Çılgın fikirleri ve yorumları bekliyorun

Uzatmadan konuya giriyorum.Severek ayrılmak zorunda kaldık.Aynı sınıftayız.Arkadaşlığımız devam ediyor.Onu unutmaya çalıştım olmadı.Zaman herşeyin ilacı zamanla unutursun dediler yalan söylediler.Her geçen gün daha çok bağlandım ona.Zaman unutmayı değil alışmayı sağlar dediler yine yalan söylediler.Zaman sadece onu daha çok özlememi ve daha çok sevmemi sağladı.Onunda beni sevdiğini biliyorum onu tamamen kaybetmekten korkuyorum.Hayır diyemeyeceği çılgınca şeyler bulmam lazım.Aklımda bir kaç fikir var ama diğer çılgın fikirlere açığım.Dalga geçmeyin ve gerçekleştirilebilecek şeyler yazın.ZAMAN NE UNUTMAYI NE DE ALISMAYI SAĞLIYOR.

Güncellemeler:
Tamam

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız olacağınız bir ortam yarat. Elinden tut gözlerinin içine bak, seni seviyorum. Hayatımın sonuna kadar seninle olmak istiyorum, beraber yaşlanalım ilerde de. Bunları ciddi olarak söyle. Hayır diyebilecek kız tanımıyorum! Öyle saçma şeylere gerek yok. Biraz iltifat da sıkıştırabilirsin.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• evlen benimle ? diye gir sinifa cök dizinin ustune ve cebinden yuzu cikarip ona uzat . Kiz buna bayilir .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir akşam yemek yiyelim de lüks bir restorana götür, pırlanta yüzük al evlenme teklif et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...