Kadınların kıl alma derdi hangi devirde çıktı?

Hep merak etmişimdir, kadınlar niye bacaklarını, kollarını veya kaşlarını alır? Kim çıkarmış bunu acaba? Sonuçta erkeklerde doğal olarak bacaklarındaki kılı almıyor ve kaşlarınıda. Kadınlar neden almaya başlamış ki? Görünüş itici demeyin beyler sizdede var sonuçta sizde çok mu güzel sanki?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi devirde çıktı bilmiyorum ama eskiden kızlar/kadınlar bütün erkeklere güzel gözükmeye çalışmazlardı. Sadece erkeğine güzel gözükürlerdi. Bu kaybolduğundan beri işte kadınlar daha şımarık oldu. Bir de tabi medyanın da etkisi var. Zaman ilerledikçe kadınları daha da soyunduruyorlar.. Kadınlar artık dışarıya bütün erkekleri cezbetmek için böyle şeyler yapıyorlar maalesef. Ama doğal olsalar onu o haliyle seven gerçek kişiyi bulurlar.

4|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Pürüzsüz bir cilt, zarif, yumuşak bir yaşamda bulunulduğunu ifade eder. Özgürlüğün ve asaletin bir ifadesidir de... Bunun tarihsel süreçte birçok açıklamaları var. Modern dönem burjuvazisinden Feodal toplum aristokrasisine, Roma toplumundan köleci Orta Doğu toplumlarına kadar gidebilen açıklamaları var.

Bu arada, tezat bir örnek vermek gerekirse, Roma döneminde kaslı vücutlarını göstermek durumunda olan gladyatörlerde ve Antik Yunan dönemindeki güreşçi ve atletlerde de erkeklerin kıllarını aldıklarına dair görsel gösterimler var.

0|0
    0|0
  • Erkeğe yakışıyor.

0|0
    0|0
  • bayanların etek boyu kısaldığında daha çok bayanlar temizliiklerine özen göstermek zorunda kaldılar .moda insanları yaşadığımız zamanda nasıl etkiledi ise zamanın da vermiş olduğu etki bayanları bu şekilde yaşamasına neden oldu .yıllar önce moda akımı bu kadar yaratıcı ve yenilikçi değildi .bayanların ince çorap giyme alışkanlığı bile yoktu .bayan kıyafetlerini tamamlayıcı giyimler ön plana çıktıkça mecburi bir gereksinim oldu bayanlar için .

0|0
    0|0
  • Valla kıllı bayan direk itici geliyor. Hem bırak da kadınla erkek arasında en azından kıl farkı olsun bu kadar da eşitlik istemeyin anasını satim :) Pürüzsüz tüysüz bir bayan vücudu candır :)

0|1
    0|0
    • zamanında can değildi yani? sen candır dediğin şey kapitalizmden gelen reklam endüstrisinin satışı artsın diye bir oyundur. beyninize böyle yerleştiriyorlar işte. ayı gibi kıldan bahsetmiyorum sonucta. tüysüz bir bayan yoktur hem vüçütun %97 tüyle kaplı

• Bir bayanın bakımlı olması önemli bence evet önceden bakım malzemeleri yoktu. Ama şimdi var işi kapitalizme falan yorumlamadan teknolojiye ayak uydurmak iyidir desek daha iyi bence.. Netice de her konu da gelişen bir dünya da yaşıyoruz ve bu gelişimden illa ki birileri para kazanmak zorunda.. Sen bakımlı olmak istemiyor tüylerinle de memnunsan buna da sadece saygı duymak gerek.. sen öyle yaşarsın seni de öyle bir seven çıkar.Ama bırak da bakımlı olmakdan tüysüz olmaktan mutlu kadınları sorgulama

• Sakalı bıyığı çıkmıyo diye olabilirmı acaba? yada kadın kendını erkekten farklı gördüğü için olabilirmı? Zamanında yoktu demişsın bunun zamanını kım belirledi zamandan kastın o zamanda ! acaba macun ağda jilet gibi nesneler varmıydı.

0|0
    0|0
  • bayan arkadaşlarım kızmayın ama :) sizi kıllı hayal ettimde harbiden evlenmmemya bence diğer erkeklerede ssorun hepiniz evde kalırsınız :)

0|0
    0|0
  • kıl çıktıktan sonra basladı

0|0
    0|0
  • kadın dedin mi güzelligi belli olacak kadın erkegine güzel olacak

0|0
    0|0
  • öyle deme ama kılsız kadın çok daha seksi oluyor

0|0
    0|0
    • sorum o değildi. kıllı erkekde ayıya benziyor bana göre bu devirde ama nerden çıkmış sebebi neydi acaba?

• hayır ben almıyorum artık :D ormanları çok severimde ama ormanda çıkmaz. ben öyle fazla kıllı değilim sarı tüylerimide almam niye alayım ki onların vücütü koruma mekanizması var

• çok anatomik oldu.) canın nasıl isterse kıl senin kılın bacak senin bacağın :P

• Benim merak ettiğim ise şu, bazı kızların kollarında bariz siyah kıllar var, onları neden almıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• o devrin öncesine ışınlanmak istiyorum zaten :D

1|1
    0|0
  • Kadın, naif, nazik ve çekici bir olgudur.

Yüzyıllardır böyledir. Erkek beyninde..

Senin de, kadın beynine göre erkek farklı türevde yerleştirildi.

Yaşarken, büyürken, yetiştirilirken... Hepsi etken.

Kadınsın çünkü sen, adı üstünde "Kadın, hanımefendi, bayan."

Derken bile farklı bir aura.

link

0|1
    0|0
  • Evli bi erkek karısına "seni kıllı beğenmiyorum" demiştir ve büyük devrim başlamıştır :P :D

Sonuçta her kadın kocasına iyi görünmek ister.

0|0
    0|0
    • sokaktakı her herıfe görünme yerine iki sene bile tutamadıgı kocasına görünse ne mutlu

• delimisin nesin yaaaa

0|0
    2|0
    • yok sana ayak uydurmaya calisiyorum sadece :)

• bir mantik - zenciler tuysuz .. onlari esir alan beyaz adamlar kadinlarin tuysuz oldugunu sevmistir .. beyaz kadinlar kiskandigindan tuylerini almaya karar vermistir :PP

• Hangi devirde cikti bilmem ama erkekte de itici duruyor.

0|0
    0|0
  • Deneme ,yanılma yontemıyle çıkmıstır bir yerden :D

0|0
    0|0
  • benimde aklima dustu simdi :(

keske hiccc icat edilmeseydi yaa

1|1
    0|1
Yükleniyor...