Davetsiz gelen misafir ile aynı odada kalmanız gerekseydi ne yapardınız?

Şimdi düşünün, akşam eve geliyorsunuz, evde bir misafir. Tanımadığınız biri. Babanızın bilmem nerden arkadaşıymış. Evde boş oda yok, mecburen aynı odada uyumanız gerek. Evin büyüklerine söylüyorsunuz durumu, umursamıyorlar. Adam saat 11 dedin mi yatıyor. Siz ise diyelim sabaha karşı 3 gibi. Rahat mı rahat bu arkadaşın yanında ne yaparsınız? Nasıl davranırsınız bu adama? Buna karşı koyulacak bir tavır aileye mi yoksa buna mı olur?

Güncellemeler:
horlayanlara benim yaptığım ( daha doğrusu yapmayı düşündüğüm ) birşey var o da, kafasını pencerenin dışına çıkarıp, sürmeli pencereyi indirmek. doya doya horlasın. artık horlarmı kükrer mi bilmem.

evde mutfak olması ve tv olması ne güzel anlıyor insan :)
kızlar için ise tersini düşünün işte siz. yani annenizin arkadaşı gelmiş olsun

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden yurt dışından da akrabalarımızla, yazları bir sürü misafir gelirdi evimize. 3 oda bir salon evde 5 kişi salonda 3 kişi oturma odası 2 kişi yatak odası 2 kişide diğer odada olmak üzere toplam 5+3+2+2= 12 kişi kaldığımızı bilirim. Evin normal nüfusu 3. Yani bırak 1 kişiyi 9 kişi gelmiş ve ailemin rahatlığı banada geçtiği için hala normal geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• soru Türk aile yapısına tersss:) babamla annemle yatarım yerde neden onunla aynı odada yatayım nasıl bir baba o

0|1
    0|0
    • türk aile yapısı? peki :-)

• @soran ben nereye yazacağımı şaşırdım :)

• yok aşağıda inceden sitem etmişsin de, cevabımı kaale almadı gibisinden aklımın ucundan geçmez böyle bişey. az önce anladım senin aşağıdaki kişiyle aynı olduğunu o yüzden :) kopyala yapıştır filan yok.

• misafir dir elleme uykuya dalsın işine bakarsın..rahatsız olduğunu belli etme ayıp

0|0
    0|0
  • Madem arkadaşi babam yatsin ayni odada. Ben annemle yatarım.

0|0
    0|0
    • sorun orda değil, arkadaş babamın sıkıntıyı çeken ben neden diyorum nede bozuyorum rahatımı?

• Iste dusuncesizlik bu bence.

Erkekler Ne Diyor 4

• odamdan taşınırım heralde

1|0
    0|0
    • evet benim babacım eve arkadaş getirmez asla erkek kardeşimde öyle:) ama soru değişmiş kızların annesi getiriyormuş o olur bak yatarım aynı oda da ne olacak:)

• losgalacticos yanlış anlamışsın. yukarıda bir bayan arkadaş demiş ya hani, türk aile yapısına ters vs. ya da ben annemle yatarım diye.. mesele annenle ya da babanla yatmak değil, misafir sizin değil anne veya babanızın olduğu halde sıkıntıyı onlar değil de sizin çekiyor olmanız. neden diyorum? mecbur muyum rahatımı bozmaya?

• ilk defa okuduğumdan hiç bişey anlamadım ama meselenin özü ben bozarım rahatımı ne olacak diye cevap vermek istiyorum bana sorulup sana yazılmış ve bana kopyalanıp yapıştırılmış bu cevaba:)

• hoş bi durum değil, adam yatmadan aileye gidip ben salonda yatıyım demek daha mantıklı

0|0
    0|0
  • horluyorsa camdan aşağıya atardım açık ve net.

0|0
    0|0
  • sabah böbrekleri bi kontrol et derim :D

0|0
    0|0
    • valla ben böbrekleri değil de o bademcikleri kontrol edebiir :)

Yükleniyor...