Fitness yapınca zayıflamazsın sıkalaşırsın diyorlar?

Fitness a bbaşladım 2 gündür istediğim vücada ulaşamıcagımı hep kas olucagını söylüyorlar mesela
fitness yapınca zayıflamazsın sıkalaşırsın diyorlar ?
böyle bir st bacak isterken

böyle olmasını istemiyorum. Çoğu kişi fitnesa giderek bacagımın böyle kaslı birşey olucagın söylüyor sizce olurmu? Sizce üsteki gibi olması altaki gibi olmaması için napmalıyım?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• cok yuklenmedikten sonra zayiflarsin tabi 10 kilo kaldir ama 30 kere kaldir 30 kiloyu 10 kere kaldirma mesela kas olur bende 30 kilo verdim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• fitness demek sadece kas demek değil fitness hocanla konuş sana sıkılaşmak için bir program versin zaten bir fitness hocası bir kızı tutup ta kaslı yapacak kadar alet çalıştırmaz sıkılaştırcak kadar hareket yaptırır merak etme o yüzden

0|0
    0|0
  • Bunlari fitnes hocana sor bence. umarim alttaki gibi olmazsin gercekten bir bayan icin cok kotu olurdu.

0|0
    0|0
    • haklısın bence öyle düşünüyorum

• Ve bir kac kilo fazlan varsa eger seni kötü gostermez bence'giydigin vucuduna yakisir.

• dıyet agırlık kardıo

0|0
    0|0
  • Hem zayıflayip hem siklasabilirsin

0|0
    0|0
  • Ya s. gitsinler ya bunu söyleyen cahilin önde gidenidir

0|0
    0|0
  • Kısmen doğru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya o programına göre değişir ki fitness da hocana ne istediğini söyle ona göre program yazar yani bu senin elinde

0|0
    0|0
  • 3 senedir fitness yapıyorum eig seçtiğin kızın dediği tamamen uydurmaca. 10 kiloyu 30 kere kaldırman boşuna olur. o kadar çok tekrar sana sadece eklem ağrısı olarak geri döner. eklem ağrısı da zamanla eklem problemlerine yol açar, sıvının bitmesi nedeniyle. 30 kiloyu 10 kere kaldırmak bir kadını asla erkek gibi yapmaz. o erkek gibi kadınlar hormonları etkileyen ilaçlar ve takviyeler kullanıyorlar.
    ben şu an 60 kilo ile squat ve deadlift yapıyorum ve bilmeyen kimse benim ağırlık çalıştığıma inanmıyor. pilates yoga falan yaptığım düşünülüyor.
    tartıda gördüğün kilo önemli değil. benim boyum 165 kilom 55 ve 34 beden giyiyorum.
    yine de karar senin :)

0|0
    0|0
    • Cok hosuma gitti yazin inan icimi rahatlattin ben agirlik yaptikca gelisiyo musum gibi hissediyorum

• ilk 3-6 ayda çok hızlı gelişirsin. vücut alışık olmadığı için hızlı tepki verir. zaman geçtikçe gelişimin azalacak. bir süre sonra seçim yapman gerekecek; ya yaptığını korumak içine ya da gelişimi devam ettirmek için devam edeceksin. eğer ilk seçeneği seçersen işin kolay, her zaman yaptıklarını yapmaya devam. ikinciyi seçersen artık zor kısım başlar ve işin içine takviyeler girer.
      eğer halinden memnunsan kimseye kulak asma, hele ki spor anlayışı yaza doğru diyete girip mekik çekmeye çalışan, eve yürüme bandı alıp çamaşırlık olan kullananları asla dinleme. sadece seni mutlu edenin peşinden git :)

Yükleniyor...