

0|0
    0|0
  • olma mı gıı

kaça kaça yakalamayı öğrendik amma

hey yawrum heyy..uçanı kaçanı sektirmeyiz evvelallah :dd

0|0
    0|0
  • olmuştu ama artık benim için gram kadar önemi yok salakmışım diyorum

0|0
    0|0
  • düzelirsin zamanla...

sana ne desem anlamayacaksın beni ...

kadınların dogası işte...

;)

0|0
    0|0
  • Olmadı, çok hoşlandıysam birinden, şansımı denerim..

0|0
    0|0
    • peki bu çocuğun bu davranışları niye olabilir? Yani anlamıyorum bende.

• Aşırı utangaçtır. Senden hoşlandıgını bılıyorsan, sende ondan hoslanıyorsan. ilk adımı sen atabılırsın.

• sevmediğin bir kızdan kaçmazsın değil mi ? yani umursamazsın? ilk başta sevdi şimdide kaçıyor mu diye düşünmeye başladım

Kızlar Ne Diyor 5

• 9. sınıfta bizim sınıfta biri vardı çok hoşlanıyodum ona açılmak değil konuşamıyodum bile 10. sınıfta başka bir şehre gitti arkadaşımda sürekli mesaj at diyip duruyodu sonra cesaretimi toplayıp mesaj attım konuştuk falan ama hiç açılamadım şu an kankayız :)

0|0
    0|0
    • hala içinde birşeyler var mı his olarak?.D

• yok bir süre sonra sadece hoşlantı olduğunu anladım şimdi sadece arkadaşım olarak görüyorum :)

• ı ıh

hep bi şekilde infilak ettim

0|0
    0|0
  • Ne diyosun halen bi taş var bağrımda.

0|0
    0|0
  • ben şuan öyleyim ama onun duyguları hakkında pek bi fikrim yok

0|0
    0|0
  • utangaç erkekler kaçar

0|0
    0|0
    • sanırım fazlasıyla utangaççç

• uyku vaktim gemeseydi yazardım hikayenin devamı ama .hadi üzgünüm bgn def oldum :99

• yazmalısınnn .D

Yükleniyor...