15 kilo verdirecek güzel bir diyet istiyorum?

70 kiloyum
15 kilo vermek istiyorum nasıl yaparım hangi diyetle? Bana yardmcı olun lütfen

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• l*n biz bosamı okuyoz git diyetisyene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Diyet listesi filan hepsi işin süsüdür faso fisodur, kilo vermek için iki bir madde vardır zararlı karbonhidrattan uzak dur ve aldığın kalori yaktığın kaloriden az olsun

0|0
    0|0
  • '' az ye ''

0|0
    0|0
  • sabahları kahvaltıyı kes ekmeği kes şekerli herşeyi kes içecekler çikolatalar tatlılar dahil temel şeyler ye yaşamak için ye

0|0
    0|0
    • Kahvaltı diyeceğine bari akşam yemeğini kes de

• @emziklikedi hiçbir şekilde öğün kestiğin surece zayiflayamassin vücudunun ihtiyacı var ve sen yemek yemeden birbyere varamassin

• @Küretülayn bana deme diğer arkadaşa söyle, ben verdiğim 42 kiloyu 3 ana 3 ara öğün sayesinde verdim zaten

• İsveç diyeti. Biraz yorar ama güzel sonuç verir.

0|0
    0|0
    • Eminmisin kısa sürede verirmiyim
      Boyum 170
      Kilomda 70 ben 55 olmak istiyorum

• evet çok hızlı verirsin. Fakat şunu belirteyim bu gibi diyetler vücut yapısına cinsiyete göre farklılık gösterir. yanında sporda yaparsan daha iyi olur. Hızlı kilo vermek sağlığını kötü etkileyebilir ve vücudunda sarkmalar olabilir. Bu yüzden ilk önce vücut bilgilerinin tamamını öğrenmeli ve ona göre program hazırlamalısın :)

• Teşekkür ederim

• Yemekten 10 dk once iki uc bardak su ic tokluk hissi ve kolay sindirimi saglar bide yemegi tam cigne

0|0
    0|0
  • diyet yapma spor yap diyet seni sagligindan edebilir pamuk prenses

0|0
    0|0
  • boş ver verme kılo bence cok ıyısın

0|0
    0|0
  • 3 öğün seks yap bol su iç:DSdfgfhgh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben herbalife ile 3 ayda 12 kilo verdim hala devam ediyorum beş altı kilo daha vercem size de tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Kafanıza göre diyet yapmayın. Diyetisyenler hobi olarak mı okuyor?

0|0
    0|0
  • hayalllerr :D ben 10 kg verdim yuruyusle yemeği kesemedim ama şeeker ve tuzu kestim

0|0
    0|0
  • Karatay diyeti. Hem de cok kolay bir diyet

0|0
    0|0
    • Uyguladın mı hic nasıl bir diyet?

• Evet. Sabah 10da kahvaltini bitirmis ol. Ekmek kesinlikle yemiyoruz. Mesela peynir (yagsiz) zeytin yumurta ister haslanmis ister yagda (ben yumurta yerine muz yiyorum yumurta sevmeyenler oyle yapabilirler) 1 cay bardagi kavrulmamis kuruyemis doyana kadar yiyosun. Yani ekmegi sekeri hayatindan cikarip doyana kadar yiyebilirsin. Ögünlerin arasinda 5 saat olmasi gerek

• Teşekkür ederimm bunları yapıcam bugün sporada yazıldım

• Diyetisyene gitmen daha uygun olur burada yanlış bilgi verirler.

0|0
    0|0
  • Diyetle falan olmuyor bir diyeti uygulamak çok zor ben 13kilo verdim diyetsiz.

0|1
    0|0
    • Nasıl verdin banada söylermisin?

• Şeker çok önemli bitter çikolata yedim ara sıra bol yürüyüş porsiyon küçültme ve düzenli yeme alışkanlığı ve tabiki bol su

Yükleniyor...