Lütfen bana akıl verin.sizinde başınızdan böyle bişi geçtimi hiç

sizce eden bulur mu? ben sevgilimden çok çektim. beni çok zor durumlara soktuğu zamanlar oldu. gereksiz yere çok kötü günler yaşattı bana kendi cahil düşünceleri yüzünden. yapmadığım şeyler için çok üzdü. istiyorm ki bana yaşattıklarını oda çeksin ama görüyüm dünya gözüyle. onu sevdiğime ve bırakamıycağıma o kadar inandırdım ki o kadar emin ki istediği gibi davranıyo. ama ben onun yaptıklarının onda birini yapamıyorm kaybetme korkumdan.çok yakışıklı bulunmaz biride değil ama benim huyum çok kötü sevdiğim zaman kötü seviyorum ayrılmak kabusum gibi oluyo. sizde yaşadınız mı hiç bu tarz bişi akıl verin.o kadar kırıldım incindim ki. çok istiyorm onunda beni üzdüğü kadar üzülüp canının yanmasını

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• aynı cekılde bende cok cektım.. cok üzüldum cok kırıldım .. o ıstedıgını yaprdı ben bırsey yapmazdı9m. ne bılıyım.. ben onsuz yapamazdım hiç bı kere ayrılık dusunmezdım ayrılmayı duusnmedım. ama o ısetıgı zman ayrılır gıderdı_? öyle böle 2,5 sene cektım_* bıtmez tuknmez sevgım vardı benm ona karsı ama herseyı bıtırdı _? pes ettım ben artık ve yaklasık 1 sene oldu_? çok zzor atlattım . amaa bitttii. yaaa allah a havele ettım ben.. çok çektım sadece oda benim cektıklerımı gercekten ceksın _? o zman anlar sedece beni_? allah buyuk_? eden bulur bunu ınanırım_? ha mutlu olma dedım... 1sene oldu gercektende mutlu degılmiş... :(

0|0
    0|0
    • aynı şekilde o en ufak bişide ayrılalım der ben napar eder ikna ederm ayrılmasın diye. iki yıldır çıkıyorz. ilişkimizde hiç sorun çıkartmam sözünden çıkmam her dediğini yaparım yanlışım varsa düzeltirim. artık ayrılmak için bi bahane bulamıyo bende bu seferde benim geçmişteki çıktığım insanları takmış kafasına. sorun bulcak ya. buluyo bi şekilde

• benim facem yk. çok teşkr ederm çok sağolun

• önemlı degıl. yrdımcı olabıldıysem ne mutlu bana. hyrlı gecler

Erkekler Ne Diyor 12

• Merak etme bahsettiğin kafada devam ederse hep kaybetmeye mahkum olacak. Senin bişey yapmana gerek bile yok.

0|0
    0|0
  • aynı tarzda sevdim birisini aylarca ağladım hala etkisindeyim nefret etmemek için çabaladım ama yok yani bende acı çeksin ,kaybettsin istiyorum ve bunu görmek istiyorum tamam kötü bi düşünce bu ama ne yani insanlar başkalarının ağzına sıçıp bırakıyor ve yanlarına kar kalması çok koyuyor

0|0
    0|0
    • ya canı yanan bilir sadece bunu. iki kere ayrıldık bi yatak döşek ağladım allaha sığındım ne dualar ettm. artık canım o kadar yanıyodu ki kalbim sıkışıyodu dünyada kimsem yok tek başına gibi hissetmiştim kendimi. en son dedim bu böyle olmuycak aradımda barıştık. iki sene içinde sadece 9gün ayrı kaldık

• Çok ilginç ve tuaf biriymişin , ama eden er yada geç bulur emin ol .

0|0
    0|0
  • Kötüler kazanır.

0|0
    0|0
  • Başka biriyle konuş sen de. Böylece onu unutursun..

