Askerlik anılarınızı anlatırmısınız ?

askerlik anılarınızı anlatırmısınız ?

eminim çok eğlenceli ve unutamadığınız anılarınız vardır .

Güncellemeler:
kızlarda sevgilisi veya kardeşi gitti ise ne hissettiğini ,nasıl bir duygu olduğunu anlatabilir .

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bölüğe yeni gelen üç tane alt devre çavuşuz.

Bölük komutanı bizi yanına çağırır ve gideriz:

Bk: Sende imam tipi var. Ne okudun lan sen?

Çavuş 1: İmam Hatip komutanım.

Bk: Sende de imam tipi var, sen ne okudun lan?

Çavuş 2: İmam Hatip komutanım.

Bk: Sen ne okudun lan?

Ben: Teknik Lise komutanım.

Bk: Ne iş yapıyosun?

Ben: Araba tamircisiyim komutanım.

Bk: ''Hah, iki tane imama anca bir tane piç lazımdı zaten''

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İşte ilk gittik tamam mı ilk haftaydı sanırım tam hatırlamıyorum komutan ordan bağırdı hişt somurtan ne var len dedim hızlı adımlarla bana yaklaşıyordu kalbim hızlı hızlı atmaya başladı ama en fazla ne yapabilirdi ki diye kendimi sakinleştirmeye çalışıyordum ve beklenen hazin son enseme bi tane şaplattı ben yerdeyim başımı kaldırdım ve dedim ki sen benm kim olduğu mu biliyor musun beni kaldırdı bi tanede sağ yanağıma vurdu gerisini bende hatırlamıyorum arkadaşlara sordum öyle korkmuşlar ki komutanın gözleri vampir gibi kıpkırmızıymış birisi altına sıçmış cırcırmışta biliyo musun her yeri bok almış filan kötü.

0|1
    0|0
  • Vurdum tekmeyi girdim komutanın odasına.

0|1
    0|0
  • Uzerimize atom bombasi atmislardi, cok korkmustuk tum alay olaraktan, videoya cekmistim buyrun:

link

0|0
    0|0
  • o ben askerdeyken çok adam dövmüştümmm :D:D:D

0|0
    0|0
  • nereden başlayayım anlatmaya:)

0|1
    0|0
    • sevgiliniz veya kardeşiniz gitti ise anlatabilirsiniz ne hissettiğinizi

• uşş, ziyarete mi gittiniz babanı?

• uş, sen de mi asker çocuusun?ben de diyom niye iyi anlaştık bu kadar :-)

• Malum kız olduğumuzdan yok :)

0|0
    0|0
    • kızlarda sevgilisi veya kardeşi gitti ise ne hissettiğini ,nasıl bir duygu olduğunu anlatabilir .

Erkekler Ne Diyor 8

• en güzel askerlik anım rütbeli kıyafeti giyip kısa dönem poşetlere istikamet verirken tugay komutanına yakalanıp 21 gün disco cezası almamdı işte hikaye

321 kısa dönemler geldiğinde şafak 69 baba kepaltıydı.

içlerinden tipine kıl olduğum bir poşet vardı.bizde geleneksel askeri şaka olarak rütbeli komutan kılığına girerdik.nizmiyedeki tertiplerim poşetleri bölüğe getirirken bende yiğit teğmenin üst montunu giymiştim. aynı teğmen gibi olmuştum.poşetler yanımdan geçerken havalı havalı konuşuyordu.156 gün yapar gideriz diyorlardı.Asker diye bağırdım poşetler mal mal suratıma baktı.bizim tertiplere göz işareti yaptım.istikamet sağınız dağılın marş marş dedim.tertipler dağıldı kısa dönem poşetler hala mal gibi bakıyorlardı.sizlerde dedim.komutanım dedi o kıl olduğum asker emrimi ikiletme dedim.25 kişiye yakın poşet yattı yere sivil bide :) sürün dedim hepsi sürünüyordu. bide ne göriyim.uzaktan bir flamalı araba geliyor birde baktım tugay komutanı aha şimdi y... yedik dedim. araba yanımda durdu.. emir astsubayı sordu komutanım bu ne diye..ben p.ç gibi kaldım ortada anladılar tabi 5 dk ya kalmadı inzibatlar geldi beni discoya götürdüler :) 21 gün yattım çıktım.bölüğe gidince arkadaşlardan öğrendim ki tugayın en meshur askeri olmuşumda haberim yokmuş :)

0|0
    0|0
  • 2 saat kim dinliycek :-)

anıları anlatmiyim de, kısa bi anektod vereyim.. askerliği 5 ay yaptım poşet olarak. eve geldim, 3 gün kimseyle konuşmadım, o hale geldim. o yaz,herks memlekete gelmişt, abimler,ablamlar,annem babam zaten memlekette. Abim astsubay, babam da emeklli astsubay..

aradan zaman geçince, benim dilim bir çözüldü,günlerce askerlik hatıralarını anlata anlata bitiremedim. en sonunda abim kızdı.. ya kardeşim 20 yıldır askerim, anlatıcak bişeyim yok, gittin 5 ay askerlik yaptın susmuyosun..diye buyurmuştu..

1|1
    0|0
    • babam subaydı yanında götürmüş bizi annemle orada ev tutmuş askere gittim ben :D

• :) Askerlik anısı dendiğinde aklıma hep şu fıkra gelir.

Temel torunlarına askerlik anılarını anlatıyormuş.

-Birgün hepimiz esir düştük.Düşmanın komutanı bize "Ya hepiniz öleceksiniz yada hepinizi bi kere ..ikip serbest bırakacağız" dedi

Torunu merakla sorar

- eee dede siz ne dediniz

-Hepimizi öldürdüler!

Benim en çok aklımda kalan askerlik anım kafamın üstünden 3 tane mermi geçmesi olmuştu...

0|0
    0|0
  • hakkari yükseova derecik karakolunda icraa ettim askerlik görevimi çok eğlenceli zamanlarım olmadı.. hayırlısı olsun sağsağlim geldik ya ona şükrediyorum

0|1
    0|0
  • Bir anlatsam roman olur.

0|0
    0|0
  • Askerliğin güzel anısı olur mu ? Bir düşünelim. Hmm bir sabah uyandığımda hava güneşliydi. Hiç bir sabahın o kadar aydın olduğunu hatırlamıyorum. Ranzadan inip ayağa kaltım herkes uyuyor ben uyanmışım. Gittim bir duş aldım kahvaltıya çıktım sonra aylardır giymediğim spor ayakkabılarımı kot pantolonumu kazağımı giyince nasıl hafif olduklarını hissettim. Sonra dönüp bir kez arkaya baktığımı hatırlıyorum. Askerliğimin son anlarıydı.

0|0
    0|0
  • Ağrı da il jan.kom.posta olarak yaptım. Bir kış günü erzuruma bölge toplantısına gitmiştik. Dönüşte erzurumdan ağrıya kadar uyuya kalmıştım.. Ama uyuma sebebi karda yolculuk yapmaya alışık değildim... Neyse sonra alıştım ama biraz zor oldu...

0|1
    0|0
  • çarşı izninde ayarladığım kızın bölük komutanın kızı çıkması ve sonra olanlar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...