Pazartesi Beşiktaş'ın kalesini kim korur?

Koyu bir BJK'li kadın taraftarım. Pazartesi kalede Günay'ın olmasını istiyorum. Sizce olur mu? Sizin tahmin ve düşünceleriniz neler?

• Kalede Tolga olur
    80% (4)50% (10)56% (14)Oy Ver
  • Kalede Günay olur
    20% (1)50% (10)44% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tolga olmasın bir zahmet, bu saatten sonra Tolga'ya da zulüm onu oynatmak. Beşiktaş taraftarını zerre kadar tanıyorsam Tolga o kalede ıslıklanır, bizim taraftar mimcidir, sikseler daha rahat vermez Tolga'ya. Dua etsin kendi sahamız yok, eğer İnönü'de oynasaydık Tolga'yı binlerce kişi her maç ıslıklardı şimdi taraftar gitmiyor saha yok diye maçlara pek.

Yenileceksek de Günay'ın golleriyle yenilmemiz lazım. Bu kadar adaletsizlik olmaz, Tolga takımı tek başına yerin dibine sokmuşken bile Günay'a tercih edilmemeli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tolga zengin olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Muhtemelen günay olacak

0|0
    0|0
  • Taraftarın tepkisinden korktuğu için günay olur.

Tolga kaleye geçince nasıl bir tepki olacağını güneşte biliyordur.

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş kolay kolay adam harcamaz. Bende Günay' ı isterim ama kalede yine Tolga olur.

0|0
    0|0
    • Tolga oynamak istemez ise ne olacak?

• Öyle bir hakkı yok. Profesyonel çalışıyor. Zaten bu mallığıyla bir sürü para kazanıyor. O kadar gururlu olacağını sanmıyorum.

• Ama düşünsene sen teknik direktörsün oynamasam daha iyi diyen adamı zorla kaleye mi sokacaksın? Söylentilere göre de öyle birşey demiş.

• Takip edemiyorum bayadır ama dediğin gibi Günay olsun gitsin :)

0|0
    0|0
  • Geçmişi kaleci. olan Güneş, Kaleci psikolojisini bildiği için Zengin i oynatır, otorite benim burada der kamuoyu baskına aldırış etmez

0|0
    0|0
    • Tolga oynamak istemez ise ne olacak?

• Tolga kafaca hazır değilim der ise oynatmamalı, bende kalecilik yaptığım için biliyorum sahadaki 10 kişiden apayrı kalecilik ekstra motivasyon konsantrasyon gerektiren bir iş, oynayamam derse oynamamalı kendi veremediği için maça o golleri yiyor bir takım kafada sorunları var. Oynamam derse hiç düşünmeden Günay ı koyar, dünyanın en iyi. kaleciside olsa oynayamam derse oynatılmaz yaparsın edersinle olmuyo kalecilik

• İkiside olabilir fark etmez.

0|0
    0|0
  • tolga ineği lizbon maçından sonra inş geçer diyorum wesley uzaktan avlar onu rahat

0|0
    0|1
  • Günay

0|0
    0|0
  • Senjn caNini yiyim kiz yendik :):)

0|0
    0|0
  • Kim olursa olsun Cimbom'um alır maçi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1