Sanal aşk hakkında ne düşünürsünüz ?

Yüzünü hiç görmediğin, yazdıklarıyla kendisini sana hayran bırakan biri var karşında... Onunla konuşabilmek için saatlerini bilgisayar başında geçiriyor, onun msn’e gelmesi için sabırsızlanıyor, geceleri yatağına yattığında onun nasıl biri olduğunu düşünüyor ve hayaller kuruyorsun... Öyleyse, sanal aşk sinyalleri çoktan başlamış bile! Peki, acaba gerçekten aşık mısın? Onunla çok güzel sohbet ediyor, birbirinize şarkılar yollamaktan, fotoğraflarınıza yorum yapmaktan çok zevk alıyor olabilirsin. Ama sanal aşk furyasına katılmadan önce, duygularından emin olmalısın. sizin düsünceleriniz nedir acaba

Güncellemeler:
link Aynı linkteki gibiyim şuan sizce çok sevmemmiydi ayrılığımıza neden yoksa evliliğe dönük hayaller kurmammıydı
Bu sorunun cevabı nicklerin arkasındaki isimlerin dürüstlüğünde gizli aslında ama ben sanal tanışıp reel buluşup birbirimizden hoşlandıktan sonra sanal aşkı reel aşka çevirmiştim.yakın arkadaşımı benim hatunun kankasına ayarlamak için tanıştırmıştım bile,6 ay boyunca çok mutluyduk hiç bir sorunumuz yoktu.taki ben il dışına göreve gidene kadar,Yakın arkadaşım bildiğim adam benim hatuna yalan yanlış şeyler söylemiş.ve görev dönüşü baktım bunlar beraber.mutluluklar diledim.hayatıma devam ettim.

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• sen duygularından emin olsan farklı düşünsende karşındakinin seninle dalga geçme ihtimali o kadar yüksek ki. farklı biri olarak tanıtr biranda da kaybolur. kimse kimseyi reel'de takmazken sanalda o olasılık malesef sıfır oluyor. zamanında başımdan böyle bi durum geçtiği için söylüyorum ki boşkoy gitsin..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Gerçeklerden uzak. Saçmalıklar dünyası :)

0|1
    0|0
  • Aşk sanal ve reel diye ikiye ayrılmaz görmeden de aşık olabiliriz Allah'ı gördük mü? Görüyor muyuz? Hayır. Seviyoruz ama.

0|1
    0|0
  • pff yüzünü niye görmeyesinki canım teknoloji o kadar gelişti sonuçta

0|1
    0|0
    • kendisi olup olmadığını camerada gördügünde inanırsın o olduğuna

• Saçmalık..

0|0
    0|1
  • gercegı bıttı sanal ı kaldı

0|0
    0|0
  • aynen onlara mutluluklar.. arkanı döndüğün an senden giden zaten 5para etmez

0|0
    0|0
  • Reele dökülmedikden sonra bi cacık olmaz :)

0|0
    0|0
    • Sen de sanal ortamda sohbet ederken kendini olduğundan farklı göstermeye çalışmıyorsan, fotoğraf alanına seninle ilgisi olmayan fotoğraflar yüklemiyorsan ve yüz yüze iletişim kurmaktansa yazarak kendini daha iyi ifade edebildiğini düşünüyorsan ve karşında aynı senin gibi birisi varsa, belki de aradığın mutluluğu internette bulabilirsin!

• gercekci degil asik olunmaz sanaldan

0|0
    0|0
    • Bu sorunun cevabı nicklerin arkasındaki isimlerin dürüstlüğünde gizli aslında

• asik oldum 1 sene sonra bulusa bildik brbirmze asik oldugumuzu anladik

0|1
    0|0
    • şimdi ayrıldın mı

• allah kavuştursun ne dıyım

• Sagol Amin !

