İlk Aşkınızla Nasıl Tanıştınız ?

Soruldumu bilmiyorum arkadaşlar araştırmadım açıkçası.. sorulduysada güncel olarak yenileyelim bari..

ben ilk aşkımla okul arkadasım aracılıgıyla tanısmıstım .. ee siz ilk aşkınızla nasıl tanıştınız ? :)

0|1
16|62

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yaşındaydım. Babam ve dedemden sonra onu tanıdım. Ve o günden bu güne ona aşığım. O kim mi ? Mustafa Kemal Atatürk.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• Hiç heves etmedim o işlere okulumla meşguldüm o yaşlarda , uzaktan akrabamızın bir kızı vardı hoş kızdı bayramlarda , düğünlerde filan görüyordum sadece konuşmazdım birgün cenazemiz vardı üzüntülü bir gündü 18 yaşında kuzenim vefat etmişti kaza sonucu köşede kuzenimle oturuyordum kız yanıma geldi size yemek yapayım istermisiniz dedi şaşkın bir ifadeyle olurrrr dedim , hoşlandım o anda sonra gece yarısı olana kadar oturduk sohbet ettik ben duygulanıyorum ağlıyorum arada istemeden teselli etmeye çalışıyordu , ertesi gün kuzenimden telefon numaramı istemiş artık dayanamıyorum uzun zamandır senden hoşlanıyorum dedi öyle olmuştu ama ailevi meseleler yüzünden uzun sürmedi :(

1|0
    0|0
  • İlkokul 5.sinifta ayni siniftaydik o zamandan beri beğeniyordum onu sonra ortaokulda siniflarimiz ayrildi ben baya üzülmüştüm sonra liseye geçtik bir daha onu göremicem derken bir baktim ayni lisedeyiz. Ben yine ona bakmaya başladim küçüğüz tabi cesaretli olamiyorsun şimdiki kadar o zaten taa altinci siniftan beri biliyordu ondan hoşlandiğimi çok bakiyordum anlamişti :) sonra bir dönem daha benim bakmalarimla geçtikten sonra bir gün beden dersindeyken bunu bahçede gördüm dersleri boşmuş o da bakti baya bu sefer bende yeter artik bak bak nereye kadar diyip yanina gitmiştim onu sevdiğimi söylemiştim ikimizde o andan sonra utancimizdan ne yapacağimiz şaşirdik o benim gitmem lazim dedi sonra ertesi gün benimle konuşmak istedi ve kabul etti böyle başladi işte hey gidi günler be :((

1|0
    0|0
  • köyde.. kuzenimin dügün yemeginde tanıştım daha ilk gittigim gün yemege giderken evin balkonunda gördüm etkilendim bir şekilde temasa gecip duygularımı acıkladım tabi 2-3 gün gectikden sonra :)) kuzeniminde yardımıyla evde basbasa bulusturdu bizi kuzene anlattıklarımın aynısıda hoslandıgım kızın gözlerine bakarak anlattım yerin dibine girdim.. :D

1|0
    0|0
  • orta okuldayken okulun actıgı kursta baslamıştı hersey

1|0
    0|0
  • Bir forum sitesi diyebilirim :) çok güzel anlaşıyorduk. Forumun chat sistemi vardı. Sonra telefonunu aldım ve öyle yürüdü. Birbirimizi yüz yüze hiç görmedik ama çok sevdik. Ben orta halliydim onun ailesi zengindi. Filmlerdeki gibi olmuyor malesef. Ayrıldık :( Hala bir parça kalbimde var o...

