Nil Erkoçların erkek olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

nil erkoçların erkek olması hakkında ne düşünüyorsunuz? bi hayranı olarak sevinsemmi üzülsemmi bilemedim.

0|0
21|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• sıradışı bir olay bülent ersoya alıştık bunada alışıcaz kararlara saygı duyarım isteğini gibi olmuş hayırlısı olsun

1|1
    1|0
  • Kızın pipisi millete dert oldu.

Bir şey düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Kendi hayatı kendi seçimi.

2|0
    1|0
  • Ya hocam ben size hep diyorum.idman yaptırmadan çıkarmayın çoçukları maça sonra yeniliyoruz :)) ya bilader sanane kim cinsiyet degistirmiş kim kime vermiş sen onu düşünecegine akşam ne yiyecegini düsünsene.allaha olan borcunu düşünsene,ben boşa demiyorum..şapka şirketlerine delikli üretim yapmayın..

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Ulan hadi erkekken kadın olmak kolay kestir biter ama kadın ken erkek olmak...Yeterince erkek var zaten piyasada bir rakip daha çıktı iyimi.

1|1
    0|0
  • ilik gibi hatun erkek oldu arkadaş ...

neyse kendi tercihi ...

ama çok güzeldi beee :)

1|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Tatlı bişeydi :(

Şuan kusuyorum :(((

0|0
    1|0
  • Büyük bi karaktersizlik olduğunu düşünüyorum.

2|0
    3|0
  • bence iğrenç ötesi bir durum..

2|0
    2|0
  • ahmaklık

2|0
    1|0
  • Soru sorulmadan bir 5 dakika göz gezdirsen hem senin için hem bizim için iyi olur kardeşim yapmayin şunu

0|1
    1|0
  • fıstık gibi hatundu ya niye yaptı anlamadım

0|0
    1|0
  • kızlar kaçın rüzgar geliyor yılların patlamasını yapacak :D

0|0
    0|0
  • ta o zamandan sezmiştim ama potansiyel vardı bayan olarak yazık etti bence doğruysa tabi

0|0
    0|0
  • sevin bence şu an sana daha yakın

0|0
    0|0
  • gün içinde sorulan 3. soru beni zerre kadar ilgilendirmiyor net cevap

2|0
    0|0
  • nil erkoçlar kim ya?

0|0
    1|0
  • Kaç keredir soruyorsun bu soruyu. Yetmez mi artık?

0|0
    1|0
  • saygı duymak lazım herkezin kendi kararına biraz saygı başka bişey değil tamam bende üzüldüm ama yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • askere de bekleriz :)

1|0
    1|0
  • bence bayanken çok güzeldi tatlı bir yapısı vardı sadece göğüsleri ufaktı ama işte hastalık bu da bir nevi yadırgamamak lazım

0|0
    1|0
  • her türlü gideri vardı yazık olmuş :)

1|0
    0|0
  • çok sıradışı bi olay bence

1|0
    0|0
  • O nasıl iş lan :))

Travesti mi bu ?=

0|0
    1|0
  • bısey dusunemıyorum beyın terk

0|0
    0|0
  • Mantıklı buluyorum bende kız olsam erkek olurdum. Tamam lan vurmayın...

0|0
    0|0
  • yahu fıstık gibi kızdı.inanamadım duyduğumda.ama tercih meselesi işte:S

0|0
    0|0
  • 10 numara kızdı.yazık oldu :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 21

• Açıkçası Bu konuyla ilgili baslıklar görmekten bıktım kusasım geliyo artık yeter. Bırakın insanların özel hayatlarını yahu..

