Beşiktaş Vodafone Arena?

Beşiktaş Vodafone Arena ?
Bildiğiniz üzere Beşiktaş, Vodafone ortaklığıyla harika bir stad yapıyor. Ve Yönetim, bu stadın Beşiktaşı kalkındıracağını söylüyor. Sizce Beşiktaş bu staddan iyi bir gelir sağlayıp, FB GS statüsüne yükselebilirmi?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• allahım sanat eserii doğuyorrrr :) yükseliceği kesin ama statü ne olur bilemeyiz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gs sıradan anadolu takimi olmaya doğru hızla gidiyor , fb ile birlikte mali hesap verirken terliyorlar

Türkiyen in ilk akilli stadı ile farkımız büyük olacak

0|1
    0|0
    • GSyi bilmemde şöyle bir gerçek var, Fener düşmez. Adamların 7 şampiyonluk gerisindeyiz 13 şampiyonluğun ikisi 58 kuşağından. Toparlanmak gerek artık sırf taraftarla olmuyor.

• Kupa için sevsek renkli takım tutardık , sıkıntı yok

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Başkanın açıklamasına göre sadece bir stad değil moda konser vs için önemli bir yer olacakmış getirisi loca vs derken elbet fazla olur

yakından göreniniz var mı bilmem ama hiç böyle mermer sütunları olan bir stad ben görmedim tarihi eser gibi bir şey çıkıyor ortaya hem BEŞİKTAŞ'A hem TÜRK sporuna önemli hizmetler vereceği kesin UEFA bile inşaatı çok yakından takip ediyor

0|1
    0|0
    • Hoca iyi gelir olurmu sence? Yeter da bu takımın iki takım altında kaldığı.

• Yönetim transfer konusunda biraz daha sağlam adımlar atar Şenol hocaya hep sahip çıkar ise şampiyonlukları art arda Yeni mabedimizde sıralarız..

Avrupa'nın en dik ikinci stadı geliyor rakipler buradan kolay kolay çıkamaz

• İnşallah, Avrupa'ya Baba olmanın zamanı artık.

• Beşiktaş diğerlerinden daha iyi bir statüye sahipti zaten ta ki demirören gelene kadar.

Vodafone Arena stadı da konum olarak Türkiye'de en iyi konuma sahip bir yerde. Daha yapımı bitmeden facebook'da diğer statlara fark atti. :)

Stadımiz olmadan son 2 senede çok iyi top oynadık. Deplasmanda aldığımız puanlarla gs ye fb ye fark artık zaten. Stadimiz acilinca gerisini siz düşünün:)

0|1
    1|0
    • Moruk inşallah yaa. Yıldız egosu bile var ibnelerde. Artık aveupada bizde tanınalım.

• Bizim halimize gulenler şimdi aynısıni yaşıyor:) galatasarayi dibe vuracak başkan geldi..

Şimdi sira Aziz Yıldırım'ın gitmesinde.

Sırayla yaşayacağımiz şampiyonluklar elbet gelecek..

• İnşallah be kardeşim, inşallah :)

• Statü derken. Maali açından Gs'nin bizden ne farkı var? Yeni stad kapasite yükselmiş dükkanlar ihaleye açılacak vs. tabii ki getirisi olacaktır.

0|1
    0|0
  • Üstüne çıkarmı bilmemde baya gelir elde edecek staddan

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeyi yakalayamaz da Gs ile denk hale gelebilir

1|0
    0|4
  • sanmıyorum

0|0
    0|1
  • Bu stadı dolduracak kalitede futbolcular gelmedikten sonra herşey yalan