1|0
    0|0
  • anlatsam gülersiniz :D

1|0
    0|0
  • ilk aşk tabu bu çocukluğa dayanıyor ilkokul 2.-3. sınıftaydı ismini hatırlamıyorum sarışın bi kızdı şimdi kesin çirkin bişey olmuştur :)

1|0
    0|0
  • Hıç oyle bırı olmadı :s :))) Süreklı arkadaşlarım vardı yanımda. Şimdide internetten çatlagın biri ile tanıştım onla kaonuşuyorum sevgılı olmasakta ben onu arkadaş olarak çoookkk seviyorum, onunla konuşuyoruz gülüyoruz... yeter bana. :))) hahaha

^_^ ^_^

^_^

1|0
    0|0
  • aşkkı kadere bıraktım kaderimdekide karşıma çıkmadı

1|0
    0|0
  • Hiç tanışma fırsatım olmadı biliyor musun :(

1|0
    0|0
  • 6.sınıfta sınıfımdaki bir kıza aşık olmuştum halen de güzel olduğunu düşünüyorum ama artık aşktan eser kalmadı tabiki

1|0
    0|0
  • destek elemanı alımı yapılan giyim mağazası var ikimiz de 1 haftalığına orda çalışmaya başladık, hiç konuşmamıştık, farklı reyonlardaydık zaten, sadece ufak tefek bakışmalar olmuştu, son günümüzden bi gün önce işten çıkarken ben durağa gittim ve baktım durakta bekliyo, ben hangi otobüse binersem biniyim evime doğru gidiyodu ve farketmiyodu, kafamda ihtimaller kurmaya başladım, acaba hangi otobüse biner diye, o bindikten sonra binmemeliydim çünkü kendimce sanki onu takip etmiş havası vericektim, durakta daha önlerdeydim ona göre ve bi otobüs geldi, tercihimi o otobüsten yana kullandım ve bindim, ve doğru tahmin! ben oturdum, onun da otobüse bindiğini gördüm, onu izledim hep dikkatini çekmek için, sonuçta geçici de olsa aynı yerde çalışıyoruz ve bi merabalaşma olur diye düşündüm, bu da başarılı! ben ona bakarken bindiğinde beni farketti ve, aa sen de mi ...da oturuyosun dedi ve önüme oturdu, ve otobüste muhabbet ettik, birbirimizi tanımaya yönelik muhabbetler, ikimiz de yarın son günümüz olduğunu bildiğimiz için yarın molaya beraber çıkalım dedik ve herşey böyle başladı, ama hayatımın en zor dönemleri bu şekilde başladı, bazen diyorum o otobüse değil de başka otobüse binseydim şimdi bambaşka bi hayatım olcaktı diye, kadere inanmak gerekiyo:)

0|0
    0|0
    • sonu noldu la :D anlataydı iyi sardı muhabbet

• daha başlarında bile sorunlar, yanlış anlaşılmalar, hatalar silsilesinde birbirimizden nefret edecek dereceye kadar gelen saçma bi ilişki ve sonunda ayrılık:) ama arkadaşlarımla tanıştırdığım ilk kızdı o, ilk aşık olduğum kızdı, deli gibi kıskanan ben şimdi mutlu olsun diye sevip sevileceği biri olsun istiyorum hayatında, sevmiyorum bu huyumu ama onun mutsuz olduğunu bildikçe ben kendi mutluluğumu düşünemiyorum

• Biraz uzun bir hikaye ama otobüste karşılaşmıştık

1|0
    0|0
  • Şampuan alırken görmüştüm kendisini.

1|0
    0|0
  • yalnışla bni aradı ve 4sene sevgili kaldık:)

1|0
    0|0
    • bunu ben cok istedim ama onun baska sorunları vardı cok engeli vardı aklıma geldikce aglıyorum cocuk gibi yerin dibine girssin cehalet ...

• tskrler...

• Ufak kardeşimi sevmeye geldi yanıma, tanımıyordum. Tanıdım ilk başta melekti, sonra şeytana dönüştü. Bende öldürdüm..

1|0
    0|0
  • İlkokulda çöp kovasının başında kalem açarken hahahahah

1|0
    0|0
  • lisedeydi çok güzel bi kız teklif ettim kabul etmedi ama hala sewiyorum onu delicesine bu arada bugün 5, ilk aşk sorusu

1|0
    0|0
  • birgün bir erkek arkadaşım bana o kızın benden hoşlandığını söyledi.

