Sarışınlar aptaldır sözüne inanıyor musunuz?

Dünyanın en zeki kadınının bir sarışın olması nasıl bir ironidir? Naida Camukova.

Sarışınlar aptaldır sözüne inanıyor musunuz?

• Hayır
    53% (34)72% (34)61% (68)Oy Ver
  • Evet
    47% (30)28% (13)39% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
23|32

En İyi Kız Görüşü

• her söylenene inanmamak lazım kadınlara saçı uzun aklı kısa derler aynı mantıkla bu da doğru olmalı ama değil sarışınlar da aptal değil esmerlerde aptal rolü sempatik durmadığından genelde saf ayağına yatan sarışınlar var diyelim link bunların aptal olduğunu sananlar aptal

2|2
    4|1

Erkekler Ne Diyor 32

• bir erkek söylüyorsa...kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş durumu.

bir kadın söylüyorsa;

1. kıskançlık sendromu,

2. sarışınlara aptal diyerek kendi aptallığını örtbas etme çabası.

eğer böyle olmasaydı ülkemizdeki birçok erkek rus hayranı olur muydu, sarışın kadın görünce şöyle bir yutkunur muydu? eğer böyle olmasaydı bi sürü kadın saçını sarıya boyatmak için kuaförde sıra bekler miydi? eğer böyle olmasaydı aptal bir başka renkten insan "hah hah hayyy şekerim bu sarışınnar da çok aptal yaw, neyse ki ben çok akıllıyım" imajı çizer miydi?

2|0
    0|0
  • Bu sözü sarışın biri söylememiş o kesin. Sarışın ağırlıklı ( İngiltere, Almanya, Hollanda, Danimarka, İrlanda, Finlandiya, Norveç, İsveç gibi ülkelerle ), Esmer ağırlıklı ( Türkiye, Yunanistan, İtalya vb.ülkelerin ) durumu ortada :)

Tabi benim verdiğim örnekler bizi doğruya götürmüyor. Mantığımı sadece bu sözü icat eden arkadaşın dar seviyesine indirdim bir anlığına hepsi bu.

İnsan zekası kullanıldıkça gelişir, zekasını kullanmayan kim olursa olsun akıllı sayılmaz.

2|0
    0|0
  • 1. Saç rengiyle aklın alakası olmaz diyenlerdenim. 2.kadin 3 yasında okula başlamıs bizde götursen lan git altini degıştir 3 yıl sonra gel derler.3.Birde ben dunyanın en zeki kadını olduğüna pek inanmıyom niye belki dedemin IQ su 400 nerden biliyolar dedeme test yapıldımı yok yada belki benim IQ 300 bana test yapıldımı yok

1|0
    0|0
    • Ben de diyorum ki cok zeki adamı bulmuyorlar o kendini buldurtuyor zaten bu yüzden

• Ne alaka buldurtuyor belki senin IQ 300 tembellik yapıyon lan hayatını yasa dünya ne yaparsa umrumde degil dersin benim bi ark vardı dersler kötuydü rezzildi hemde IQ testi yaptılar sınıfta 2. Filan dı bu adam o kadar kısi icinden kendini iyi buldurtmus valla şaşırdım

• beyni saç renginde araştıran canlı aşağı yukarı gerizekalıdır...

sarışınlarda zekayı sorgulayan aptaldır...

bu net

2|0
    0|0
  • sarışın aptal yanlış orjinal sarışın kadınların nesli tükeniyo zeki olabilir akıllı olmadıktan sonra

2|0
    0|0
  • Aklınıza yatıyormu ya kadınların aptal olması biraz gerçekci düşünün şeytana pabucunu ters giydiriyorlar :)

2|0
    0|0
  • inanmıyorum bunu kım ne için sölemıs onuda bılmıyorum bı bireysel kişisel bısey genele yaymak doğru değil

ozaman bende çıksam desem

esmerler öküzün önde gideni doğrumu olcak yani tabıkı hayır

1|0
    0|0
  • link

öyle her çıkana da inanmamak gerek.

0|0
    1|0
    • o aldatma olayı kadının aptal oldugunu göstermiyor zeki ama kandırmıs bu gercek var bir de

• Aptal demedimki.

• aptal değilde saf oluyo bazıları

0|0
    2|0
  • yok ben sarışın kadınların daha zeki olduğuna inanıyorum salak taklidi yapıp kafa buluyorlar :) espri hariç ciddiyim

2|0
    0|0
    • demek istedigim de bu zaten :)

• sktret banada eskiden salak derlerdi ama iq'um 153, einstein'ada özürlü demişlerdi çocukluğunda

• diyorum ya anlamayınca salak oluyor

• kim üretmiş ayıp ayıp

1|0
    0|0
  • sarışınsın mısın mısın sın:D

1|0
    0|0
    • evet

• olmasaydım cok umrumda olur muydu zaten

• bilmem hiç sarışın bi kızla münasebetim arkadaşlığım falan olmadı ama daha sempatik oluyorlar gördüm kadarıyla

• akıl saçta değil başdadır.renkle ne alakası var yaaaaa:)

2|0
    0|0
  • hayır... aptallık saç rengi ile olsa idi acaba farklı renklerde saçlarını rengarenk yapanların akıl düzeyi ne olurdu merak ettim :D

1|0
    0|1
  • Çok fazla kitap okuduğundan 23 yaşında beyin kanaması geçirmiş

1|0
    0|0
  • Dünyanın en zeki insanını dünyanın en güzel insanını dünyanın en aptal insanını bulabilmek için dünyanın nüfusu kadar insanı incelemek lazımsa

Dünyanın en güzel / zeki insanını bulabilme ironisini ciddiye almamak lazım.

