• Sor
  • Bence

Vücut geliştirme sporuyla uğraşanlar için en iyi protein tozu markası hangisi?

en iyi protein tozu markası hangisi? weider dışında?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yahu kime ne hava atacaksın?İnsan kendi vücuduna böyle kötülük edecek kadar nasıl yoldan çıkabiliyor anlamış değilim.Spor iyi güzel. Kas yap. Gıkımı çıkartmam. Ama Sen, o emeği harcamadan kısa yoldan proteinlerle balon gibi şişmek istiyorsun.Alırsın, kullanırsın. Sonrada yan etkilerinden ileride bilmediğin zibilyontane dertle uğraşırsın...Bende yaptım zamanında. 1 gram sporcu proteini kullanmadım. En kral protein köfte. Al kilo kilo kıyma. Hazırla köfteni. Ye. Hem yoğururken kasların da çalışır...Hadi bakalım...

• Birşey bilmeden konuşma abuk subuk .

• Birşey bilmeden abuk sabuk konuşan sensin. :)
      Önce bir araştır, oku, öğren sonra konuşursun. Ha Okuyup araştırmaya üşeniyorsan o zaman bilmiyorsan sus, adam sansınlar,..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 7

• bsn syntra

• Bana kalırsa protein tozuna gerek yok. Zayıfsanda gerek yok çünkü hiç bi b.k a yaramıyolar. Benim bir arkadaşım bu protein tozu yüzünden ölüyordu. Sen hergün düzenli çalışırsan emin ol çok iyi bir vücudun olur. Ama altını çizerek söylüyorum düzenli. 1 ay bırakıp 5 ay devam et sonra 2 ay bırak 3 ay devam et en baştaki haline dönersin. Bana kalırsa hergün düzenli çalış vücüt olur. Zayıfsanda yemeğe aban :)

• Yorumun için öcelikle teşekkür ederim kardesimm.. ama bizim fitness salonun daki hoca evde düzenli proteinli yiyecek alamıorsan ki haftada 3 - 4 gün sebze yediğimizi düşünürsek pırasa gb. protein tozu almak zorundasın dedii ki haklı da sonucta protein olmassa kaslar gelişemess ben bir kutu bitirdimm yaklasık 2,5 ayda ve ciddi faydası olldu ama herkes farklı bi çesit kullanıorr illaki arasında fark vardır ben de onu merak ediyorrum..

• optimum whey protein.

• spora giderim ama protein kullanmiyorum.

• muscletech

• Trene kafa atmıycaksan bence ilaç vs. almana gerek yok ..sadece dengeli ve düzenli beslenme ve uyku düzeni yeterli, ilaçtan (doğal deseler bile) zarar gören çok kişi biliyoruz..

• Protein tozu vb. bilmemne Supplement felan alma derim ben. Git ona vereceğin parayla soya fasülyesi al. Doğal protein her zaman için daha iyidir. İlla "marka ver lan bana" diyorsan Whey protein en iyisidir. Ama antrenörüne danışmadan kullanma. Ağzın yüzün felan yamulur sonra bizden bilme. :))

• Eyvalla kardesim saolsaın :)) bizim hoca bu sporla ugrasıorsan protein almak zorundasın diyorr ama marka vermior nedense ;) bilmioda olabilirr en iisi hangisi..

• Ya sana şöyle söyleyeyim. Bu işi lisanslı yarışmalara katılmak, köküne kadar gidebildiğin kadar geliştirmek istiyorsan. Şöyle Arnold tarzı kullan supplement, ama kontrollü kullan. Ama yok ben fit bir görünüm kazanıp, sağlıklı yaşamak istiyorum dersen kullanma. Doğal kaynaklardan al proteini...

Yükleniyor...