Spordan sonra beslenme?

ben düzenli spor yapan ve kaslarını belirginleştirmeye çalışan biriyim ama bugün misafirler geldi ve evde yaprak sarması vardı, spordan gelince pilavsız ekmeksiz yoğurtla sadece onu yedim. yaprak sarmasının sporculara zararı var mıdır gelişimimi engeller mi yani?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır o tür besinlere de ihtiyaci var vucudun. protein agirlikli ve yagsiz yemelisin eger agirlik çalişiosan çnce 40 dk civari koşman gerekir ki önce yag ve karbonhidratlar yakılır vucudda.. koşu yag ve karbonhidrat yakımını saglar. agirliga bundan sonra geçersen direk protein parçalamaya başlamaiş olackain. ve kas hatlarin düzgün şekilde belirmeye başlayacaktir

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) bir sürü karın hareketi yapıyorum zaten, hepsini yapana kadar 1 saat geçiyor ama mekiği ağırlıkla çekiyorum, cable crunch yapıyorum ağırlıkla, diğerleri ağırlıksız ama sonuç görebildiğim hareketler. daha sonra bacağa, kola falan geçiyorum. salonda kardiyoya yarım saat ayıramıyorum ama evde salona gitmediğim günler kardiyo yapıyorum.

• Çok güzel.. bu iradeyle devam et. istedigin fizige ulaşicaksşn ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Pirinc yemissin sikinti olmaz

1|0
    0|0
  • proteının yanına karbonhıdrat alıyorsun ya sarmayıda o mantıkla yesen grmajını aşmadan okey sorun yok

0|0
    0|0
  • yağlı?

0|0
    0|0
  • yemesen nasıl büyüyecen

0|0
    0|0
  • Protein alman lazım ama kız olduğun için fazka kas bekleme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0