Bir dükkan açacak olsanız ne üzerine açardınız? (içeriği okuyun lütfen)

Peki bir dükkan açacak olsanız ne üzerine açardınız? (içeriği okuyun lütfen)

yine ben ve yine benzer bir soru... bu seferde yine aynı hayırseverin parası ile bir üdkkan açıyorsunuz...sıcak sermayeniz hazır... peki dükkanınızı/ofisinizi/büronuzu ne üzerine açardınız?

Güncellemeler:
ben kesinlikle playstation cafe açardım...

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• üniversite okuyorum ama okumayı sevmiyorum ben güzel düzenli bir oto tamircisi açardım .

0|0
    1|1
    • kim beni eksiledi :( @soran o iş size göre değil zor :/

• :)) hee oldu en iyi cevaplar en iyi seçilir.

• yine de teşekkür ederim çok kibar birisin umarım açarsın o lanet olasıca dükanı :-)

Erkekler Ne Diyor 8

• önceki sorunuzu bilmiyorum ama .paranın miktarı ve paranın kaynağı önemli değildir .ticaret tecrübe ve bilgi ister .dükkan ,ofis ,büro bunlar çok farklı iş kolları gerektirir .tecrübeniz ve iş bilginiz yok ise hiç bir işe yaramaz ve o parada çabuk erir .param var diyelim ;tekstil ve gıda hiç bir zaman zarar etttirmez .bilgi ve tecrübe ile yapılabilir .ama tecrübeli ve iş tecrübesi olan kişilerle çalışmak her zaman gerekli olur .büro ilacak ise tecrübe olmadan yapılamaz .sürekli evrak ve yazışma işleri olacağından her kezin becerebileceği ve kolay üstesinden gelinebilecek iş değil .

0|0
    0|1
  • Bahse konu olan hayır sever benim ama ben sana hem dükkan hem araba sözü vermedim bir tane seç demiştim asdffasdf

0|0
    1|1
  • özel bir kafe açardım tiblex bir daire 1 kalt alta ama alttaraf playstation üsttaraf kafe en üst katta internet kafe

0|0
    0|1
  • aynı hayırsever kim,üdkkan ne birisi bunları bize açıklasın öyle cevaplıyalım soruyu.

0|0
    1|0
  • kahve dünyası tarzında bir yer acardım

0|0
    0|1
  • kesinlikle kitapçı.

0|0
    0|1
  • muhasebe bürosu açardım

0|0
    0|1
  • ne açardım bilmiyorum ama internet cafe,playstation cafe gibi gençlerimizi derslerinden edip mal bi gençlik yetişmesine sebep olan yerler açmazdım.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gıda üzerine, asla hüsranla sonuçlanmayacak sektör. Hijyenik, nezih, huzurlu ve zevkli döşenmiş yaratıcı bir mekanla da birleştirmek gerek yeminnen, köşeyi dönmezsen namıssızım.

1|1
    1|1
    • sen tükanı aç tasarımını ben yapayım ikimizede ekmek çıksın ;)

• fırat ve garfield ın ortaklığından ne çıkarsa artık :)

• bitmesede olur :)) hem bu günün işini yarın yapabiliyosan yarına bak der garfield kanunları.hep yarın hep yarınn ohh miiss:))

• Waffle tükanı açardım :P

0|0
    0|1
  • Erkek arkadasıma Teknosa tarzı bi yer acardım .Hep hayalini kuruyor..

1|0
    0|0
  • tasarım ofisi iç ve dış mekan

1|1
    0|1
  • Kuaför, bir kadin ne olursa olsun saçlarini unutmaz.

1|0
    0|1
  • Sadece çanta ve ayakkabı tasarlamak isterdim .

0|0
    0|1
  • kahve evi acardım.. dünyada tanınmış sevilmiş kahve ceşitlerini tanıtırdım

0|0
    0|1
Yükleniyor...