Saçlarımın uzamasını boşver dee çoğalmasını istiyorum :'(

saçlarımın uzamasını boşver dee çoğalmasını istiyorum :'( kafamdan saç fışkırmasını istiyorumm yaa :/ ben kızım bu arada bu erkek arkadaşımın hesabı. saçlarımın alın kısmında seyrelmeler başladı NOLUR YARDIM EDİN BANA neyapcağımı şaşırdım bayanlar baylar ..kel olmaktan korkuyorum ...lütfen bana bi yol gösterin kızlar sizinde saçınız seyrekleşiyomu anıl kısmından :( bide alnımda ince saçlar var onların uzamasını istyorm çok mu şey istiyorum :'(?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• dermatolog diilim ama guzellik uzmanıyım..kesinlikle kimyasal ilaclar ve piyasadaki ürünleri kullanmanızı önermem...önerecegim tek şey (dermatologlar da bunu öneriyor) sampuan krem karışımlarını kullanmayın sade şampuan yada bebe şampuanı kullanın ayrıca duş esnasında sac diplerinize masaj yapın ek olarak haftanın 3 günü turp kürü uygulamanızı öneririm..Turp Kürü: bir turbu rendeleyin 4 bardak su ile 5 dk kaynatın ve süzün .. duşa girmeden 2-3 saat önce bu karışımla ıslatıp masaj yapıp bekletirseniz cok faydasını göreceksiniz...

1|1
    0|0
    • ben şuan bioblas sarmaşık özlü kullanıyorum da ..dalin de var evdee .. hanımefendi dalini mi kullanıyım yoksa bioblası mı ?

• teşekkürler iyi geceler.

• sizede:)

Kızlar Ne Diyor 4

• dermatoloji uzmanı bakacak ki neden olduğunu söyleyecek sana ve ona göre tedavi uygulayacak

0|0
    0|0
  • sarımsak iyi geliyormuşşş :)

0|0
    0|0
  • Aynı durumdan bende muzdaribim yaa ayrıca sarımsak olayı çok farklı sakın yaoma onu kellere yapıyorlar yani bir diş sarımsağı kanayana kadar kel bölgeye sürüyorsun çıkıyor...

0|0
    0|0
  • stresten mi oluyor yoksa genetik bir dökülme mi? cildiyeye gittn mi? tahlil yaptır ona göre bir uygulama yaparsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dermatologa gıdın en kısa zamanda... Burda kimsenin cilt doktoru oldugunu sanmıyorum..

0|1
    0|0
  • bence kasmayin ektirin , kel toslar sizi :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...