Boyumun 4-5 cm daha uzaması için tavsiyeleriniz?

Ben 19 yaşındayım ve 174 boyundayım. Memnun değilim boyumdan. Geçen caddede yürürken uzamax diye bi ürün gördüm. Ben bi hapın boy uzatacağına asla inanmıyodum ama yine de bi bilgi alıyım dedim. İçeri girdim adam uzun uzun anlattı bu hapın içinde tüm vitamin ve mineraller var boy uzaması için vücuda vitamin,mineral ve kalsiyum girmesi lazım, günlük tükettiğimiz şeylerin çoğunda ne vitamin var ne mineral var, sadece meyvelerde c,d vitamini var o kadar, içtiğin süt bile pastorize bi faydası yok dedi ben ikna oldum hapı aldım .onu kullanıyorum ayrıca boy uzaması için egzersizler yapıyorum,demire asılıyorum,bol bol zıplıyorum. Boyumun 1.80 e yakın olmasını istiyorum babam1.68 boyunda sülalede erkek çocukları 1.75 civarı sizce ben ne kadar uzarım bu yaştan sonra yorumlarınızı bekliyorum, ekstra tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi kemikteki büyüme plakları kemikleşmişse ne yaparasan yap uzamazsın.

ha o haplar boyunu uzatmaz ama aklının kısalığını gösterir

0|0
    0|0
    • boy uzaması için vitamin ve mineraller gerekmiyo mu abicim yediğimiz bi çok şey hormonlu olduğu için bende hapa başvurdum

• +13 diye biliyodum?

• ben de 15 diye biliyorum ama zamen bir cm farkeder :)

Kızlar Ne Diyor 8

• spor yap

...

0|0
    0|0
  • Basket oynaman gerek :$

0|0
    0|0
  • faydası olacağını sanmam anca 1-2 cm,bence sen hapı almadan önce büyüme kıkırdaklarının kapanıp kapanmadığı hakkında bilgi alsaydın,röntgen falan.

0|0
    0|0
  • yumurtayi suda kaynatiyosun sonra kabugunu aliyosun blenderden geciriyosun , toz gibi olduktan sonra her yedigin yemeyin icine katiyosun 1cay kasigi .zaten 19 yasindasin uzarsin daha

0|0
    0|0
    • neden dalga geçiyosun :D

• 2 kaşığın arasına koyup ezemem öyle kesin boğaza takılır çok riskli bence. blender bulursam yapıcam ama

• tamam :)

• ya ne yaparsan yap bu yaştan sonra boyunu uzatamazsın ayrıca o tür ilaçlar sağlığına zarar vermekten başka bi işe yaramaz örneğin ileride kemik erimesine bile yol açar

0|0
    0|0
    • ilacın içinde vitamin ve mineral var tek yan etkisi biraz kilo aldırıyo, benimde ihtiyacım var hani :)

• izledim. tesekkürler

• rica ederim

• Baya önce sormussun da almışşın kullanmışsın işe yaradı mı?

0|0
    0|0
  • Haplara pek inanmam basket oyna

0|0
    0|0
  • ZIPLAMAK VE SUT ICMEK ISE YARAYABILIR. BENIMDE UZAMASI GEREK :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• benim bildiğim vucud gelişimi 20-25 yaşına kadar devam ediyor 10 yaşındayken cok kısaydım basketbola basladım 17-18 yaşlarımda bıraktım şuan 1.86 yım kesinlikle basketbola başla

0|0
    0|0
  • Sigara içme alkol kullanma düzenli beslen basketbol oyna düzenli spor yap 24 yaşına kadar yolun var fakat sopa gibi olmaman için söyledim mutlaka spor yap şınav çek mekik çek kemiklerin güçlensin

0|0
    0|0
  • hemen basketbola başla !

0|0
    0|0
    • ip atlamak daha faydalı diyolar çünkü basketbol oynadığında taş çatlasa 20 defa zıplıyosun ip atlarken yüzlerce

• uzarsın ama zor yani istersen olur.. çok arkadasım uzadı

• en iyi yaparsın artık kardees :D

• Bu yaştan sonra biraz zor açıkçası. Yüzme imkanın varsa bol bol yüz derim.

0|0
    0|0
  • sadece sağlıklı beslen ve düzenli spor yap onun duşunda hiçbişi yapma

0|0
    0|0
  • Bu yaştan sonra uzamaz.

0|0
    0|0
  • genetik boyunun geçmşsin fazla atmassın

0|0
    0|0
Yükleniyor...