Spor arkadaşı var mı?

Spor dediğim yürüyüş ağırlıklı, kış geldi popo ve göbek hafiften büyüdü :)) İstanbul Kadıköy civarı, özellikle caddebostan falan yürüyüş turu yapmaya lokasyonu olarak elverişli, birbirimizi motive edebileceğimiz arkadaş arıyorum. Hem yürür hem sohbet edebiliriz. Bazen takarız kulaklığı kendi müziklerimizle de yürürüz maksat görev bilincimiz yüksek olsun.

İlk günlerde yavaş tempo, ayaklar bacaklar alışana kadar artık. Sonrasında durumumuza göre yavaş yavaş tempoyu arttırırız. Zaten metabolizma hızlanınca gerisi gelir, hafiften veririz kiloları.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Alakasiz olcak ama burcun ne :D

0|0
    0|0
    • Koç burcuyum, hayırdır acaba :D

• Ya kiyamam bak bulamadin mi :D herkes senin kadar farkliliklara acik degil malesef :)
      Sen peki zihnini canli tutabilmek adina neler yapiyorsun

• Ya hangi birini anlatayım şimdi :P Yani genelde sürekli düşünüyorum. İnsan ilişkileri, toplum davranışları üzerine kendi kendime 5n1k oynuyorum. Bunu biraz şizofrence yapıyorum hatta. İlgi alanlarımı arttırıyorum, yeni bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Video oyunları ve müzikalitesi yüksek müzikler dinlemek de cabası.

Senin alışkanlıkların neler?

Erkekler Ne Diyor 2

• hocam olmaz öyle ya. yani vücudum iyi hale gelsin, gö t göbek erisin dersen ağır spor yapman lazım

0|1
    0|0
    • Niye öyle diyorsun, sadece yürüme ile 3 ayda 10 kilo vermiş adamım ki benim metabolizma bir rahatsızlıktan ötürü çok yavaş.

• 3 ay yürümek yerine 3 ay daha disiplinli bir spor yapsan daha fazla kilo verebilirsin ya da vücudunu fit bir duruma falan sokabilirsin. ama tercih meselesi. sonucundan memnunsan bir şey diyemem tabi. işini görüyosa sıkıntıı yok

• Ya crossfit yaptım aslında ama pek bir fayfasını göremedim onun kilo açısından. Ayrıca çok kilolu değilim yani 3 ayda 10 kilo vermek gayet sağlıklı gözüktü. Boy 1.72 kilo 76 mesela şu an. Yine bir 10 versem 66 olur cillop olur :) Eyvallah bilgi için.

• pazartesi diyete başlamak gibi her pazartesi ertelenir :)

0|1
    0|0
    • Ya sorma, şu yaşıma geldim hep aynı ertelemeler. Hiç değişmedi o huyum. Maksat görev bilince olsun dediğim gibi :)

Yükleniyor...