Ama konu genel olduğu için sunu diyebilirim ki.Lezbiyen veya gay olmayıp. Eski adıyla Nil gibi kendini bildi bileli diğer cinsiyetten hisseden insanların ait oldukları bedene maddi ve manevi olarak ulasma imkanları varsa ben bunu yasamalarından yanayım. Sonuçta homofobik ve heteroseksüel insanlar bunu anlayamaz. Ama ben biseksüel olarak onları çok iyi anlıyorum. İnsan yasamak istediği seyi sırf kendisini ayıplayan , 2. sınıf insan olarak görenler yüzünden yasayamıyor ve hatta istemediği bir hayata mahkum oluyor. Ve esaretin her türlüsü ölümden beterdir. Böyle hissettiği ama kendini duyurmak veya istediği hayata kavusmak imkanları olmadığı için malesef hayatına son verenler var. Veya yine etraftan tepki alarak öldürülen,dövülen hatta sapık diye düsünülüp tecavüz edilenler bile var.

Bence insanlar dünyaya bir kez geliyorlarsa mutlu yasamak hakları ve nasıl mutlu olacaklarsa o sekilde olmalılar.

3|0
    1|0
  • valla ben bülent ersoy için de düşünüyordum bu şahıs için de düşünüyorum şimdi bunlar öldüklerinde cenaze namazı kılınacağı zaman er kişi niyetine mi hatun kişi niyetine mi niyet edilecek... Alın bir soru da benden size :)

2|1
    0|0
    • önemli olan şeklini değiştirmek değildir nasıl doğduysa öyle defnedilir

• Askerden muaf mı şimdi bu , bedelli mi yapacak ?nüfus cüzfanı mavimi olacak , ya evlenmek isterse ?

0|0
    0|0
  • 2gündür hep bu soru soruluyor hatta bir tanesi demin sormuştu cevabım burda. link

0|0
    0|0
  • Anlayamadım hepiniz mi homofobik insanlarsınız da böyle ıyy nası iğrenç tarzı tepkiler vermişsiniz.Onun kararıysa bize saygı duymak düşer

1|0
    0|0
  • Demek ki fizyolojik olarak erkek olmak bu kadar da zor değilmiş!

Erkekler erkek olmayı bişi sanıyorlar ya bulunmaz nimet gibi!

1|0
    0|0
  • okadar guzel o kadar tatlı bır kadındı kı kendısıne cok ayıp ettı. herseyı gectım Allah katında da cezalı

0|0
    0|0
  • ya o kız ilk çıktığında çok güzeldi ama sonradan bir tuhaflaştı .lez tipi var evet . aklıma ne geldi lezbiyen biri bana aşık olmuştu bir kere çok üzülmüştü vs vs neler geldi başıma

0|0
    1|0
  • Bu durumu tasvip etmiyorum buyuk psikolojik agir bir sorun olarak goruyorum hastaligina saygi duyuyorum ama bunu hastalik olmayarak kabullenmesine saygi duymuyorum.Umarim ekranda daha fazla gostermezler.

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • ben haberi yalan sanmıştım, hatta ablası falan açıklama yapmış yalan yanlış haberler diye. hala inanamıyorum ama eğer doğruysa ayıplamıyorum. cesurca bi hareket. hormonlarla ilgili bi durum. böyle mutluysa ne diyelim :)

0|0
    0|0
  • Çok şaşırdım :O

0|0
    0|0
  • gerçekten dogru muymuş o haber

0|0
    0|0
  • yeter ya . yemin ediyorum kendisi tan-tana yapamiyordur

0|0
    0|0
  • ah yavrum artik o nil degil o ruzgar

0|0
    0|0
  • Ruzgar gibi gelip gececek... Herkes gibi... Ben sonunu merak ediyorum sadece...

0|0
    0|0
  • hiçbir şey düşünmüyorum. bana ne..

1|0
    0|0
  • tamam saygım varda yazık olmuş =/

0|1
    0|0
  • hiçbir şey düşünmüyorum. kim olduğunu bile bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • İçim ürperdi ama tercih meselesi bir şey denmez.

0|0
    0|0
  • ayyyy birde müge diye bir sevgilisi varmıs aynı evde yasıyorlarmıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...