0|0
    0|0
  • önce dediğin gibi bulunmaz hint kumaşı değil,

duygularını açıkla zira evlendiğinde sana olan davranışları daha kötüleşebilir

hoşlanıyorsa senden daha anlayışlı olabilir

0|0
    0|0
  • Ne ekersen onu biçersin dünyası bu gn sana cektirir olmadık işler yüzünden gün gelir devran döner oda ceker elalemin elinden

0|0
    0|0
    • ben bu kadar çektikten sonra o elalemden çekse ben nerden bilecem. hem ben onun elinden çekiyosam oda isterimki benden çeksin. başkasına aşık olsada çekse ben ne anladm bu işten.yinede allaha havale ediyorm rabbim doğrusunu bilir

• teşkr ederm kardeşim allah razı olsun yol gösterdin beni dinledin gecenin bu saatinde.

• İşten gelir gelmez uyuyunca işte böyle gecenin bir vakti cevap yazıyon , sana cevap vermek varmış kaderde , hiç erken uyumak gibi bir adetim yok ,cok nadir.

• sevgi , sevgili nedir bilir misin biri senin canını yaksada , canın yansada o sevginin hatrına , sevgilinin hatrına ona kıyamamak onun mutlulugunu istemektir

0|0
    0|0
    • ama mutlu olmasını isterimde benle oldun mutlu olcaksa. ben bu kadar üzülüp ezildikten sonra onun başkasıyla mutlu olmasıda çok ağır gelir insana

• haklısınz belkide ama şuan onu düşünmek inanın çok zor ve kötü. çok çok teşk ederm yorumlarınız için beni dinlediniz sağolun

• yükünüzü hafilettim isem ne mutlu

• Ne yaptı ki okadar Seni üzecek, isallah şiddet yoktur

0|0
    0|0
    • sadece şiddet yok. ama öyle bi agresif sinirli biriki kafası attımı gözü bişeyi görmüyo.ya geçen mesela şöyle bişi oldu sinemadayız konuşurken ben ona çeviriyorm kafamı mecburen yani onun yanındada bi oğlan var sevgilisiyle oturan herşey iyiydi falan bi baktım asabi davranmaya başladı bi anda.ne oluyo dedm gözlerin fıldır fıldır oğlenı kesiyosun dedi. beni azarladı. o an o kadar kötü oldum ki. abi ben onu o kadar severken bana böyle bi iftirayı nası atar kafayı yedim. yemin edermki bakmadım

• Allaha şükür daha paviyona ne gitmedim gitmem de, büyük bir travma geçirmiş belli ki, yardıma ihtiyacı var, bende guvenemiyorum, ama benimki cok farklı, gördüğüm ortamlarda aksini dusunemiyorsun, mesel bi şekilde ona guvenmemiz salamis olsa böyle olmazdı, bulunduğu ortam cok pis haram dolu, bir düşünse nasil bir ortamda karşılaştık, bir empati kursaydi bana hak verirdi, ama buna rağmen bagrmadim ona kötü davranmasını, sadece doğruları görmesi için tepkim cok şer idi, kendisi beni öyle görseydi

• Kesin beni sillerdi, ama bende senin gibi bir kez sevenlerdenim, her zaman özür diledim, ama de digim gibi empati kurmasını bilseydi, simdiyakadar bunlari yapsaydı, nikyahimiz bile kıyılmış ölürdü

• Kıza akıl verin lan az

Aklı uçmuş ağzını kırıyım.

Gözlere bak intikam ateşiyle yanıyor.

0|0
    0|0
  • Eden Allahından bulsun ,senden bulursa sen daha kötü hale düşersin. Bana yaptı kız arkadaşım ve hayatı altüst oldu salağın.

