Ya Futbol Ya Ben ? ..

Sorum erkeklere.. Sevgiliniz(eşiniz) "YA FUTBOL YA BEN" deseydi ne yapardınız ? Ne derdiniz? Seçiminiz ne olurdu?

Güncellemeler:
Bende maç izlemeyi çok seviyorum :) Tam bir futbol aşığıyım. Sevgilim veya eşim olsa böyle seçim yaptırmazdım beraber izlerdik :)

0|0
5|44

En İyi Kız Görüşü

• Sorun erkeklere ama cevap vermem lazım :) Ben mi futbol mu die sormam sorarsamda terchini futboldan yana kullansın ki aynı durumda Futbolu secerdim :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• 2sini kıyas yapmak mümkün müüü

1|0
    0|0
  • O secime asla getirmem olaylari.illa isterse eger tabiki esimi secerdim

1|0
    0|0
  • Öyle bir soru/tercih soran kadını oturup dinlemek lazım..

Adam maçkolik ise yani yapacak bir şey yok..

Kadın evlenmeden önce bunları düşünmeli..

Yani kadınlar da işin cılkını çıkarıtyor 7 / 24 bemnimle ilgilensin diye resmen adamlara futbol topu olacaklar.. Şut ve gol.

Bu arada arkadaş o resmine bakınca direkt ürperdim korktum şerefime.. Aslen Marslı mısın nesin.

1|0
    0|0
    • :S Neden öyle dediniz kötü mü duruyorum.

• Kusura bakmayın da kimseyi eklemiyorum.

• Çok üzüldüm...

• Bu kapasitedeki birini zaten sevmem...Sevdiğim insana bir ömrümü veriyorum.Futbola ayırdığım 90dkyı kıskanacaksa o zihniyetle yaşayan birini bulabilir.Gerekirse oturur onla dizide izlerim.Oda benle futbol,basket vs vs

1|0
    0|0
  • Futbol takımı bile tutmuyorum o yüzden ki tutsam bile hadi fanatikte olsam sadece bir oyun,sevdiğin kişi ile karşılaştırılacak bir şey değil bu..

1|0
    0|1
  • Benim için önemli olan futbol değil Beşiktaş ya futbol ya ben derse diğer futbol maçlarini izlemeyebilirim ama ya ben ya Beşiktaş derse link

0|0
    0|0
    • :D Ahahahaha ay yazık kıza.

• Kesinlikle haklısın.

• Eyvallah :)

• Aşk 6 harflidir ;)

1|0
    0|0
  • beni herhangi bişi ile o mu bu mu diyen varsa defolsun gitsin hayatımdan ...

0|0
    0|0
  • Böyle bir seçenek benim için biraz anlamsız olurdu.

1|0
    0|0
  • Ne saçmalıyorsun neyle kendini kıyaslıyorsun az akıllı ol bana başka konularla gel derdim fırçalardım herhalde otururdu aşağı o zaman :)

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım: ya futbol ya ben

agu : ama sende kendine hiç şans tanımıyorsun be güzelim

1|0
    0|0
  • zaten futbol meraklısı biri olmadığım için sorun yok bende

1|0
    0|0
  • hiç gelemem öyle dayatmalara futbol da olacak o da.sarılıp beraber izleyecez maçları

1|0
    0|0
  • Yıldırım Demirören olduğu sürece futbol camiasında ben maç falan izlemem... Eşimle takılırım, çocuk yaparım :))

0|0
    0|0
  • Ben senı hak etmedıgımı dusunuyorum Sen daha ıyılerını layıksın Gule Gule sevgılım umarım bundan sonra hep mutlu olursun derdım , sımdı dırek yuzune karsı senı GS dan daha cok nasıl sevebılırım lan neyın kafasını yasıyon sen denmez

0|0
    0|0
  • Şimdi böyle atarlı tehdit edici şekilde ya ben yada huni dese huni derim olmaz öyle sorulmaz:/

0|0
    0|0
  • Çocukluk aşkımsın,Sen İlk Gözağrımsın,Kimseyi ! Kimseyi sevmedim senin gibi..Sevdanın uğruna terkettim herşeyi hayatın anlamı GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Futbol bana istediklerimi sunamaz..

Sen.

0|0
    0|0
  • tabiki hanım derdim futbolun ne faydası var bana hayatıma .. ana paramı yer kazanılan parada hayır getirmez zaten.. son söz olarak hanım derdim

0|0
    0|0
  • onu diyen kız zaten terkedilmeyi göze almıştır güle güle derim

0|0
    0|0
  • its dı fıtbol dets dı futbol. vi hev dı okazyon in dı tabele.

0|0
    0|0
  • Futbol mu o ne saçma birşey öyle, futbol diye birşey yok bu var. link

0|0
    0|0
  • Benim arkadasımın kız arkadası boyle bır secim sunmustu arkadaşım fifa'yı seçmişti ayrılmıslardı

0|0
    0|0
  • eşimden yada galatasaraydan asla vazgeçmem ki şu an eşimde yok sevgilimde yok sadece galatasarayımız var

0|0
    0|0
  • Zaten futbolla fazla ilgili değilim. Futbolu çıkartabilirim hayatımdan.

0|0
    0|0
  • elbette sevgilim,yemişim futbolunu:))

0|0
    0|0
  • Onu soran bi kadını yanlışlıkla tokatlardım :)

1|0
    0|0
  • Futbol hatta Basebol mu diye sorsan Basebol derdim :))

0|1
    0|0
  • Tabii ki sen..

0|0
    0|0
  • Ona bu soruyu sormadığını farzetmesini, aksi taktirde üzüleceğini söylerdim :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...