Bi kadın neden ayrıldığı sevgilisini arar ve erkek arkadaşını anlatmak ister_?

bi kadın neden ayrıldığı sevgilisini arar ve erkek arkadaşını anlatmak ister_?

Güncellemeler:
savunması da şu arkadaşlar kötü hissettiğinde yanımda olmak istiyomus sesımı duymak iyi geliyomuş ona .. akıl işi değil de sizce nedemek bu_?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• sen benim degerimi bilmedin ama bilenler biliyor cok mutluyum seni düşünmüyorum unuttum seni özlemiyorum artık diyedir ama tamamen palavra arıyorsa hala unutamamıştır ve özlüyordur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• sende bulduklarını onda bulamamıştır senın arkadaslıgını özluyordur, senın sevgını özluyordur. aynı durumdayım bende eskı sevgılımle konusuyorum hatta yenı sevgılımden daha cok konusuyorum onunla ve bırıyle beraber oldugumu bılıyor hatta bu konu hakkında konusuyorum onunla. ona asık değilim sadece onun sevgısı bana cok ıyı gelıyor ve ona gerçekten deger verıyorum. ama aşık olamadım bi türlü. insanlar zaten kendini körkütük sevenleri sevmez onu yerden yere vuranı sever.

0|1
    0|0
  • bana da benzeri yapıldı.bak sen istemedin ama ben mutluyum havası o:)bi nevi kıskandırma.size ilgisi var.aynı şeyi siz yapıncada azarı yersiniz ama.

0|0
    0|0
  • eheheh tam da cocukmus ha o kizda . Sende bir kizla falan gorusnce saniye be saniye ara ve anlat o kizi ona.

0|0
    0|0
  • kıskandırmak için, daha doğrusu hayatının güzel geçtiğinin , her şeyin sensiz daha iyi yoluna girdiğini isbat etmek için :)) çocukca bir düşünce bana göre.

0|0
    0|0
  • ben de kendimi salak sanıyodum. iyiyim len yine.

0|0
    0|0
  • saçmalık baska bırsey degıl

0|0
    0|0
  • şuursuz davranış şekli:):)

0|0
    0|0
  • öyle bi kız mı varmış

0|0
    0|0
  • hayatina heycan katmak icin.

0|0
    0|0
  • seni siniretmek eylenceli galiba ondandir :)

0|0
    0|0
  • Senden daha iyisini buldum demek gibi birşey mi bu?

0|0
    0|0
  • yapmadım öyle bişi saçma zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunu yapmak için kafayı oynatması lazım, normal bir insan yapmaz çünkü. Seni çıldırtmak istiyordur aklı sıra hala sevildiğini filan düşünüyorsa senin yaptıkların zoruna gitmiştir :) kendi beyini yettiği kadarıyla düşünüp intikam aldığını filan sanıyordur, saçmalıkta son nokta.

0|0
    0|0
    • Güncelleme : Acı çektirmek istiyor, senden vazgeçmiş birisini seviyor ve sanki destek istiyormuş gibi bir imaj yaratma peşinde, sende buna karşılık kendi kazdığı kuyuya düşürmek için biraz ilgilen, sevgilini bırakma filan de vs vs.

• kim yapıyo onu ya ne dengesizliktir o

0|0
    0|0
  • sevgilin senden ayrılmış ve başkasıyla birlikte anlaşılan ve seni arıyor sevgilisini şikayet ediyor desene dostum oda gittigi yerlerde aradığını bulamamış sana dönmenin yollarını arıyor.bence yüz verme dün seni bırakıp ona gitti bu gün onu bırakıp sana gelir.yarın başkasına gider pinpon topu olur ortada sen kararlı ol ağırlığını koy benide arama de

0|0
    0|0
  • Oruspuluk var ruhunda başka birşey değil

0|1
    0|1
  • Bence İyi niyetli biri olarak görüyor ve onu rahatlatacağını bildiği için aramıştır. Beklenti içine girme eğer eski sevgilisi isen yaptığı ayıp

0|0
    0|0
  • bunların nesli tükenmedi mi ya daha...

0|0
    0|0
Yükleniyor...