Kapat

Bir erkek sizi 1 gün umursayıp 1 gün takmazsa

arkadaşlar soru gayet açık bir erkek sizi 1 gün hoşlandığını ifade edip başka bir günse hiç takmıyorsa ne düşünüyordur?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• kişiden kişiye göre değişir sendende kaynaklanıyo olabilir senden yakınlık görememişse takmamıs olabilir

0|0
    0|0
  • bence benim gibi bilgisayar oyunu oynuyor :)

0|0
    0|0
  • umursadığı günler canı sıkılıyodur diğer gün başkasını buluyodur bence sen direk uzaklaş ondan

0|0
    0|0
    • başkası yok ki

• bildiğin yok tamam aynı okuldayız ama ortak arkadaş filan hiç bişi yok

• E tamam işte afedersin ama döneceksin g.tünü hiç umursama eğer sana karşı varsa pozitif bi hissi bi kac gün sonra gelir derdini anlatır yok hiç gelmezse sen zaten bi ayak bağından kurtuldun demektir

• çıft karakterlıdır yada en kötüsü sevmıyodur !

0|0
    0|0
    • sewmesede wazgeçsin o zaman

• aslında ilk önce ondan hoşlandığımı ona hissettirdim anlamadım ki onu umursayınca yokmuşum gibi davranıo bazen de sinirlenip yok artık o diyorum sonra yine umut werio ve ben bağlanıorum olay bu

• bağlanma bırak gitsin o ilişkiden bi yol olmaz kardeşim

• kaldırcaksın çöpe atcaksın :)

0|0
    0|0
    • sewmiyor mudur

• bu söylemek için tanımak lazm yanı senin yerinde olmak şimdi 1 gün seviyorm diyor 2 .gün takmıyorsa bir tuhaflık vardır agırdanda satabilir kendini kötüye yormamk lazm

• Bi gun bosalio istegi gidio seni onemsemio ertesi gun azinca seni aramaya baslio :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benim sevgilimde aynı senın yaptıgını bana yapıyor canım. ve yorumlar haklı benımkıde ikizler burcu. bende ne yapcagımı şaşırıyorum ama bitsinde diyemıyorum agzımdan cıkmıyor o laf. korkuyorum sanırım ve hayatımda ilk defa birini bırakmaktan korktum ben. ben geri çekilmeye karar verdim o arasın arıcaksa o mesaj atsın atcaksa. ben ilk adımları hiç atmıcam. bu ilgi bitince emin ol bi sure sonra aklına dank etcek nıye arayıp sormuyor dıcek ve o aramaya baslıcak. o aradıgındada bişey yok işlerim oluyor meşgulum o yuzdendır dıcem. ilgisizliği tadınca emın ol değişicektir

0|0
    0|0
  • ilgisizlige taviz verme..

duygulari ve alakasi gunden gune degisecek kadar sabit degilse, bu adam sende anca bas ve kalp agrisi yapar..

0|0
    0|0
  • Dengesizdir muhtemelen.

0|0
    0|0
  • Senin onu önemsemediğini düşünüyor olabilir.

0|0
    0|0
  • ben anlamıyoruum bu erkekleri ya :) size göre bi et parçasımıdır namus. bacak arasındanmı ibarettir bakirelik. siz daha büyük konusmaya devam edin ama şunu unutmayın kınadığınız durum başınıza gelmeden bu dünyadan göçmüceksiniz. dişi sinek bile görseler laf atcak bazıları ama ben bakire kadın istiyorum başka türlü olmaz diyorlar. siz acaba o bakire kadına layikmisiniz? kim bilir kaç kişinin günahına girdiniz sonrada bakire kız istiyorum, bakire kız istiyorum derdine düşüyorsunuz. aynaya bakın acaba siz bunu istiyebilcek kadar mükemmelmisiniz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...