Erkekler kendinizi hoşlandığım çocuğun yerine koyarmısınız???

diyelimki hoşlandığınız fakat tanımadığınız bir kız var.kızla bakıştınız ama cesaret edip açılamadınız.kızın sevgilisi var sandınız.sizde başkasıyla çıktınız sonrada ayrıldınız.ama o o hoşlandığınız kız yine gözünüzün önünde.sonra öğrendinizki sınıf arkadaşınızda o kızdan hoşlanıyor.ama o da kıza açılmadı.bu durumda ne yaparsınız.kıza artık bakmazmısınız yada ne yaparsınız(sınıf arkadaşınızla muhabbetiniz iyi bu arada)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimi o beyin yerine koydum. O beyi nereye koyacağımı bulamadığım için o beyi tekrar kendi yerine koyup özüme döndüm. Benim cesaret edip açılamayacağım kız yoktur.

0|0
    0|0
    • hoşlandığım çocuğun bana artık bakmamasının sebebi arkadaşı olabilir mi

• O.o öncelikle onun duygularından emin olmalısın. Bunu 3. ve güvenilir bi kişi ile "ağız yoklama" yöntemi ile öğren.

Duygularından emin olduktan sonra senden hoşlanan diğer arkadaşı ile hesabını kes. Ve bu hesabı keserken cesur olup "Seninle beraber olmam mümkün değil ben xxx kişiden hoşlanıyorum" diye belirt. Senden hoşlanan arkadaşı kenara çekildiğinde 2. perde başlayacak...

• hmm teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşımın iyiliğini isterim.Ama kız bana bakıyorsa zaten arkadaşım için yapacak pek bişey kalmamıştır.Oda bana saygı duyarsa kızı ben kaparım :)

0|0
    0|0
  • Kanka be bunu bana bırak ben sana büşrayı ayarlarım 4ümüz takılırız.

0|0
    0|0
  • Ya her şeyi de devletten beklemeyin eğer hoşlanıyorsan git açıl ne kaybedersin.

0|0
    0|0
  • kız gelip bana doğru düzgün durumu anlatmadığı sürece dönüp bakmam bile

0|0
    0|0
  • arkadaşımdan önce ben açılırım kıza eğer çok aşıksam.

0|0
    0|0
    • ama ilk önce arkadaşınız söyledi bir muhabbet esnasında.o zaman ne yaparsın

• Benimde aşık olduğumu söylerim dediğim gibi kıza aşıksam elimden geleni yaparım sonuç ne olursa artık.

• başkasını beklemem hoşlanıyorsam açılırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...