0|0
    0|0
  • Ne kadar tuhaf değil mi en çok sevdiğin aşık olduğun insanın acı çekmesini istemek ? Hayatımda 2 kız bana yanlış yaptı detaya inmeyeyim ve şuan cezalarını çekiyorlar acı çekip üzülüyorlar ve biri döndü kabul etmedim zaman geçti sana çok yanlış yaptım ben cezamı çekiyorum diye de itiraf etti. Şimdi bir tane daha var bakalım o da cezasını çekecek mi bilmiyorum ama beddua falan etmem allah bilir herkesin gönlüne göre versin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• istediği kadr ykışıklı olsn star olsn hiç fark etmez cahilse dengesizse ne yaptığını bilmiyorsa yemişim onun kara kaşını kara gözünü. gelelim sana insan sevdiğini deeğersiz biri olsa bile en degerliymiş gibi hisseder dnyada oneden başkası yokmuş gibi. yani yaptgnda yanlş bişey yok hpimiz yaşadk biliyorz. ama sen iyiliğin için seni üzmesine dha fzla izin verme. böyle sevgi olmaz. kendine mukayyet ol. mesj atma arama sorma. şüphem yok ki onu bırakmıycagına inandırdığın gibi onsuz olabilicğinede inandırırsın

0|0
    0|0
    • çok teşk ederm çok sağolun dediğiniz gibi aramayı sormayı seyreltmek gerek

• inanın çok doğrı aramamak onun davranışlarını izlemek en iyisi. seviyo biliyorm ama sevmeyle yetmiyo bi emek çaba lazım. tek taraflı emek olmuyo

• onu kaybetme korkunu üzerinden attıgında ancak ona günnünü gösterebilirsin bi yandan korkup bıryandanda bunu yapamassın benıde aynen boyle oldugum bir zaman oldu ancak geçte olsa gününü göstermeyi basardım cunku zaten ortada artık kaybedecegım bısey kalmamıs ilişkimiz bitmişti yanı bosuna korkak davranma bitecegi varsa zaten bıter

0|0
    0|0
  • zamanla geçicek acıların hepsi geçicek bi bakmışsın yeniden aşık oluvermişssin, ayrılınca ölünmüyor, en fazla bir ay en fazla diyorum, sonra geçiyor inan bana. izin verme seni üzmesine

0|0
    0|0
    • sizde böyle bişi yaşadınız mı

• sonum hayır olur inş. çok teşekkür ederm :)

• inşallah unutursun sen de,

• Model grubundan makyaj şarkısını dinle.

0|0
    0|0
  • eden bulur senden degilse baskaısndan bulur baskasından degilse Allahndan bulur

1|0
    0|0
  • yasadigim oldu evet. birini cok sevmistim herseyine katlanmistim ama oda hep beni birakmaz seklinde hareket ederdi kafasina gore takilirdi ama gun geldi kaybetti beni. cok uyardim onu beni uzuyorsun kiriyorsun diye orali olmadi pek. onu kirmamak icin onceleri cok altan aldim sustum icerledim. sirf o kirilmasin aman o uzulmesin aman o aglamasin kaybetmesin diye ama olan hep bana oldu. ezilen uzulen kirilan ben oldum bu iliskide. sonunda ciktigim adam beni iftira ile sucladi guya baskasi ile cikarmisim o yuzden ona artik ilgi falan vermezmisim oyle demis ortak arkadaslarimiz bulmlustur o baskasini bu yuzden seni kaide almazdir diye. ben oyle srfsizligi basta kendime yakistiramam kimseye yakistiramadigim icin. iliskim varsa onu adam gibi bitiririm ondan sonra yeni yelken acarim baska asklara. ona dedim oyle bisey yok diye seni cok seviyorum kiskaniyorum kaybetmekten korkuyorum diye oyle yaptim dedi. cok seylerini affetim hep ilk etapta ama iftira atmasini afetmedim edemezdimde. bitti kaybetti. benimle iken baska bi kadinlada cikarmis inkar etti inandim ona. uzulen hep bendim. suzgecten gecir iliskini derim senin sevgine laikmi onu sor kendine ona gore karar ver. secim senin ama daha fazla kendini uzdurme degmez kimse icin uzulmen. herkes mutlu olmayi hak ediyor

0|0
    0|0
    • bide şöyle bişi var sizin sevgiliniz gibi iftira atmadı ama ondan bi önceki sevgilimi tanıyo ve aynı işyerine düştüler tesadüfen. en büyük sorunum sürekli eski sevgilimi bana hatırlatması.sorular sorması.ben bundan çok rahatsız oluyrm ama zaman zaman sorguya tutyo beni

Yükleniyor...