Hiç saçınızı kazıttınız mı ?

saçını kazıtan var mı ? ben kazıttım sağ tarafını çok üşümüştü kafam ilk kestiklerinde 3 numaradan biraz daha kısaydı . Neyse ki biraz uzadı.

Güncellemeler:
Beyler kafanız üşümüyor mu ya ben deli gibi üşümüştüm anladım sizin halinizi üzüldüm dertlendim size :(

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• :-) evet bende iki hafta önce kazıttım , beynim üşüdüğü için bereyle geziyorum :-) da sen kız halinle kısaltmışın iyi cesaret kutlarım .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Askerde kazitmistim bir kere ilk ve son oldu seninki gini :p

1|0
    0|0
  • Bir keresinde arkadaşımla iddaaya girdik.Kaybeden kazıtacaktı kafayı.Kaybettim, ama berber gülmekten yarım yamalak kesti saçımı.

0|0
    0|0
  • saç ektirdiğimde kazıtmıştım...şimdi gene omuzlarda sevmem bu tarzı...uzun saç en güzeli..evet kafa üşüyor bereyle yatmıştım zaten...

1|0
    0|0
  • ben makine ile sıfıra vurdurmuştum adama söledim usturayla al diye ama almadı :)) o zamanda herkes roberto carlosa benzetmişti :D başım üşümüyordu sanırım birazda koşuşturduğumdandır bu :) ama bayağı bir hafiflemiştim

1|0
    0|0
  • evet 2 veya 3 kere kazıttım

1|0
    0|0
  • senede 2 kere kazıtırım

zaten saç traş modelim normalde 2 yada 3 tür

1|0
    0|0
  • Ben kazıttım daha gür çıkıyor tavsıye ederim kazıtın saç yenılenıyor..

0|0
    0|0
  • 2 sene önce kazıtmıştım, ardından da kel kafayla sakal bıraktım:D yazın üşümüyor ama kışın üşür tabi ki:D

0|0
    0|0
  • evet kazıttım...

0|0
    0|0
    • Senin profil resimleri de beni öldürüyor anasını satım. Banyo pozların seri halinde maşallah.

• ilk okul beşe kadar öyle gezdim zaten

0|0
    0|0
  • yok kazıtmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu aralar moda mı oldu bu olay anasını satım. Şeritler halinde kazıtan bayanlar görüyorum yollarda.

1|0
    0|0
  • Hiç mallığım tutmadı bu alanda.

0|0
    1|0
  • Ben. Liseyi 3 numara siyah saçla okudum.

0|0
    0|0
  • neden kazıtıyorsunuz ki?

0|0
    0|0
  • eevettttttt

0|0
    0|0
  • kazıtmadım ya allah korusun

0|0
    0|0
  • en fazla cansever gibi olmuştum

0|0
    0|0
  • cok kisa kestirmistim :)) kotu durmuyoda ,hergun ayni sekli gormekten bikmistim , sacin uzun almasi iyi'mis :)

0|0
    0|0
  • bende kazitmak istiyorum nasil yorumlar aldin,onrirmisin ?

0|0
    0|0
  • ben yarın kazıtıcam -kel olmamak şartı ile- kulak arkamı

0|0
    0|0
  • tarz olsun diye mi kazıttın

0|0
    0|0
Yükleniyor...