Protein tozu kullanıyorum. Bırakmalı mıyım?

2 aydır salona gidiyorum. Hatta daha fazla. Beslenmem zayıf kalıyor. Ben de takviye olsun diye Musclepharm Iron Whey aldım. Güvenilir bir marka ama sizce ne yapayım? Kafam karıştı.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Bence doğal yollarla hallet

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Boşa para verme, tavuk ye daha iyi.

0|0
    0|0
    • Kaç tane tavuk yiyeceğim hocam? Zaten o kadar imkanım yok.

• Günde yarım kilo yersen yeter

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayırlı olsun kardeşim fena marka değil devam et kullan benim ki olimp whey cikolatalı bitmek üzere :D

0|0
    0|0
  • kullan gıtsın kanks

0|0
    0|0
  • Bilincli kullan ginluk pro ihtiyacinin hepsini tozdan alma
    Bol bol su icmeye gayret et

0|0
    0|0
    • Yok, dediğim gibi sadece takviye olarak alıyorum. Beslenmeye aynen devam

• Protein tozu tamamen guvenlidir

0|0
    0|0
    • Sporumu yapıyorum, günde 3 litre su içiyorum. Her besini yemeye çalışıyorum. Şu ana kadar sıkıntı görmedim. Inşallah bir şey olmaz.

• Youtbe de agirsaglam diye bir sayfa var onlara bak sana herseyi anlatirlar

• Eyvallah hocam

• Bırakmalısın tabi ki

0|0
    0|1
  • evet bırakmalısın... bana bırak lütfen :D

0|0
    1|0
  • Protein tozu kullanmak icin henuz cok yenisin. Daha yeni yeni temel hareketleri ogreniyorsun. Bu aşamada toz kullanmak hic bir isine yaramaz. Bobreklerini zorlarsin ancak.

0|0
    0|0
  • bu tür şeyleri tavsiye etmem karaciğerin iflas edebilir, yumurta ye tavuk ye niye acele ediyorsun

0|0
    0|0
  • Valla kardeşim ben de kullandım protein tozu. bir zararını görmedim. yararını çok gördüm. acayip hızlı bir şekilde kilo ve hacim kazandırdı.1 ayda 9 kilo aldırmıştı. sonra bıraktım gerçi ama yine başlamayı düşünüyorum. bende fuel 5400 gr olanı kullanmıştım.

0|0
    0|0
    • Anladım hocam. Ben de takviyesiz bir cacık olmayacağını gördüm. Bakalım musclepharm nasılmış

Yükleniyor...