Nihayetinde 7 milyar insanı kimse incelemeyemez.

1|0
    0|0
    • oyle de zeki adam kendini belli eder gibime geliyor her türlü garipliğiyle

• Zeki adam 1 tane 2 tane değil ya..

Güzeller de öyle.. 1 tane 2 tamne değil ya.

Sarının da güzeli var esmerin de kumralın da..

Yani arkadaşlar geniş bir mevzu bu.

• sarışınlar aptal değildir aptalların çoğu sarışındır

0|0
    2|0
  • fifti fifti diyorum :)

0|0
    2|0
  • sadece kurunun yanında yaş da yanıyo o kadar ! :)))

1|0
    0|0
  • saç rengiyle aklın bir alakası olabilirmi bence saçmalık.

1|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum bana göre o kıskanç birkaç kız grubu tarafından ortaya atılmış bir iddia :D Ayrıca zekanın cinsiyet ya da ırkla ne alakası var ki ?

1|0
    0|0
  • Sarılınlar hassas kırılgan ve güzel oluyorlar ben beğeniyorum yani

1|0
    0|0
  • İyi de, o kadının saçık boya değil mi?

1|0
    0|0
  • Yokkk onlar sinsidir sinsiii :)

1|0
    0|0
    • :) esmer kadınlar sinsi olur genelde bu durum da bir kumrallar kaldı onlara da bir ey bulurum yakında

• Kumrallar menfaatçi :D

• yok olmadı biraz daha inceleyip cıkarırım bir bit yemigi hehehe :)

• O kadın şarlatının teki, evet kurnaz ama kesinlikle zeki değil.

Türkiye dışında her hangibir ülkede okadının ismini duyan yok. Zaman gazetesinin doldurduğu bir haber sadece.

Not: Dünyanın en zeki insanı 240 IQ puanı ile (Dünyada uluslararası geçerliliği olan test puanı) Terry Tao dur.

Bu da kişisel blogu link

1|0
    1|0
    • dünyanın en zeki kadını dedim zaten insanı degil :) ,sadece fotozeka diyebiliriz

• Bende dünyanın en zeki kadını değil demedim zaten.

Zeki değil.

Yok öyle birşey.

Araştır bu kadını

• hem rus hem sarısın. kesin fake.

• inanmam... :)

1|0
    0|0
  • evet inanırım

0|0
    2|0
  • Sarışınların aptal olduğu gibi bir kanı var ama her sarışına aptal diyemeyiz.

0|0
    2|0
  • Sarılınlar çok hoş ama

1|0
    0|0
  • her sarışın aptal değildir her aptalda sarışın :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 22

• tabiki hayır..

1|0
    0|0
  • esmerler kıskandıkları için uydurmuş olabilir, sarışınlar daha bi masum gelir insanlara bundan sebebpte olabilir

2|0
    1|0
  • aslında salaklık sarışınlıkla kumrallıkla esmerlikle olmuyo beyin çalışmıosa isterse arap olsun salak gene salaktır..

1|0
    0|0
  • hayır bu çok saçma,renge göre zeka alakasını kuran aptaldır bence.

1|0
    0|0
  • Ben aptal mıyım ? -Değilim. Ben sarışın mıyım ? - Evet. Tez çürütüldü :D

2|0
    0|1
  • Hayır bende ama sarışınım aptal değilim :D

1|1
    0|0
  • öyle bir şey yoktur asıl aptallar bu benden daha aptal derler çünkü onun zekasını ve aklını anlayacak kadar zekaları yoktur

1|0
    0|0
  • alakasi yok tanidigim sarisin kisi cok zeki dis görünüsünden anliyamazsiniz ;)

1|0
    0|0
  • insanların zekalarını saç renkleri belirlemez bence

1|0
    0|0
  • her sarisin aptal degil ama benim rastladigim cogu dogal sarisinlar biraz zeka gerligi yasiyor nedendr bilmem

0|1
    2|0
  • doğrusu budur link

0|0
    2|0
  • Çakma sarışındır

0|0
    1|0
  • ilk kez duydum :|

1|0
    0|1
  • Her genelleme gibi bu da yanlış .

0|0
    1|0
  • Öncelikle bu kadının saçları boya ikinci olarak bu kadın dünyanın en zeki insanı değil bu yalanla dolandırıcılık yaptığı ortaya çıkmıştı haberin olsun ayrıca neden gizli sordun ki bu soruyu hem sarışınların aptal olmadığını söylüyosun ( buna itirazım yok ) hemde gizli soruyosun insanların sana aptal muhammelesi mi yapıcağını düşündün sarışın olduğun için, zeki bi insan bunu önemsemez

0|0
    1|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • daha neler yok

0|0
    0|0
  • kendisi çakma sarışındır

0|0
    0|0
  • Hayır bence saçmalık .

0|0
    0|0
  • Dikkkat edilirse aptal diyenlerin sadece 1 i erkek 4 ü kız bence her sey acık KISKANCLIK

1|0
    0|1
  • sarışınların IQ ları daha çok çıktığı kanıtlanmış

1|0
    0|1
  • Hurafe işte

1|0
    0|0
Yükleniyor...