Bir cafede yanınıza gelip tanışmak istesem tersler misiniz? Kızlar bakın bir sorum var

Kızlar mesela bir cafede tek başınıza veya bir arkadaşınızla çay içiyorsunuz.Bende karşı masada çay iciyorm yanınıza gelip tanışmak istesem terslermsnz yoksa tanışır arkadaş olmak istermsnz.

Güncellemeler:
Ne yapmam lazım nasıl tanismaliym bir yardımcı olun

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• şimdi kızlar bu durumda tanışmak istemezler ama ben şimdi şöyle düşünüyorum yaa iyi bir insansa nereden bileceksin.Bence bu önyargı ama toplum baskısı da var.Belki tanışırlar kız şimdi tanışsa haffi kız derler öyle derler şöyle derler böyle derler.

0|0
    0|0
    • Söylediklerine katılıyorum ama kızlarında bir şans vermesi lazım

• Şahsen ben öyle biri değilm ama kızlarda sapık olarak damgalıyolar

• damgalarlar seni öyle olman toplumun anlayşını değiştirmiyor maalesef keşkeee değiştirsee.

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben kabul etmem. Çünkü tanıdığım birisi ise ve pek samimi değilsem bile sıkıntı basıyor bana hiç tanımadığım birisiyle hiç konuşamam:D

1|0
    0|0
  • terslemek biraz kaba olur fakat tanışmak istemem bunu da nazik bir dil ile belirtirim ve oradan uzaklaşırım

0|1
    0|0
  • kafede tek başıma oturmam oturuyorsam da önümde net vardır neyse bunu salla tanışmayı kabul edebilirim çevre genişlesin az

1|0
    0|0
  • Arkadaşım varsa buyur ederim aksi takdirde acelem olduğunu ve gitmem gerektiğini söylerim.

1|0
    0|0
  • Ben kibarca reddederdim

1|0
    0|0
  • tanışmak istemem

1|0
    0|0
  • durup dururken gelirsen terslenirsin tabi ama karşılıklı bi bakışma filan olmuşsa olumlu bi sonuc alabilirsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...