Anne babanızı üzdünüzmü hiç?

Hayatımda birkaç kez üzmüşümdür dün biraz kırdım onları ve bugün tatlı alıp gönüllerini aldım özür dileyip ellerini öptüm gün boyu onlarla oldum bir daha üzersem onları kırarsam Allah canımı alsın..siz üzdünüzmü hiç?anne babaya can feda asla üzmemek gerek buda şahsi fikrim

0|0
15|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• aynen bende üzmüştüm geçenlerde sevgililer gününden 4 gün snra falandıı babamı üzdüm bende kırıcı bişey söyledim malesef sonra çok kötü oldum gittim onun tarzında çok güzel bi gömlek aldm sevgilim yok ama iyiki sizler varsnz falan deyip verdim hediyemi ellerini öptüm sonra barıştk :) ben kıyamam onlara ya aile her şey demektir sende bir daha kırmazsın insallah ama çok güzel bir davranışta bulunmuşsn

0|1
    0|0
  • kesinlikle üzmemek gerek ama ben çok üzüyorum sanırım özellikle kardeşimle kavga edince annem çok üzülüyor sonra bende üzülüyorum ama gidip özür dileyim de yapamam yaaa ağlarım odamda saatlerce ama gidemem yanlarına ama üzmemek gerek kaybettikten sonra anlamamak gerek değerlerini bügünden bilmek gerek

0|1
    0|0
    • inan pişman olursun,ben üzmediğim için dün üzünce acayip oldum üstelikte onlarla alakalı bir konu değildi ama onlar üzüldü,bence annenin elini öp bi sarıl bak herşey muhteşem olur

• ben 30u devirdim ama çocuk gibi olup dizlerinin dibine oturup özür dileyip ellerini öperim,bikez yap pişman olmassın inan güzel olacak

• ooo ben yanına gitsem annem başlar sulu sulu öpmeye hiç hoşlanmam işte bende kendimi affettirmek için etrafında dolanırım o söylenir söylenir unutulur sonra

• bir kere anneme bağırmıştım anlamıyor diye basit bir şeyi gençken ama o kadar pişman oldumki sonra bidaha asla ne olursa olsun üzmicem dedim ve bütün gün gönlünü almaya çabaladım onlar bize bu yaşamı sağlayan rabbimizden sonra en kutsal varlıklar ve annelerin emeğini bi kenara atmayalım hiç bir zaman şu sözüde unutmamak lazım 'cennet annelerin ayaklarının altındadır' ;)

0|1
    0|0
    • Aferin sana. Güzel yorum. Ona bağırman ona kızdığın için değil. Basit şeyi anlamayan kişinin annen olması. Küçükken gözünde dağ gibi olan annenin sen büyüdüğünde o yaşlandığında seni hayal kırıklığına uğratması. Kızgınlığının arkasında ona olan büyük sevgin olması. Keza birinden vazgeçmek ne kadar kolay bu dünyada...

• farkında olmadan yada sinirliyken üzdüm evet ama sonra özr diledim gönüllerini aldm

0|1
    0|0
  • çok üzmüşümdür ama eskiye nazaran daha dikkatli davranıyorum

0|1
    0|0
  • üzmüşümdür zaten anlıyınca hemen özür diliyorum fazla tartışmaya girmemeye çalışıyorum

0|1
    0|0
  • ne güzel bir evlatsın sen ..Az önceki soruda biri ailemden nefret ediyorum demiş ... Bende istemeden üzdüm bu gün ama gönlünü aldım

0|1
    0|0
  • üzmüşümdür ergenlik yıllarımda ama şimdi onların herhangi bi sebeple kalplerini kırmak istemem

0|1
    0|0
  • aslinda en cok babam beni üzdü ben onu degil :( Allahim akil fikir versin

2|0
    0|0
  • ben elimden geleni yaptım üzmemek için ama illaki olmustur falso.

0|1
    0|0
  • malesef istemeyerek olsada evt

0|1
    0|0
  • istemeden olmuştur malesef ki.

0|1
    0|0
  • Üzmüşümdür ama en çok annemi üzdüğüm zamanlar vicdan azabı çekerim. İşin aslına bakarsan babam beni, benim onu üzdüğümden daha fazla üzmüştür.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • onların beni üzmesinden bana fırsat kalmıyor hüngür hüngür ağladım annem gelipte bi üzülme ağlama demedi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bidaha babamı üzersem ne oliyim.

Babamı kırdığım an onun bir bakışları beni benden alıp yerlere sürüyor.

Bişey söylemiyor ama bir bakışı varki insanın ciğerini deşiyor.

0|1
    0|0
  • Çok üzdüm lan ama o zamanlar çocuktum şimdi ise onlar benim gözüm de çocuk

0|0
    0|0
  • Askere giderken üzdüm

0|0
    0|0
  • babamı dövdüm. aynı şeyi yine yapsa yine döverim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...