Vücut ölçülerim nasıl? Bel bölgemi nasıl inceltirim?

Boyum 166 kilom 50 ölçülerim 83-67-90 bacaklarım falan da ince fiziğimden genel olarak memnunum fakat karın bölgem beni sinir ediyor aktif olarak spor yapan birisi olmama rağmen bel bölgem kalın, biraz karnım var, yan bel dediğimiz kısımda da fazlalıklar var sanki her şey o taraflarda toplanmış onun dışında inceyim o bölgeleri nasıl inceltirim hangi hareketleri yapıyım besin olarak neleri tüketiyim?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• O boy ve kiloyla bel 67 olmaz hayal aleminden çık ya kilonda ya boyunda hata var

0|0
    1|0
    • yemin ediyorum ki öyle keşke gerçek olmasa her yerim ince bir tek belim öyle işte napıyım

• kilo ve boy sağlık ocağında ölçüldü

• Bel bolgesi icin ozel birsey yapmaya gerek yok aslinda, dogru bir beslenme+spor kombinasyonuyla kisa surede bel bolgesi yaglarindan kurtulabilirsin. genetik olarak kadinlar bel ve basen bolgelerinde bu sorunu erkeklere oranla daha fazla yasarlar. Kisaca, haftada en az 3,4 gun minimum 40 dk (vucutta yag yakimi 40. dakikada baslar) yuruyus, bol su ve metabolizmayi hizlandiracak besinler, ekmek hic tuketme, yaglidan kizartmadan uzak dur, gazli icecek asla icme,7den sonra bisi yeme bak 2 ayda bel bolgen 1 beden incelicek.

1|0
    0|0
  • 105 kiloyum 1.80 boyum var yakışıklıyım 6/10 Ama senin kadar takmıyorum kafaya :D popo göbek Göğüs önden gidiyor ama takmıyorum neden , Vücut Yapamiyacağımdan D
    eğil Vücut yaptığımda Karşımdakini Gerçekten Tanıma ihtimalimin Daha düşük olacağından Dolayı.

1|0
    0|0
  • vücudun iyi gibi.

1|0
    0|0
  • Çok kötü öl desek ne yapıcan

1|0
    0|0
  • bel bölgesi kalın

1|0
    0|0
  • Bel bölgendeki yağları gerekli programla yak bırak belin kalın olsun!! Herkes can atıyor bel bölgesinin geniş olmasına ve bencede gayet iyi duruyor :)

1|0
    0|0
    • saçmalama nesi iyi

• Mükemmel :)

• şu beli de 63 lere falan çeksem fizik iyi olur

• daha temiz beslen.

1|0
    0|0
    • sabahları 2 tam yumurta peynir zeytin bal reçel fıstık ezmesi portakal suyu tüketiyorum
      öğlen de yulaf ezmesi sonra yemek falan yiyebiliyorum
      ikindi de kek çay falan :D
      akşam normal yemek yiyorum öyle yani

• herseyı yıyen bılıyor olmuyor güreş antrenmanı yapıyorsan o ayrı :D bılmedıgın halde böyle bılmıslık taslamayacaksan yaparım :)

• bilmişlik taslamıyorum ben sadece kas yapan yiyecekleri tükettiğimi söylüyorum vücut kas oranım yüzde 44 zaten yağ oranım da yüzde 21 beslenmemde büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum besyo antrenmanları ağır olduğu için biraz iyi beslenmeye gayret ediyorum zaten zayıfım hepten erimek istemiyorum yanlışım olabilir bilimiyorum ama durum bu anlat tabii lütfen

• Resim Yok Mu Kanka

0|0
    1|0
  • Kac beden gögüsler ile orantılımı kalcan

0|0
    0|0
  • Doggy için ideal kalça...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...