• ben oyle boyle degil cok asigim! :(

0|0
    0|0
    • Leyla olmuşum haberim yokmu diyorsun :)

• i*nelik parayla değil ki birisi en yakınım birisi canımdı şimdi ikiside hiçbirşeyim

• :(

Erkekler Ne Diyor 10

• olmaz öyle şey diyenlere aldırma bence. aşık olmak ya da olmamak insanın elinde olan bir şey değil. aşık olmamış daha onlar.

1|1
    0|0
  • Sonucta yazanlr insan

herseyde niyet önemli ,niyetler ciddi ve samimiyse

sanaldan gercege adımlar atılabilir

0|1
    0|0
  • Filmlerdeki aşklar senaryo bitene kadar,internetteki aşklar bilgisayarı kapatana kadardır...

0|1
    0|0
  • Birader iyi güzel yazmışsın da yanın da olmadıktan sonra mesafeler sıkıntılı olur. Yada çok büyük duygular beslenmeli ki eyvallah o zaman. Ha birde sanal alemde kendini olduğundan da üstün gösterip mükemmelliyetçiliğe varacak şekilde davranan birisi, ister istemez ilgi çeker iyi yada kötü. İşin aslı reel de olacak hatunu alacaksın kollarının arasına sarılacaksın, o seni sende onu hissedeceksin yani temas olmalı güzin abla boşuna ten uyumu demiyor.

0|0
    0|0
    • biz reele dönmüştük

• Bunu söylerken için de kan ağlıyor ve aslın da ciddi değilsin, bir yandan da kadere isyan ediyorsun. Çünkü bir zamanlar bende öyleydim ama insan alışıyor. Kadın ve arabalar bu günler içindir dostum. Git ferrari falan kirala birden fazla kadınla yatmayı dene yap bir şeyler ama içki (abartmadığın sürece sıkıntı yok) esrar gibi salaklıklardan uzak dur aman deyim.

• dediklerini aynen uyguladım ve daha nelerini yaptım ama anlatacak yer degil burası

• klavyede başlayan aşklar genelde geri dönüşüm kutusunda bitiyor ama siz bilirsiniz yinede

0|1
    0|0
  • sen bir hayale aşık oluyorsun umduğun gibi çıkmazsa hayal kırıklığına uğrayabilirsin ve msn artık tarih oluyor artık skype yada face 2sinden biri ile devam edeceksiniz.

0|0
    0|0
  • Evet Hoşlanırsın belki de sevebilirsin ama Aşık olamazsın görmeden... Onu geç

0|0
    0|0
    • Reele döndük 6 ay reel takıldık

• Tamam Ya Nette Tanışıp Real'de dewam edip sevgili olmakta doğal bişey olabilir Birbirlerinin resimlerini Görüp Aylarca Çıkanları unuttunuzmu NETLOG Diye bir site vardı bir zamanlar :D

• biliyorum orayı

• Sanal aşk doğallıktan uzak.

0|0
    0|0
    • hiç aşık oldun mu sanalda ?

• Oldum, gittim görüştüm, söylediği hiçbir şeyde gerçekçi değildi. Sanal ortamda bir kadın sana aşık olma imkanı sunuyorsa, bil ki oynuyor. Egosunu tatmin etmek için. Ego tatmin etme varsa , birden fazla erkek olması da olası.

• çok doğru söyluyorsun.çoğu ego tatmin etmek için burda

• İnternetten tanıştık ayrı şehirlerdeydik 1 ay sonra, buluştuk, ondan 1 ay sonrada ben şehir değiştirdim, 2. buluşmamızda beraber yaşamaya başladık ve evlendik. Bizim ilişki biraz hızlı olmuş sanırım, siz acele etmeyebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • mutluysanız sorun yok sanırım

• İnşallah Allah sizlerede hayırlısıyla, güzel mutluluklar verir kısa sürede.

• nasip kısmet işi sen diger yarını bulmuşsun darısı bizim basımıza

• Fantezilerden öteye gidemez kanımca.

0|0
    0|0
Yükleniyor...