Eşimin paltosuna takip cihazı yerleştirmek istiyorum, bunları nereden bulabilirim, fiyatları nedir?

sık sık sohbete diye dışarı çıkmaya başladı geç saatlerde geliyor. şüpheleniyorum. paltosuna takip cihazı yerleştirmeyi düşünüyorum. bunları nereden bulabilirim fiyatları nedir? paltosunun içine yerleştircem dikcem dışarıdan belli olmayacak şekilde bulabilir miyim

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• konuşman daha iyi olur.bunda kötü birşey yok.evli bir adamın gece geç saatlerde eve gelmesini her kadın sorgular.hakkıda var buna.

1|0
    0|0
    • sağol senin gibi erkeklerin olduğunu bilmek güzel

• GPS cihazı tak adama :)

1|0
    0|0
  • Birak takip cihazini ben dedektiflik yaparim sana cihazdan daha ucuza=) sen bi fotograf isyeri ve apartman adresini ver yeter=) gerisini ben fotograflar sana delil olarak sunarim=) henuz turkiyede bir dedektiflik yasasi yok ama yapan insanlar var.

0|0
    0|0
  • korkulur senden eminönünde doğubankta hertürlüsünü bulabilirsin

1|0
    0|0
    • tahminlerim doğruysa kanıt toplayıp mahkemeye sunacağım ona hiçbir şey söylemeden. boşanma kağıdını direk eline vermeyi düşünüyorum

• boş yere adamın günahını alıyoda olabilirsin önce bi emin ol

• takip cihazını boşver takip edip napcan gece gece,ses dinleme cihazı tak bence ne geçıosa duy

1|0
    0|0
  • ortam dinleme cihazı var kibrit kutusunun yarısı büyüklüğünde fiyatı yaklaık 200 tl bende var, veya google bulabilirisin,

eşin seni aldatıyorsa sorun evlilğinizdedir, hem yaşında genç galiba

0|0
    0|0
    • 2 düşüğüm oldu iyi günler geçirdiğim söylenemez ama ona kötü olduğumu hissettirmemeye çalıştım biraz durgundum halsizdim kürtajlardan dolayı. evlenirken iyi günde kötü günde demiyor muyuz hani nerede? Sorun evliliğimizde değil eşimde

• aldatmayı kabullenecek bi kadın değilim malesef. dul kalmışım millet lafımı etmiş baba evine dönmüşüm böyle basit dertlerim de yok. ne fikri alacağım allah aşkına

• valla kardeş sen bilirsin, ama hayatınla alakalı bir karar alacaksan sağlıklı kafayla düşünmek gerek

• Evet bulursun gercekler acıdır dayanamazsın .

0|0
    0|0
    • 2 çocuğumu kaybettim onu da kaybetmeye dayanırım

• Tasmı o yurek uzuldum dogrusu Allah sabır versın.

• ses kayıt cihazı al aynı işlemi yap dik bi tarafa astarına filan neyse hem duymuş olursun elinde saglam kanıt olur :))))))))))

0|0
    0|0
    • duymaya tahammülüm olur mu bilemiyorum... başkasına dinlettirebilirim ama

• hayır ya bu nereye gittiğini belli eden cihazlar var ya arabalara takıyorlar onun gibi bişe işte

• :)) tm tamam bişe demedim her ikiside olur eger ki denersen sonucunu paylaş meraklandım :)

• İcat edilmedi öyle bir teknoloji daha..

Gömlekten, ruj izi, koku ve kıl-tüy taraması yap.

Bulursun belki..

Hey allahım, ne kadınlar var..

0|0
    0|0
    • bu saatte eve gelmeyen adam nerede olabilir?

• evet arkadaşlarıyla o tür sohbetlere gider ama onları biliyorum. bizimki hak yolundan bok yoluna döndü

• afsdagsa :)

Sanmam..

• Sakin ol şampiyon..

0|0
    0|0
  • Bu kadınlardan korkulur ha yapamıcagınız şey yok :D

0|0
    0|0
  • ahaha bu kadınlardan korkulur valla :D

0|0
    0|0
    • kadın haklı ;)

• hayır arkadaşlar ben gereksiz kuruntu yapan bir insan değilim. ama eminim hareketlerinden de anlaşılıyor. bi insanla aynı evde yaşarsanız siz de anlayabilirsiniz zor değil

• Elbette bunu en iyi siz bilebilirsiniz. Biz ancak burdan doğru ya da yanlış yorumlarda bulunabiliriz. Umarım düşündüğünüz gibi değildir.

• Bu kadınlardan korkulur harbi :D

0|0
    0|0
  • Evde tek sıkılıyorum benide götür de.

0|0
    0|0
  • bu yaşta evlenirsen olacğı bu

0|0
    0|0
  • evlilik güven işi

0|0
    0|0
  • Kocanın telefonundan yer takibi yapabilirsin hac1.

...ya da cüzi bir ücrete dedektifçilik oynayabiliriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adi ahmetse aldatmiyor.

0|1
    1|1
  • Cihazın fiyatını bilemem ama yakalarsa mahkemeyede verirse suç baya büyük suç hem de öyle yapacağına birine takip ettir çok şüphen varsa

0|0
    0|0
    • aslında şüphe de değil eminim. elimde kanıt olsun istiyorum

• teşekkür ederim. yaşanması gerekiyordu belkide yoksa o adamla bi ömür geçirecektim gerçek yüzünü göremeden

• Kimse aptal yerine konmak istemez tabiyki böyle birşey varsa affetmek çok zor inş biran önce gerçek çıkar ortaya.

• takip ettir canım normal harketler değil nlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...