Üyecikler gelin buraya bi bakın sonra gidersiniz..

Şimdi anlamadığım bir nokta var son zamanlar dikkatimi çekti.. Bir kaç değerli üyelerimizi kaybetmiş bulunmaktayız.. Sorulara komik veya ciddi eleştiri yorum yapıldığında insan neden atılır ki ? Madem soru soruyorsun yoruma ve eleştiriye açık olacaksın, saygı duymayı öğreneceksin. Biri gelmiş hangi nickteki kızlar güzel ? Burası izdivaç mı. Biri gelmiş Şu kızlardan hangisini begeniyorsunuz.. Her yorum yapan kişiyi neden atarsınız lan. Bak çok sinirlendim şimdi yine her kim atıyorsa kaydıragına börülce attımın çocugunu bulup onuda ben attırırımm !11!11

Güncellemeler:
Güncellemekten nefret ederim kendimden bilirim. 07republicantalia atanlarda kına yaksın eline.

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Durmayin atildiginiz yerde beni hic atamadilar ben hep kendim istifa ettim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu konuda haklısın. Bazı kişiler öyle saçma sorular soruyorlar ama onlara bişey denmiyor (bazılarına). Öyle saçma soruya verilen taşlamalı cevabı da sildirtenler var. Sonra da hesapları kapatıyorlar.

1|0
    0|0
  • Yorum ve cevap verirken karşımızdaki insanın duygularını hiçe sayıyoruz. Defalarca uyarı alınmasına rağmen aynı hatalar yapılıyor. Bu konuda bazen benim de vicdanım sızlıyor. :(

0|0
    0|0
  • doğru bazı insanlar eleştiriyi kaldıramıyor espiriyide.

sonra neden yalnızım diyor :D:D

bizde yanlızız ama başka nedenden :(

0|0
    0|0
  • kaybettik derken ölmedi ya adamlar :-)

çok kişi küstürülüyor ne yazık ki. olmaması gereken garip dvranışlar var,soranlardan da cevaplayanlardan da.. ama en önemlisi, MODERATÖR lerin taraflı davranışları

0|0
    0|1
  • Kedicikler üyecikler.

Ciğer mi dağıtıyorlar lan :))

0|0
    0|0
    • Kedicik ne alaka :D kedicik diyenlerde mi var :)

• :) Yok -cik görünce aklıma geldi de.

Çok sempatiksiniz bayan ...

• yöneticilerden birinin manitasına falan yan gözle baktıysa

0|1
    0|2
  • bilmem atana sormak lazım.

0|0
    0|0
  • kedicikte ne güzel yere ayak basmış öyle

0|0
    0|0
  • eğitimi anlamadıkları için!11!1!11!31!

0|0
    0|0
  • ablayı sinirlendirmeyin

0|0
    0|0
  • cevap verecek soru yok :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...