Ben kızı tanımıyordum ama aynaya baktım ve arkadaşıma döndüm "eee normal" dedim :)

sonra kıza baktım gülüşü güzel idi. Bu da bana yeetti :)

1|0
    0|0
  • sanaldan tanışmıştım, ama yalan oldu herşey

1|0
    0|0
  • Ona kalemtraş vermiştim..

1|0
    0|0
  • daha yok öyle bi aşk geldim gidiyorum aşksız ölecem sanırım :))

1|0
    0|0
  • ilk ve tek bi kere oldu ama aşk olduğunu çok geç anladım onu terk edince anladım ilginç bi tanışma anımız olmasada ilginç bi ayrılmamız oldu ama bi daha aşık olmıycam rezalet bişi berbat yemek yiyemiosun miden bulanıyo nefes darlığı terk ettim 2 ay boyunca 200 yaşındaki dedeler gibi yaşadım

0|0
    0|0
  • hergun gittigim barda

1|0
    0|0
  • İlk aşkım kimdi onu hiç hatırlayamadım :)

1|0
    0|0
  • henüz tanışmadık

1|0
    0|0
  • Sagopa Kajmer-Bursa konseri

1|0
    0|0
  • bi abla tavsiye etmişti.. 3 ay sürmez dediğim ilişki aşka dönüp 3 yıl sürdü..

1|0
    0|0
    • Sıradan bir öğle üstü, heyecanlı bir pazar günüydü.. bir telaş sardı İstiklal'i, böylesini gözler hiç görmedi, tutuldum bu afet bir içim su, Allahım rüya mı bu.. o başa bela dilber, her derde deva kumral, salına salına sinsice girdi kanıma gizlice..

• Birden karşıma çıktı kamyon çarpmışa döndüm... Keşke çıkmasaydı amk. Hayatımı kararttı...

1|0
    0|0
  • karsi komsumdu ama gitti :((

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 16

• ilk sevdigim kisi sinif arkadasimdi 7-8 yasindaydim.

1|1
    0|0
  • Amcasının oğlu tanıştırmıştı. İyi geceler.

1|1
    0|0
  • arkadas ortamnda aşık olduk ilk görüşte inanmazdım oldu :))

1|0
    0|0
  • Markette kasada sira beklerken :)

1|0
    0|1
  • Yolda karşılaşmıştık, bana öyle bakıyordu bende ona öyle içten bakıyordum.. Sonra bir daha nerde görcem dedim.. 1 sene sonra okuldan naklimi başka okula aldırdım, ne göreyim o çocuk..

O da beni tanıdı ama :) 4 sene sevgili kaldık, 3,5 diyim 4'ü tam anlamı ile dpoldurmadık.. 6 ay önce bitti :)

0|0
    0|0
  • daha tanısamadık

0|0
    1|0
    • ciddi misin ya :s drop-down yaş geçiyooo yap artık bişiler düğünde oynayalım

• umudumu kestım ben sızde kesin benden:)

• Daha tanışmadık ama bir gün tanışırsak bu kızı ışık hızıyla isteyecem ailesinden.

• Dilimin kurbanı oldum :D

0|0
    0|0
  • Üniversitenin ilk senesi sınıf arkadaşım :) Ve henüz 3 aylık biricik sevgilim o benim :)

0|0
    0|0
  • orta okulda.gıtmez olaydım o okula

0|0
    0|0
  • henüz tanismadik :))

0|0
    1|0
  • 1.sınıfta =)

0|0
    0|0
  • bir gezide:)

0|0
    0|0
  • Sanalda tanışmıştık. 2 yıl sürmüştü.

0|0
    0|0
  • facebookda ...

0|0
    0|0
  • Kiz kardesi arkadasimdi, o tanistirmisti.

0|0
    0|0
  • Okul

Aynı sınıf

Aynı sıra

0|0
    0|0
Yükleniyor...