Kas yapmadan yağ yakımı?

Arkadaşlar şimdi şöyle kısa bir bilgi verip soruya döneyim
boyum ve cüssem var ama ayrıyetten göbekte var 80 kiloyum ve bunun 20% si yağ kemiklerim iri kaslarımda var az çok ve ben bu göbeği istemiyorum ricam şu ki mekik falan demeyin bana kas yapmak değil yağ yakmak istiyorum zira mekik çekersem göbek kalır sadece sertleşir
Her sabah kalkıp çok hafif bir kahvaltı edebiliyorum bundan sonra 7 kmyi 45dk yürüyorum gün içindede aktifim sonra hava kararmadan önce bir 7 km 45 daha günün sonunda 15-16 km yürümüş oluyorum akşamda yine hafif yiyebiliyorum bu şekilde yağ kaybeder miyim ve asıl soru şu
Telefondan yaktığım kalori 700lerde görünüyor internettede şöyle bir bilgi var benim kilomdaki biri 2000-2500 kaloriyi günlük almalı başka bir yerdede kilo vermek için verdiğin kalori aldığından az olacak diye şimdi benim aldığım kalori 700 altında mı olacak bu biraz saçma geliyor

Ha bide ağırlık kaldırmakta yağ yakar demeyin onu belki ilerde yaparım

Bide ip atlamak yararlı diyorlarda hangi ara kaç dakika atşayım ki

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim senin kilo vermek için öncelikle bilgiye ihtiyacın var. Sana kim ne anlatmış bilmiyorum ama ağırlık kaldırmak ve ya fiziksel antreman hakkında yanlış şeyler biliyorsun. VÜcut geliştirme yani ağırlık kaldırma kasta yırtılmaya sebep olur , ve ağırlığı kaldırırken vücut kalori harcar daha sonra vücut yırtılan kası onarırken ikinciye kalori harcar ve sen daha fazla kalori harcamış olursun. Karar senin...

0|0
    0|0
    • Var var bilgi var ben kas yapmak istemiyorum
      Biliyorum her şeyi araştırdım kas çalışırken değil dinlenirken gelişir steroidler kasların kendilerini yenilemesini hızlandırır falan ama benim kas çalışmak gibi ciddi bir şeye giremem ki ona ekipman lazım ayrı beslenme lazım ben her gün eti tavuğu nasıl buluyum her sabah yumurtaydı falan benim vücudum cüssem yerinde göbek erisin zaten herkes beni görünce vücut çalışıyorum sanıyor ben sadece göbekten şikayetçiyim

• (: ya arkadaşım konudun başlığında bile kas yapmadan yazıyor kastan bana ne (: giderse gitsin saygılar sevgiler (:

• Neyse kardeşim 4 kg kas ile 1 kg yağın aynı yeri kapladığını ve estetik vücudun yanlızca kas ile olduğunu öğrendiğin zaman ya biri vardı ks de böyle böyle demişti dersin.

Yükleniyor...