Bazı insanlar aynı cümlede hem iltifat edip hem hakaret etmeyi nasıl başarıyor :-)

örneğin ; ya süper dans ediyorsun çok beğendim bana göre dans etmek dinsizlik :-) :-) bunun gibi cidden nasıl başarıyorlar , bu tarz insanlar ne dediklerini bilmiyorlarmı acaba ne dersiniz :-)

0|0
95

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• ben de şunu anlamıyorum genelde. kişinin bir önceki cumlesi ile o an söylediği cumlenın çelişik olması beni çileden çıkarıyor. :/ bu yazmış olduğun cumle de oyle.. hakaret edici değil bana göre ama çelişik

0|0
    0|0
    • :-) sen bi gör onlar artık kendini aşmış , o cümleler kendi içlerinde türlere bile bölünüyor :-) iltifatla başlayıp hakaretle biten , ne söylediğini cümleyi kuranın bile bilmeyen :-) sen demek ki çelişkili olan türlere denk gelmişin

• anlaştık o zaman :-) zahmet edip yazdığın cümlelerinin her bir harfi için teşekkür ederim , kendine cici bak iyi geceler .

• Bence oyle insanlar karsi tarafi ezmeye calisiyor, benim oyle bir arkadasim vardi mesela...

0|0
    0|0
  • sakaciktan dalga geciyo ondan :P

0|0
    0|0
  • Boyle insanlar cok turkiyede ozellikle de bu sitede cogunluk bu tarz insanlardan olusuyor

0|0
    0|0
  • Dengesizlik ,tutarsızlık :)

0|0
    0|0
  • Bazen bende ne dedigimi bilmiyorum. :(

0|0
    0|0
  • guzel birsey.ben yaparken haz aliyorum.Cokta guzel yaparim.

0|0
    0|0
  • dengesiz değil yavsaksın derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hatasız kul olmaz :)

insan bazen ne dediğini bilmiyor

düşünmeden konuşabiliyor

0|0
    0|0
  • hakaret değil de hakaret gibi duran ama iltifak olan durum aslında onlar :D ya da güzel yapıyosun ama şunu şunu sevmiyorum gibi iğneleme...

0|0
    0|0
  • manyak mı arıyon :) arkana bak

0|0
    0|0
  • :D çok iyi bir soru ama bence insanların özgürlüğüne karışmamalıın istediklerini söylerler :P

1|0
    0|0
  • Sorun çok güzel ama ben bu tarz sorulara cevap vermiyorum. prensip meselesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...